Rozmarné léto ve firmě?

léto v business success 2015_rozdílyLéto bývá většinou ve znamení dovolených. A to znamená, že se produkce tak trochu zpomalí, někde se dokonce rovnou vyhlásí okurková sezóna a tak trochu se čeká, až léto bude za námi a začne se zase naplno pracovat. Je tohle vaše léto? A je tohle vaše představa léta?

Dovolených se v létě asi žádný majitel nebo šéf nezbaví. Ale nemusí to nutně znamenat, že se nepracuje, nebo že se nepracuje tak, jako v jiných obdobích roku. Hodně záleží na tom, jaké rozhodnutí ohledně prázdninového období uděláte… Máte v hlavě myšlenku, že to v létě prostě jinak nejde? Bude to tak, jak myslíte. Ale jestli přece jen chcete mít léto trochu jinak, zkuste se v první řadě rozhodnout vy. Stanovit si na léto cíl. A získat pro tento cíl i svůj tým. Vymyslete hru, letní akci pro klienty, nabídku na váš top produkt nebo službu… prostě to „rozhýbejte“. Nedovolte, aby vaše aktivita a aktivita vašich lidí sklouzla do „letní pohodičky“.

A pokud můžete, využijte léto ke zlepšování a tréninku. Uvidíte, že se vám to na podzim vrátí. 🙂

workshop_business success_léto_2015_06

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Vlasta Opelková

Vlasta Opelková

Výkonná ředitelka
Přes 10 let se pohybuji v oblasti firemního vzdělávání, zejména pak v tréninku efektivity. Mým cílem je výkonný tým, kterému pomáhám růst, dosahovat rekordů a společně tvoříme firemní milníky.
Vlasta Opelková

Nejnovější příspěvky autora Vlasta Opelková (zobrazit všechny)

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.