Stalo se: 2017 je za námi

Rok 2017 je za námi, jeho bilancovaní taktéž. Věřím, že byl pro vás všechny rokem úspěšným, pracovně i osobně, a že se bylo z čeho těšit. My jsme si to užili na společném vánočním večírku a potom doma s rodinami naplno.

Svátky jsou však za námi, starý rok rovněž. A vše to, čeho se nám podařilo dosáhnout, na co můžeme být právem pyšní, to vše je už jen minulost. Samozřejmě jsou to příjemné vzpomínky, kterými se můžeme těšit i nadále. Proč ne. Ale to už bylo. To se stalo. To se podařilo, je to už za námi. A důležité začíná být to, co s tím vším uděláme dále v roce 2018.

Aktuální hodnota každého z nás (včetně skupiny samotné) se neměří tím, co v minulosti vytvořil, kolik obratu přinesl, kolik toho vyprodukoval. Aktuální hodnota každého z nás se měří hlavně tím, co chce díle vytvořit, jak chce dále nasadit své schopnosti, jak se chce dále zapojit do dění. Na co nám je výkonné Ferrari z minulého roku, které tento rok už nechce za svůj tým jezdit a chce žít z minulých vítězství?

V životě se dá běžet jen dopředu. Jménem Business Success vám proto přeji ve všech oblastech života úspěšný běh plný dalšího tvoření, zvládání věcí, produkce a expanze, abychom mohli být při přebírání medailí za rok 2018 zase na co pyšní!

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.