1. Úvod
  2. /
  3. Videoreference

Videoreference

Reference na spolupráci s Business Success

 

Několik klientů se podělilo o zkušenosti s naší firmou, o to, co jim spolupráce s Business Success dává a co se jim s námi podařilo ve firmě zvládnout.

Czech Promotion

 

Czech Promotion. Parta fajn lidí a taky banda odborníků. Zabývají se tvorbou marketingové a komunikační strategie a vytváří kreativní řešení pro své zákazníky na míru. S firmou Business Success spolupracují od roku 2010. Podívejte se, co jim spolupráce přináší a co se jim podařilo zlepšit. 

AZS 98

 

AZS 98 je stavební firma, která je na trhu od roku 2000. Zajišťují veškerou stavební činnost od zemních prací, přes demolice až po autodopravu. S firmou Business Success začali spolupracovat v roce 2002 a od té doby se jim podařilo zvládnout a vylepšit spoustu věcí. Jakých? To si poslechněte ve videoreferenci od majitelky AZS 98 Petry Kaldové. 

Podnikatelský Express – Business Success

 

Co jako firma děláme a v čem pomáháme klientům? Podívejte se na krátké video zpracované Podnikatelským Expressem. 

Klaus Timber a.s.

 

Firma Klaus Timber a.s. je největší výrobce palet v České republice. Vyváží palety do celého světa, garantují flexibilitu, profesionální přístup i kontrolu kvality všech svých produktů. ISO 9001, IPPC, PEFC. Zboží přepravují vlastními kamiony a charakterizuje je rychlost a spolehlivost. Podívejte se, jak Marcel Klaus majitel společnosti hodnotí spolupráci s Business Success.

COBAP s.r.o.

Firma COBAP s.r.o. je připravena zajistit vám kompletní zpracování projektu od počáteční myšlenky přes jeho stoprocentní realizaci až po záruční a pozáruční servis. Zakládáme si na řízení projektu bez zbytečných a zdlouhavých mezičlánků. Prokurista Jaroslav Plíšek zhodnotil jednu věc, kterou získal díky spolupráci s Business Success a už si bez ní fungování firmy neumí představit.

 

Okna&Company, s.r.o.

Firma Okna&Company, s.r.o. se pohybuje na českém trhu už více jak 20 let. Kvalita nabízených služeb je zaručena vysokou úrovní odborných znalostí pracovníků společnosti a jejich mnohaletými zkušenostmi získanými především účastí na prestižních akcích v daném oboru činnosti. Matěj Hůlka se s námi podělil o to, co mu vzdělávání a spolupráce s Business Success přinesla. 

 

TAURUM finance s.r.o.

Ty nejcennější reference občas vzniknou naprosto neplánovaně, aniž bychom na tom měli jakékoliv přičinění. O to více nás těší, že klienti dokáží ocenit práci, kterou děláme a hlavně, že jsou sami odhodláni na svém podnikání něco změnit, posunout ho dopředu k ještě větší prosperitě. Na pana Štěpánka z firmy TAURUM finance s.r.o. jsme moc pyšní! 

 

Speciální akce u Petera Dobeše

Podívejte se na videoreferenci z úžasné akce, která proběhla u našeho klienta Petera Dobeše z firmy Bricol na jeho ranči. Dýchne na vás atmosféra, jako byste byli přímo na místě s námi. Kromě prohlídky firmy Bricol nás čekala i přednáška od Petera Dobeše o tom, jak do své firmy aplikoval odměňovací systém z našich seminářů. A spousta klientů se rozpovídalo, jak se jim akce líbila a co pro ně bylo přínosem.

 

Jakub Zelina o spolupráci s Business Success

Jakub Zelina z firmy BARTEN s.r.o. spolupracuje s naší firmou už několik let. On i řada jeho spolupracovníků mají za sebou několik seminářů a tréninků. V čem konkrétně vidí přínos ve vzdělávání a které situace jsme mu díky tomu pomohli vyřešit? To se dozvíte právě v této videoreferenci. 

 

Martin Jankovský o spolupráci s Business Success

Martin Jankovský z firmy JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o. se pohybuje v podnikání přes desítku let. Za tu dobu si prošel různými vzdělávacími programy, školeními, atd. V čem konkrétně vidí přínos s firmou Business Success a v čem se podle něj liší od ostatních vzdělávacích společností? Více ve videoreferenci zde. 

 

Markéta Gillernová o semináři Kam se ztrácí má energie

Občas se s tím setkáváme asi všichni, že máme pocit, že nám tak nějak „dochází šťáva“. Markéta Gillernová se rozpovídala o semináři, který se právě tímto tématem zabývá, co díky informacím z něj změnila a jak se dál vyvíjel její život.