Reference

Mgr. Eva Maurerová, Alfa Software, s.r.o.

Spolupráci s firmou Business Success můžu s čistým svědomím doporučit všem vedoucím pracovníkům, kteří se dnes a denně potýkají s tím, že přesně vědí, CO chtějí, ale nejsou si úplně jistí, JAK toho dosáhnout rychle a efektivně. Vedení firmy s kvalitním konzultantem za zády znamená sice pro šéfa spoustu tvrdé práce, ale přináší mu také obrovskou radost a uspokojení z dosažených úspěchů.

 

Dr. Jan Mikula, Christ Car Wash s.r.o.

Přednáška „Jsem dobrý šéf?“ je přes její stručnost jedno z nejlepších školení, které znám. Vystihuje základní principy při fungování organizace a vztahů mezi lidmi v práci i v soukromém životě. S kolegy, kteří přednášku absolvovali, nacházíme mnohem rychleji a snáze společný jazyk při řízení podniku.

 

Petr Cieslar, SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o.

 

Společnost Business Sucess si získala naši důvěru. Na začátku byl úvodní dvouhodinový seminář „Jsem dobrý šéf?“. Zjistili jsme, že věci, které přednášejí, fungují. Poté jsme šli již jen krok za krokem.

Ukázalo se, že pro fungování organizace není třeba hledat vlastní cestu, když ověřené postupy fungují a jejich aplikace je snadná. Čím dříve toto know-how nakoupíte, tím lépe, vždyť rychlost a pružnost hrají při dnešní míře konkurence velkou roli.

 

 

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.