1. Úvod
  2. /
  3. Petr Štefáček

Petr Štefáček

Obchodník 

 

E-mail: stefacek@success.cz

Tel. č.: 776 213 045

Pár otázek pro Petra

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

V Business Success pracuji na pozici obchodník. Rád bych to jednou dotáhl na pozici trenéra seminářů, ale vím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta. Na mé práci mě nejvíce baví každodenní kontakt s klienty, skvělé pracovní prostředí a především to, že se každý den učím nové věci.

 

Co ráda děláš ve svém volném čase?

Rád sportuji, hraji ve futsalovém týmu Bianco Brno, rád lyžuji, plavu, jezdím na kole, rád chodím po horách i celkově po přírodě. Baví mě ve své podstatě všechny míčové, kolektivní… no vlastně všechny sporty, rád poslouchám (především metalovou) muziku, koukám na filmy, dokumenty, rád se vzdělávám a vyhledávám znalostní soutěže.

 

Prozradíš nám něco o své rodině? 

Pocházím z Brna, kde i současně žiji se svou přítelkyní. Je mi 31 let, vystudoval jsem gymnasium se zaměřením na klasické jazyky a vysokou školu ekonomickou, což mi před jméno přihodilo titul Ing. Mám skvělou rodinu: mamku, babičku, tetu, strejdu, sestřenici a samozřejmě mou úžasnou přítelkyni. Všichni jsou mi velice blízcí, i když jim to někdy neříkám tak často, jak bych měl.

 

Petr se velmi rychle učí, hlavně se chce učit a pracovat na sobě. Je moc šikovný, co začal, to mu jde výborně 🙂
A navíc skvěle zapadnul do týmu 🙂 
 
Petra Černá, asistentka obchodního oddělení

Petr je človek, ktorý sa k nám pridal ako už skúsený a úspešný obchodník. Je to mladý, chytrý a priamy človek, ktorý sa rád učí, rýchle vyhodnocuje a následne daným smerom aktívne ide. Som rád, že sa k nám pridal. Viem, že svojim zápalom, pracovitosťou a hodnotami pomôže k lepšiemu životu veľkému množstvu firiem a ľudí v nich.
 
Rastislav Zachar, majitel

Petr je skvělý chlap, velmi komunikativní a přátelský, vždy s dobrou náladou. Je akční, zapálený pro věc, s tahem na branku. Do našeho týmu skvěle zapadl a pro klienty je pevným bodem a vždy jim poradí a pomůže.
 
Vendy Korbelová, marketingový specialista

Příspěvky, rozhovory, videa