Reference

Eva Belicová, PERFORMIA, spol. s r.o.

Seminář byl skvělý v tom, že byly kombinovány teoretické věci s praxí. Takže všechno, co jsme se naučili, jsme si mohli ihned vyzkoušet. Já velmi oceňuji zpětnou vazbu, kterou nám dával trenér, Ivo Jurman. Také obecenstvo mohlo sdělit, jak se oni cítili, co se jim na mém přednesu líbilo a na čem bych měla zapracovat.

Už na semináři jsem dokázala překonat trému a ostych, který jsem měla. Neříkám, že jsem se toho úplně zbavila, ale teď vím, že to zvládnu. I v „normálním“ životě si na některá pravidla vzpomenu a použiji to. Na tomto semináři je skvělé, že ho může člověk používat každý den a neustále tak zlepšovat své schopnosti.

>> Celá reference…


K. N., Otto Bock ČR s.r.o.

Seminář perfektní, skvělý. Zjistil jsem, že improvizace neznamená „vařit z vody“, ale čerpat z perfektní přípravy. A ne jen na prezentacích firemních, ale i v „normálním“ životě.

 

T. H., Otto Bock ČR s.r.o.

Jsem velice rád, že vím, jaký má mít prezentace řád. Že je důležité dodržovat její jednotlivé fáze. Uvědomil jsem si, a tím pádem mám šanci odstranit, mou důležitou chybu – nedostatečné zapojení publika.

 

M. N., M.S.QUATRO, s.r.o.

Skvělý seminář. Přinesl mi další zkušenosti pro práci lektora. Umožní mi to také posunout interní systém vzdělávání. Nastavíme pravidla pro tvorbu přednášek a hodnocení lektorů.

 

V. K., Chemical Solutions s.r.o.

Bylo to naprosto skvělý. Dalo mi to mnoho nápadů, kde bych se měl nad sebou zamyslet a v čem zlepšit. Opravdu se moc těším, až to brzy vyzkouším.

 

M. M., ÚRS PRAHA, a.s.

Jsem velice spokojený. Uvědomil jsem si chyby a své rezervy. Dostal jsem jsem konkrétní návody a odpovědi, jak se zlepšit; jak dovést prezentační dovednosti k dokonalosti. Moc se těším na uvedení do praxe.

 

I. S., Bydlíte.cz

Tento seminář považuji za základ pro dělání přednášek a prezentací. Pokud nemáte informace z tohoto semináře, pak je výsledek vaší prezentace dílem náhody a vašich dosavadních schopností. Díky tomuto semináři, budou mé přednášky už jen lepší.

 

J. B., iStudio s. r .o.

Oceňuji možnost tréninku a postupného zlepšování jednotlivých problémů každého účastníka.

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.