1. Úvod
  2. /
  3. Dana Kudová

Melánie Bulová

Manažer expanze regionu Morava
Konzultant

 

E-mail: kudova@success.cz

Tel. č.: 737 690 054

Pár otázek pro Danu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Osobně s klienty projednávám problematiku podnikání. Nalezneme skutečný problém, analyzujeme ho, vyhodnotíme a nastavíme funkční řešení. Společné schůzky jsou skutečně různorodé a mou snahou je, aby na konci byl šťastný a úspěšný podnikatel. Nejčastěji s klienty řeším oblasti vedení lidí, efektivní organizace a zaškolení a nastavení statistik. Dále řeším pobočku a její rozvoj. 

 

Zabýváš se i obchodováním. Je obchodování v Business Success něčím specifické? 

V Business Success obchoduji, protože mě to baví. Je to trošku jiný obchod, je hodně spojený s pomocí. Když vidím, jak klientovi pomáháme, vidím ty výsledky, tak to je přesně to, co mě žene dál. Nejen uzavírat obchody, ale spolupracovat s klienty dál, rozvíjet tu spolupráci. Když vám klient řekne, že jste jeho anděl strážný nebo že jste mu zachránili život, tak to je úplně to nejvíc, co vám může říct. To je to, proč nejen já, ale i ostatní obchodníci v Business Success dělají tuto práci.

 

Jsi šéfka naší brněnské pobočky, kde vládne stále dobrá nálada a atmosféra. Co se ti v řízení lidí vyplácí? 

Děkuji za pochvalu naší pobočky. :o) V řízení se mě jednoznačně vyplácí individuální řízení lidí, samozřejmě jsou věci, které v týmu řeším plošně, ale pokud mám dobře vyřešit potřeby mých lidí, musím je nejdříve pochopit a to jde jen individuálním přístupem. Dále se mě opravdu hodně vyplácí tým udržet na „vlně úspěchu“, prostě z té vlny nespadnout, vždy je větší práce skupinu či jednotlivce „nakopnout“ na vlnu úspěchu, než ho jej na ní jen přidržovat. A každý člen týmu má úspěšné akce někde jinde a jsme opět u individuálního řízení. 

Danču si vážim za to, aká je – emotívna, živá, hravá, pracant a hlavne – vel’ký bojovník za skupinu, za jej čo najlepšie prežitie. Taktiež na nej milujem jej akcie, čo organizovala pre nás na Morave. Bola tam vždy sranda a pritom z nás dostala maximum (už sa teším na pokračovanie :)) Danča je skrátka rovný a otvorený človek do voza aj do koča. Mám ju vel’mi rád. 

Rasťo Zachar, majitel firmy

Danči si vážím za její nasměrování na pomoc. Je ochotná kdykoliv jít a pomoct tam, kde je potřeba. Naprosto nezištně. A pak se mi líbí její bojovnost. Ona se prostě jen tak nevzdává. Když si vezme něco do hlavy, prostě za tím vytrvale jde a nenechá se jen tak vyhodit ze sedla 🙂 
 
Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Danča je chodící sluníčko, je to tahoun a dříč, je pro každou srandu, má silný účel lidem pomáhat a je to hezká a sympatická žena, vždy oblečená a sladěná 🙂
 
Denisa Pelikánová, vedoucí divize vztahů s veřejností