1. Úvod
  2. /
  3. Marketing
  4. /
  5. Odborné semináře
  6. /
  7. Základy efektivního marketingu
  8. /
  9. Poptávka semináře Základy efektivního...

Základy efektivního marketingu

2 denní seminář, kde získáte návod jak zlepšit svůj marketing

Poptávka/přihláška

Cena: 18 950 Kč

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Petra Kolínová

Petra Kolínová, Kores Europe s.r.o.

Seminář se mi velmi líbil. Trenér i paní asistentka byli nápomocni, probíhaly praktické ukázky. Nebylo to pouze o teorii. Určitě bych se v budoucnu na podobný kurz ráda vydala. Jako první zavedu: zlepšit komunikaci s kolegy, upravit marketingovou výplň. Nastavení cílů pro budoucnost.
Veronika Krajníková

Veronika Krajníková, ACCOM Management group s.r.o.

Seminář naplnil moje očekávání. Utřídila jsem si myšlenky a najednou mám pocit, že vím, jak přesně při plánování a nastavování marketingových aktivit postupovat. I když si samozřejmě uvědomuji, že tak jednoduché to nebude 🙂 Díky semináři budu daleko jistější při rozhodování.
Petr Bušek

Petr Bušek, NEWIA s.r.o.

Seminář mi otevřel oči v tom, že marketing není jen o bezhlavém a nesystematickém rozeslání letáku. Že má nějaká pravidla a předchozí přípravu. Netušil jsem, že je marketing spjatý s účelem firmy. Děkuji za otevření očí a mnoho inspirace, co dělat dál a lépe.