Reference

K. K., AQUION, s.r.o.

Velmi dobré, přínosné téma. Příjemný přednášející. Obohacená o zkušenosti z praxe. Nejvíce mne zaujalo jak získávat data a praktické cvičení, kdy jsme společně dospěli k požadovaným vlastnostem, které se dají využít na propagaci.

E. F., VIS Plzeň, spol. s r.o.

Podnětný, inspirativní, zajímavý seminář. Informace prakticky hned použitelné v praxi. Zaujalo mne NPS – vůbec jsem o tom netušila a je to strašně jednoduché.

M. H., AGROLES s.r.o.

Velmi zajímavé a pro mě užitečné pro práci, jak ve velkoobchodě, tak na e-shop.

M. M., BITO skladovací technika CZ s.r.o.

Přirozený projev, nenucené, příjemné, vtipné, záživné a hlavně přínosné. Zaujalo mě, jak sestavit dotazník, kdy ho použít, čemu se vyhnout, na co se zaměřit, …

M. B., HUDDY DIAMONDS s.r.o.

Pozitivní, podnětné, silná osobnost přednášejícího. Zaujalo mne, proč vůbec pracovat s dotazníky (získáváním informací obecně).

P. B., AZS 98 s.r.o.

Přednáška naplnila mé očekávání z oblasti marketingu. Zaujalo mne získávání dat a zpětná vazba klienta na jeho požadavky. Domnívám se, že takto na základě informací získám zdroj požadavků pro vylepšení nabídky služeb.

R. Z., KESSL spol. s r.o.

Za „1“, s přehledem a praktickými zkušenostmi. Zaujal mne postup při přípravě „správného“ propagačního materiálu – praktické, jednoznačné, použitelné.

T. P., AQUION, s.r.o.

Přednáška byla zajímavá, praktické příklady byly pěkné.

Š. P., Yate s.r.o.

Praktické. Dozvěděla jsem se něco nového.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.