Tajemství času!

Milí klienti, přátelé,

podle mého pozorování jednou z hlavních otázek, které trápí (nejen) vedoucí pracovníky, je nedostatek času. Nestíhám, kdy se mám tomu všemu věnovat, ještě mám rodinu, děti a koníčky – ty jsem už úplně odstavil.
Toto jsou výroky, které slyšíme na každém kroku, a mnozí lidé jsou z tohoto stavu opravdu nešťastní.Otázka času samotného je celkem úsměvnou záležitostí. Z hledisla čistě technického máme času každý objektivně stejně. 24 hodin je 24 hodin pro každého z nás. V čem je tedy potom tajemství času? Jak to, že ho někdo má a někdo ne, i když ho máme každý stejné množství? Proč někdo dokáže způsobit ohromnou produkci, pověnuje se rodině a ještě jde do sauny, a někdy jiný vyprodukuje čtvrtinu, nemá čas, nestíhá a ještě je k tomu i unavený? Odpověď nám může dát málo známá, ale velmi pravdivá definice času: „Čas je rychlost pohybu částic v prostoru.“

Ing. Rastislav Zachar

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.