Podporujeme studenty středních a vysokých škol

V letošním roce naše společnost Business Success zahájila nový projekt, který je určen studentům středních a vysokých škol.

Ve spolupráci s vedením jednotlivých škol vybereme téma, které vhodně doplní výuku studentů a následně některý z našich lektorů tuto přednášku pro studenty zrealizuje.

Ve středu 17.února jsme uspořádali pro soukromou Vyšší odbornou školu CEDUK v Praze přednášku o předcházení stresu a jeho zvládání.
Studenti dostali hodnotné informace, které využijí jak při studiu, tak i v budoucím zaměstnání.
Jsme velice rádi, že se přednáška setkala s tak kladným hodnocením, jak od účastníků, tak od vedení školy.
Ředitelka školy, Ing. Karolína Špinková nám v rámci závěrečného hodnocení napsala: „Bylo to skvělé, profesionální a přitom lidské. Mělo to hloubku. Já si to opravdu moc užila. Doufám, že i studenti ocení, co jste jim dneska předali“.
V těchto přednáškách budeme samozřejmě pokračovat, další zájem projevilo vedení Elektrotechnické fakulty na ČVUT a rovněž zástupci Národního institutu pro další vzdělávání, který je významným partnerem na cestě profesního rozvoje pedagogů a pracovníků věnujících se zajišťování volnočasových aktivit dětí a mládeže.
Pokud i Vás napadá škola, která by uvítala podobnou přednášku pro studenty, obraťte se na nás. Rádi vyjdeme vstříc.
Kontaktní mail: kepka@success.cz.
Děkujeme!
Martin Kepka
ředitel pro vztahy s veřejností
Business Success, spol. s r.o.
Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Martin Kepka
Public relations pro mě není jen možnost získat nové zákazníky, ale také příležitost, jak upevnit značku a jméno firmy na trhu. Nejraději realizuji nové projekty a otevírám dveře s novými možnostmi uplatnění.
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.