Pavel Žibrita, Carl Stahl & spol, s.r.o.

Pavel Žibrita, Carl Stahl & spol, s.r.o.

V Praze 15. ledna 2019

Na Komunikačním kurzu vyšší školy jsem získal spousty energie a nových nápadů, které hodlám aplikovat nejen v práci, ale i soukromém životě.

V hektické době, kterou momentálně procházíme je dobré se zastavit a uvědomit si, že pokud nebudu 100% soustředěný na aktuální dění a budu myšlenkami mimo – nikdy z toho nevzejde nic dobrého. A nemusí se jednat jen o obchodní jednání či řešení našich realizací v rámci týmu. Těch situací je celý den mnoho, vlastně jsou pořád. A to pro mě byl jeden z největších zisků v kurzu.

Díky cvičením na kurzu jsem se v neskutečně posunul. Také jsem si uvědomil, že je potřeba lidi kolem sebe více chápat, více se vcítit do jejich rolí a dávat jim svou pozornost, dát jim na vědomí „ano, vidím Tě a jsem tady pro Tebe!“. Takový přístup se mi jistě bude v budoucnu vracet, vlastně se vrací již teď, pár dní po kurzu. Faktem je, že to byla makačka (dřina jako prase) a není to jednoduché popsat. Nicméně jsem rád, že jsem kurz absolvoval a posunul se zase o kus vpřed jako člověk.

 

Pavel Žibrita
Obchodní manažer – hydraulika

Carl Stahl & spol, s.r.o.
Mikulovická 4
190 17   Praha 9

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.