Veselé Velikonoce

Blíží se nám tradiční Velikonoční svátky. Někteří z nás je prožívají v duchu tradic, kdy chlapci a chlapi s pomlázkou obchází rodinu a přátele, odvážnější do toho zapojí i vodu, a naplno si to užívají. Já sám jsem je kdysi takto prožíval a vždy jsem se na ně těšil už celé týdny dopředu. Někteří z nás zase upřednostňují pohodový model svátků, kdy daný čas využijí k odpočinku, dovolenou či příjemné společné chvíle s nejbližšími. S manželkou jsme se rozhodli, že letošní velikonoce se vypravíme navštívit rodinu na Slovensku a velmi se na to těšíme.

Každý z nás si vybere ten způsob, který mu je nejbližší. A tak to má být.

Já bych Vám, jménem Business Success, chtěl popřát, aby byly Vaše svátky právě takové, jaké si představujete. Abyste si je naplno užili, odpočinuli si, měli hromadu zážitků a energie do dalšího tvoření na všech frontách, na kterých jste aktivní.

 

Rastislav Zachar

 

Marketingové oddělení vzalo velikonoce po svém. Podívejte se.

 

Následující záložky mění níže uvedený obsah.
Ing. Rastislav Zachar

Ing. Rastislav Zachar

Majitel společnosti v Business Success s.r.o.
Od roku 1995 se věnuji budování skupin a přednášení hlavně v oblasti managementu. Mým hlavním cílem je dávat podnikatelům, majitelům firem, manažerům i lidem kolem nich náměty, inspiraci, chuť do života a energii do dalšího tvoření.
Ing. Rastislav Zachar

Nejnovější příspěvky autora Ing. Rastislav Zachar (zobrazit všechny)

© 2000 - 2018 Business Success, spol. s r.o.