Individuální koučing

Individuální koučing slouží k tomu, abyste byli schopni dosáhnout Vašich pracovních i osobních snů mnohem rychleji. A je jedno jaké překážky budete muset po cestě překonat. Stačí si stanovit cíl a následně vymezit cestu, jak tohoto cíle dosáhnout. S tím Vám pomůže kouč.

Staňte se skutečným profesionálem!

Získejte ty nejefektivnější nástroje a techniky pro oblast marketingu a propagace. Naučte se zvládat výzvy, které na Vás denně čekají, a dosáhněte svých snů rychleji.

 

REFERENCE

„Marketingový program“

Konzultant: Pavlína Jelínková

Osobní konzultace se sl. Jelínkovou byla stěžejní pro pochopení a zavedení marketingu. Určitě si nedokážu představit úspěch zavedení bez osobního kontaktu a koučinku.
Za nejdůležitější považuji nezbytnost systematické práce v marketingu. Vše, co jsem se dozvěděla bylo důležité a přínosem! – Kamila Skálová, KOVOSREAL s.r.o.

„Marketingová kampaň“

Konzultant: Pavlína Jelínková

Jaký pro Vás měla konzultace přínos: Velký! Hodně jsem se naučil a dle Pavlíny prý byla i dobrá reakce zákazníků 🙂 V číslech to dopadlo takto: Míra otevření u odeslaných kampaní byla v rozmezí 38 – 71%, míra prokliku byla 77% a dosáhli jsme i 99 přeposlání, tedy příjemci přeposlali naše sdělení dalším lidem.
Pochopil jsem, jak systém funguje a jak je to užitečný nástroj (e-mail marketingový systém na rozesílání mailů). Nicméně, ještě se potřebuji se systémem naučit pořádně pracovat. Rád bych email marketing využil jako další komunikační kanál s jednotlivými cílovými skupinami. Chci ho dělat co možná nejlépe… – Pavel Liehman ml., ABS cz s.r.o.

 

„Nástroje marketingu“

Konzultant: Pavlína Jelínková

Co bylo přínosné: Informace Google Analytics, jak s tím pracovat a vyhodnocovat.  Jak zpracovat a uvést do praxe série videí – co, kdy a jak, s kým, jak to logicky poskládat, aby to poskytlo výstup, který potřebuji. – Violeta Hebler, SECO TOOLS s.r.o.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.