Reference

P. D., BENEFIT stavební prvky, s.r.o.

Perfektně jsem si na tomto kurzu vypiloval svůj záměr, který doplněn vysokou afinitou a účelem je nepřekonatelnou „zbraní“ pro komunikaci s podřízenými. Zajištění vykonání práce se tak pro mě stává snadnou činností. Děkuji všem účastníkům za perfektní atmosféru.

 

M. J. ZEPTER INTERNATIONAL, s.r.o.

Přínos měl kurz velký. Děkuji. Jsem schopen více a více konfrontovat s jasným záměrem a vysokou afinitou a dostat splnění úkolu. Budu více potvrzovat, tj. dokončovat cykly ostatních. Celý kurz byl velkým přínosem a moce jsem si to vše užíval. Dává to smysl a praktickou realizaci.

 

D. P., LeasePlan Česká republika s.r.o.

Kurz měl jako vždy velmi vysokou kvalitu. Největší přínos pro mě znamenalo poznání a hlavně praktické potvrzení, že síla záměru ve chvíli, kdy se příkaz vydává, je skutečně zásadní. Pomohl mi i v dalším uvědomění si souvislostí běžného života kolem nás. Děkuji.

 

M. Z., STARLUX,s.r.o.
Děkuji, loučím se s dobrou emocí a silným záměrem startovat, kontrolovat a dokončovat cykly.

 

T. S. Performia, spol. s r.o.

Bolo to skvelé. Obnovila a potvrdila som si svoju schopnosť zvládať iných ludí v skupine a ich protizámery tak, aby som dosiahla vykonanie mojho príkazu.

 

A. B., MedaPreX, s.r.o.
Kurz mi pěkně zopakoval základy komunikačního kurzu + přidal nadstavbu. Bavila jsem se a taky mi spoustu věcí došlo. Už se těším, jak to budu využívat v praxi.

 

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.