Komunikační kurz vyšší školy

Komunikační kurz vyšší školy
  • Proč mě stojí tolik námahy získat si pozornost druhých lidí?
  • Proč mám pocit, že se s některými lidmi nedá normálně mluvit?
  • Jak lze zvýšit odolnost vůči stresu a vypjatým situacím?
  • Daří se mi v klidu „ustát“ provokující poznámky druhých?
  • Lze pomocí komunikace lépe kontrolovat lidi kolem sebe?
  • Jaké jsou hranice mých schopností?
8-10 denní seminář
 

Popis

Komunikace je život a je to právě Vaše schopnost komunikovat, co určuje rozdíl mezi úspěchem a selháním ve všech oblastech života. Všimli jste si, že úspěšní lidé mají často vysokou schopnost komunikovat?

Dokážete si představit schopnost pohodlně zvládat bez negativních reakcí jakýkoli druh lidských emocí? Jen když nejste ovládáni svými reakcemi, jen tehdy můžete zvládnout cokoliv efektivně, rychle a příjemným způsobem. Kolik času a slov potřebujete na to, abyste získali přesnou odpověď od vašeho klienta či zaměstnance? Kolik času a slov potřebujete k tomu, aby váš podřízený udělal přesně a jenom to, co chcete, aby udělal? Používáte křik ke zvládání svých dětí? Máte pocit, že se to dá řešit i příjemnějším způsobem? Ale jistěže dá. A dá se zvýšit vaše schopnost v mnoha dalších komunikačních dovednostech. Co je k tomu třeba, když je to tedy tak snadné?

 

Chcete umět řešit i náročné situace s rozvahou a nadhledem?

Naučte se s jistotou zvládnout jakoukoli situaci svou komunikací.

 

Co během kurzu získáte?

Dramaticky zvýšíte svou schopnost udržet si nadhled a rozvahu i ve vypjatých situacích.

Bez úsilí odoláte tlaku a psychické manipulaci vašeho okolí.

Odhalíte, že jste schopni prosadit jakýkoli záměr navzdory neochotě vašich lidí.

Pojmenujete si bariéry, které vám dosud bránily komunikovat s některými lidmi a dohodnout se v podstatě na čemkoli.

 

Komu je kurz určen?

Majitelům firem, manažerům, personalistům, obchodníkům,  reklamačním technikům a komukoli, kdo musí zvládat náročné či emočně vypjaté situace

 

Jak dlouho kurz trvá?

6 – 8 dní podle rychlosti vašeho postupu

 

Jaké jsou předpoklady pro účast?

Doporučujeme absolvovat kurz Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace.

Máte zájem o tento seminář?

Tento seminář nemá aktuálně vypsaný žádný termín pro nejbližší období.

Zanechte nám svůj email a my se Vám ozveme ihned, jakmile vypíšeme nový termín.

 

Pavel Žibrita, Carl Stahl & spol., s.r.o.

Na komunikačním kurzu jsem získal spousty energie a nových nápadů, které hodlám aplikovat nejen v práci, ale i soukromém životě.

V hektické době, kterou momentálně procházíme je dobré se zastavit a uvědomit si, že pokud nebudu 100% soustředěný na aktuální dění a budu myšlenkami mimo – nikdy z toho nevzejde nic dobrého. A nemusí se jednat jen o obchodní jednání či řešení našich realizací v rámci týmu. Těch situací je celý den mnoho, vlastně jsou pořád. A to pro mě byl jeden z největších zisků v kurzu. Díky cvičením na kurzu jsem se v tomhle neskutečně posunul. Také jsem si uvědomil, že je potřeba lidi kolem sebe více chápat, více se vcítit do jejich rolí a dávat jim svou pozornost, dát jim na vědomí „ano, vidím Tě a jsem tady pro Tebe!“. Takový přístup se mi jistě bude v budoucnu vracet, vlastně se vrací již teď, pár dní po kurzu. Faktem je, že to byla makačka (dřina jako prase) a není to jednoduché popsat. Nicméně jsem rád, že jsem kurz absolvoval a posunul se zase o kus vpřed jako člověk.


Kamila Škrdlová

Bylo to skvělé! Žádný kurz mi zatím nedal tolik, co tento.

Člověk zde doslova překonává sám sebe. Nejenže se posune daleko dál sám, ale ještě pomůže i někomu jinému. A pokud má člověk s něčím problém, tak musí, a teď už i umí, si to zvládnout sám. Problémy a dramatizace ostatních se mě už nebudou tolik dotýkat a krásně je s získanými nástroji budu zvládat. Obzvlášť v práci s dětmi a v rodině.

Mockrát všem děkuji! Super atmosféra!


Michal Bláha, Carl Stahl & spol., s.r.o.

Perfektní jako vždy.
Přijel jsem na sobě zamakat, zlepšit se, pomoci druhým.
Vše splněno a jsem rád, že záměr funguje 🙂 Je to nejlepší restart na začátku roku.
Ovšem nic tu není zadarmo, musí se vše vydřít, o to více trénink funguje v reálném životě.


Silvie Tomíčková, CADservis s.r.o.

Jsem velmi ráda, že mě manžel přemluvil, abych na kurz jela.
Úžasná atmosféra a vědomí toho, že všichni dělají cvičení tak, jak nejlépe mohou, dokope k práci a ke komunikaci i toho největšího pesimistu.
Zjistila jsem, že bych se ke každému člověku měla chovat s ohledem na jeho povahu a s ohledem na jeho stav, což jsem až tak úplně nedělala.

Eva Draisaitlová, Česká pošta, s.p.

Po absolvování komunikačního kurzu jsem si uvědomila, jak je důležité dělat vše na 100 %.

Bez 100% nasazení nemůžeme být úspěšní v pracovním ani v osobním životě.


Miroslav Zubr, Baumuller s.r.o.

Zažil jsem velmi netradiční kurz, který mi v mnoha věcech potvrdil můj postoj vůči lidem okolo mě a vůči mě samému. Z Komunikačního kurzu vyšší školy jsem odjížděl s mnoha novými výzvami, co mohu udělat dál pro zlepšení mé manažerské práce, která je hlavně o komunikaci s lidmi.

I po 11 měsících od kurzu stále čerpám z prožitých zkušeností na kurzu. Daří se mi zůstat klidný i v situacích, kdy bych dříve „vybuchl“ a nebo „utekl“. Neustále se přesvědčuji, že správná komunikace je absolutní základ k vedení lidí.


Václav Luzar, Carl Stahl & spol., s.r.o.

Komunikační kurz vyšší školy ve mně probudil zase chuť do života. Vlil mi krev do žil a dal chuť překonávat další věci, zdolávat větší projekty a výzvy. Díky kurzu se nyní umím daleko více soustředit bez toho, aby mě cokoli vyrušilo. Lépe zvládám vypjaté situace v životě, jak u sebe a tak i nevybíravé emoce okolí a v těchto situacích si umím snáze zachovat chladnou hlavu.

Kurz mi dal jednu důležitou věc a to, že je to jenom na nás. Když se rozhodneme, že to překonáme, tak to prostě překonáme a zvládneme cokoli, co nám přijde do cesty! Co mi „komunikáč“ vzal? Vzal mi možnost vzdávat věci bez toho, aniž by člověk došel k cíli!


Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně s.r.o.

Na kurzu mě zaujalo cvičení se záměrem, jakmile ho mám, tak vše jde lépe, snadněji, bez větší námahy.

Komunikační kurz vyšší školy hodnotím velice kladně.

Pomohl mi v každodenní komunikaci směrem ke kolegům, znatelně lépe zvládám negativní komunikaci okolí a lépe se na některé věci koncentruji.


Stanislav Štábl, SG-GEOPROJEKT, spol. s r.o.

Kurz jsem opakoval a třetí kurz pro mě znamenal, že si mohu stanovené cíle pevně udržet a neztrácet je. Také mi pomohl v sebekoordinaci.

Komunikační kurz vyšší školy mi dal možnost se stabilizovat a naučit se dostat se, kdykoli je to třeba, do klidu a soustředit se na záměr.

Stále je pro mne důležité pomáhat druhým v jejich posunu a s tím související schopnost se umět na povel pohybovat po emoční škále, tak jak jsem si to na kurzu natrénoval.


Peter Heriban, Prophet real

Výnimočne dobre strávený týždeň. Nič v živote nie je dlhodobo stabilné, život je nepretržitá zmena. Neustály rast alebo úpadok. Táto akcia, komunikačný tréning človeka posunie o pekný level hore. A najúžasnejšie na tom je, že osobné uvedomenia, zisky sa dajú trvalo udržať: Pre mňa to je oveľa ľahšie začínať komunikáciu, mám vyšší záujem komunikovať ako taký, dokážem lepšie a ešte presnejšie vnímať, čo sa mi ľudia snažia povedať, hovorím s väčšou ľahkosťou a samozrejme viem ľahšie a efektivnejšie riešiť problémy, ktoré mi život prichystá. Moja osobná istota vzrástla a získala novú stabilnú úroveň o ktorej viem, že sa už nezhorší. Jediné bariéry, ktoré sú, sú tie, ktoré si vytvorí človek sám. Tento tréning splnil svoj účel. Preto mojim rozhodnutím je: Ide sa ďalej, vždy je kam osobnostne rásť a pomáhať druhým.


Libor Sedláček, GUMEX, spol. s r.o.

Potřeboval jsem se zotavit a být schopný vnímat přítomnost právě takovou, jaká je, bez nějakého domýšlení si a toho, co mě může ovlivnit v tom, že mé pozorování je správné. Připomněl a navrátil jsem si schopnost vnímat realitu pohodlně a bez ucukávání. Vím, že budu zase více efektivní ve své práci i budu mít větší radost z běžného života. Schopnost dát si postulát a udělat to, co udělat chci bez toho, aniž bych si do hlavy nechal „vejít“ myšlenky jiných, že to, co já jako jedinec nebo my jako firma chceme dokázat je nemožné, mi jednoznačně pomohou dosahovat svých cílů. Díky, bylo to těžké, leč účinné!


M. K., Carl Stahl & spol, s.r.o.

Skvělý kurz. Splnil cíl, který jsem si dala, proč jsem sem šla. Naučil mě věřit si po cestě za cílem, jsem s čistou hlavou. Nepřijímat žádné výmluvy, předsudky, hodnocení a vše přijímat tak, jak to je. Myšlenka = směr = cíl … Vše můžeš, když chceš…


E. S., Bidvest Opava s.r.o.

Získala jsem neskutečnou jistotu a klid v uvažování a rozhodování. Ověřila jsem si, že mít emoci na vyšším stupni je prostě super a pomáhá to nejen mne, ale hlavně i mým blízkým a spolupracovníkům. Nadále budu na sobě pracovat a vše využívat jak v osobním, tak pracovním životě.


I. M., INTO CZ spol. s r.o.

Zvládla jsem ovládat negativní emoce – dostat je pod kontrolu, jako netrpělivost, vztek, sebeznehodnocování, soucit a lítost tam, kde to není přínosem. Naučila jsem se potvrzovat, být důrazná a přitom ne přísná. Zbavila jsem se komplexu z nálepky „přísná“. Objevila jsem návod na zvládnutí komunikace s manželem a partnerem ve firmě. Odhalila jsem konečně zamlžené důvody, proč se nám nedaří. Vidím je jasně, dovednosti zde získané ihned použiji na komunikaci ven a řešení tohoto problému. Mám jasno, co odstranit, co zlepšit a jak. Objevila jsem, že můj záměr je dost silný a jasný a že i já mám na to, si jej nenechat vzít. Už to nedopustím! Díky supervizorům, díky Melánii za super koučink, díky za partu odhodlaných a zajímavých lidí.


B. M., INTERSOFT – Automation s.r.o.

Kurzu jsem se zúčastnil podruhé. První kurz byl s partnerem – chlapem a výsledkem bylo zlepšení v komunikaci. Nynější kurz byl s partnerem – ženou. Jsem přesvědčen, že mi tato partnerka a cvičení s ní přinesla podstatné zlepšení v afinitě.


L. N., SG-Geoprojekt, spol. s r.o.

Přínos? Neuvěřitelný a za to MOC DĚKUJI. Nejdůležitějším zjištěním je síla záměru. Každopádně nebyla jediná informace, která by nebyla důležitou. Využití? Vždyť jsem teď úplně nový člověk – lepší člověk, takže vše půjde úplně jinak a lépe. Děkuji vám za vaši práci.


 

8-10 denní seminář

9.00–11:00 dopolední blok – 1. část
11.00–11.20 přestávka
11.20–13.00 dopolední blok – 2. část
13.00–14.00 oběd
14.15–16.00 odpolední blok – 1. část
16.00–16.20 přestávka
16.20–18.00 odpolední blok – 2. část
18.00–19.00 večeře
19.00–21.00 večerní blok – 1. část

Témata semináře "Komunikační kurz vyšší školy"

  • Teorie - studium základních informací o komunikaci, pravidlech tréninku, koučování atd. (první den)
  • Praxe - trénování komunikačních cvičení, která jdou za sebou v logickém sledu dle obtížnosti a která se provádí ve dvojici za dohledu supervizora
  • © 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.