ALFA Finance, s.r.o, p. Pavel Mudra

Chci poděkovat lidem z BS. Osobně jich znám jen několik, ale vím, že za nimi jsou další, kteří taky „mají prsty“ v tom, že si ze seminářů vždycky odvezu víc, než jsem čekal. A taky lidem z naší firmy. Jsou skvělí.

1. Jakou firmu, postavení ve firmě máte a čím se Vaše firma zabývá?

 Firma ALFA Finance, s.r.o., jednatel, finanční a úvěrové poradenství

2. Jak na Vás působil Patrik Pavlík když Vás poprvé oslovil?

Patrika považuju za skvělého člověka. Věc se má tak, že já jsem jako první oslovil BS. Měl jsem v tu dobu pocit, že se sebou musím něco dělat. Pohnout se z místa. A tak jsem sedl k internetu a protože BS je od „B“, našel jsem vás mezi prvními. A stránky mě natolik zaujali, že jsem už dál nehledal. Pak jsme s Patrikem dohodli první schůzku a tam jsem získal pocit, že už nemusím hledat dál. Bylo to jednání, kdy jsem měl pocit, že se bavím s člověkem, který mě zná odjakživa.

3. Co Vás napadne když se zeptám na Váš první seminář absolvovaný ve firmě BS?

Byl to „motivák“. Napadne mne ….hodně chvil, kdy se člověk „chytil za nos, spousta trefných přirovnání od p.Zachara a na konci velké odhodlání použít ty informace v praxi.

4. Co se Vám nejlépe zavádělo ze semináře do praxe?

Interní komunikační formuláře, komunikační centrála. U toho jsem se opravdu bavil. Vidět, jak postupně lidi ve firmě poznávají, že to tak opravdu funguje líp. A vidět, jak i oni si to pak užívají.

5. Jak se Vám spolupracuje s BS?

Mojí podmínkou spolupráce bylo, že chci být „tlačen“ nebo „veden“ k tomu, abych věci použil v praxi. Šlo o zkušenost, kdy jsem z jiných seminářů přijel domů, založil desky a už je nikdy neviděl. Díky tomu, že Patrik plní svoje sliby, hodnotím spolupráci jako výbornou. Vím, že bychom nebyli s firmou tak daleko, nebýt informací z BS.

6. Co Vám přineslo v praxi absolvování semináře v BS?

Možnost pojmenovat (a řešit) spoustu jevů, které jsem dříve pojmenovat neuměl. Např. pojem „vyhnívací hromádky“. Je to tak trefné, že z toho běhá mráz po zádech. Stejně tak „travič“ a další pojmy. Myslím, že jsem vždycky svou práci dělal, protože mě bavila. V jednu dobu jsem už měl pocit, že mě bavit přestává. A absolvování seminářů BS mi znovu připomnělo, že je to velká zábava.

7. Čím Vám udělají Vaši zaměstnanci největší radost?

Když mají sami radost z toho, že udělali kus práce. Když je na nich vidět, že je to baví.

8. Čeho si na sobě nejvíce vážíte?

Myslím, že se jen tak nevzdávám. A snad dokážu naslouchat ostatním …. no, radši, ať hodnotí jiní.

9. Čeho si nejvíce vážíte na ostatních?

Upřímnosti, snahy hledat řešení a ne problémy.

10. Jaké jsou Vaše koníčky nebo co rád děláte ve volném čase?

Rád si zahraju squash, občas si zabrnkám na kytaru.

11. Je něco co byste chtěl říci a nezeptala jsem se na to?

Chci poděkovat lidem z BS. Osobně jich znám jen několik, ale vím, že za nimi jsou další, kteří taky „mají prsty“ v tom, že si ze seminářů vždycky odvezu víc, než jsem čekal. A taky lidem z naší firmy. Jsou skvělí.

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.