Trénink dělá mistra aneb využijte léto naplno

Ze zkušenosti od našich klientů víme, že někdy se snadno řekne „zavést statistiky“, „udělat průzkumy“, „zapracovat na public relations“ nebo „nastavit on-line marketing“, ale s provedením v praxi je to o něco horší. Teorie dává smysl, ale při aplikaci najednou vyskočí překážky, někdy i nejasnosti, které se na člověka vrhnou a pokusí se ho zavalit.
Takovou situaci může vyřešit konzultant, který se zavedením teorie do praxe pomůže. Může to vyřešit vytrvalost a postoj „Nevzdávám se!“, prostě si prosadit svou a zavést co je třeba. A může pomoct trénink, trénink, trénink… Natrénovat, nadrilovat, vyzkoušet a pak se do toho pustit.
A právě proto jsme pro vás na léto připravili praktické workshopy. Můžete se těšit na konkrétní oblasti a úkoly, které vám pomohou aplikovat teorii do praxe a kde díky tréninku můžete rychle vidět výsledky.Koneckonců, všichni jsme nejednou slyšeli, že TRÉNINK DĚLÁ MISTRA.
Co má společného hokejový tým a firma? VideoTIP od Rastislava Zachara
workshop_business success_léto_2015_08
Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Vlasta Opelková

Vlasta Opelková

Výkonná ředitelka
Přes 10 let se pohybuji v oblasti firemního vzdělávání, zejména pak v tréninku efektivity. Mým cílem je výkonný tým, kterému pomáhám růst, dosahovat rekordů a společně tvoříme firemní milníky.
© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.