1. Úvod
  2. /
  3. Videoreference

Videoreference

Stanislav Mach o spolupráci s Business Success

Stanislav Mach je majitelem úspěšné firmy TC MACH s.r.o., která je na českém trhu už více než 26 let. Jejím účelem je úspora energií pomocí ekologicky šetrných zdrojů. I když začátky nebyly zrovna lehké, podařilo se mu vybudovat krásnou a prosperující firmu. A jak to udělal? Více v této videoreferenci.

 

Peter Dobeš o spolupráci s Business Success

S naším dlouholetým klientem Peterem Dobeš, majitelem krásné firmy Bricol s.r.o., jsme se rozpovídali o tom, jak mu spolupráce s námi v podnikání pomohla, co vše se mu podařilo ve firmě nastavit a zavést a co ho do budoucna ještě čeká.

 

Miroslav Jakubec o spolupráci s Business Success

Majitel firmy Servis Climax a.s. pan Miroslav Jakubec nám ukázal svoji krásnou firmu a podělil se s námi o to, v čem jsme mu v podnikání pomohli a co mu spolupráce s námi přinesla.

 

Karol Dudík o Motivačním semináři pro vedoucí pracovníky

Karol Dudík, výkonný ředitel ve firmě GUMEX SK, spol. s r.o., se zúčastnil Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky již podruhé. Mělo z jeho pohledu opakování smysl a dokázal si ze semináře odnést novou inspiraci? Na to jsme se zeptali v krátkém rozhovoru.

 

Hana Paštiková o Komunikačním tréninku pro pokročilé

Proč se přihlásit na Komunikační trénink pro pokročilé? A vyplatí se investovat týden času do tréninku něčeho tak běžného a obyčejného jako je komunikace? Podívejte se na videoreferenci, kde jsme se právě na tyto otázky zeptali Hany Paštikové.

 

Zdeněk Ort o semináři Profesionální majitel firmy

Zdeněk Ort je majitelem firmy ORT Nový Bydžov spol. s r.o. a na seminář Profesionální majitel firmy přišel spolu s novým ředitelem. Pomohl seminář, aby se mohl pan Ort stáhnout do pozice majitele a předat firmu? Podívejte se na hodnocení semináře z pohledu majitele firmy.

 

Radovan Růžička o semináři Jak dosahovat svých cílů

Radovan Růžička pracuje ve firmě Bricol Valtice jako ředitel pobočky a má na starosti i personalistiku. Na seminář Jak dosahovat svých cílů přišel, aby si potvrdil co oblasti plánování dělá dobře a doladil drobnosti v plánování, aby vše klaplo tak, jak si předsevzal. Co si ze semináře odnesl? Podívejte se na krátkou zpětnou vazbu.

 

Jan Nývlt o Motivačním semináři pro vedoucí pracovníky

Jan Nývlt je majitelem a jednatelem firmy REGMONT EU s.r.o. a podělil se s námi o své pocity z Motivačního semináře pro vedoucí pracovníky. Také řešíte organizaci firmy, zavedení procesů, odměňování zaměstnanců atd.? Tak si udělejte chvilku a poslechněte tuto krásnou videoreferenci.

 

Martin Sedláček o Neuvěřitelném semináři o prodeji

Martin Sedláček působí ve firmě AQE advisors, a.s. jako manažer vzdělávání. Zúčastnil se Neuvěřitelného semináře o prodeji, který je podle jeho slov opravdu pro každého, protože s obchodováním se v nějaké formě setkává každý z nás. Ať už ve své práci nebo v běžném životě. A co se mu na semináři nejvíce líbilo?

 

Petr Pejchal o semináři Schopnosti vůdce

Petr Pejchal je předseda představenstva a ředitel firmy PAMA a.s., která se specializuje na opláštění staveb (stěny, střechy atd.) Podělil se s námi o to, co ho na semináři Schopnosti vůdce nejvíce zaujalo a co na základě získaných informací hodlá aplikovat do své firmy.

 

Monika Slabá o Neuvěřitelném semináři o prodeji

Monika Slabá je spolumajitelka firmy WOOD 4 EVER s.r.o., která se zabývá výrobou nábytku z masivu v zakázkové formě. Absolvovala u nás Neuvěřitelný seminář o prodeji a jak sama říká, líbilo se jí, že si mohla prodejní techniky nadrilovat a že může nabyté vědomosti ihned využít v praxi.

 

Lucie Spáčilová o spolupráci s Business Success

 

Lucie Spáčilová je ředitelka firmy PERFORMIA spol. s r.o., která se zabývá personalistikou. V referenci se s námi podělila o to, co ji spolupráce s naší firmou dala, co se jí podařilo vybudovat a jak konkrétně ji naše know – how pomáhá v řízení firmy. 

 

Iva Rajsiglová o semináři Kam se ztrácí má energie?

Přemýšleli jste někdy, kde se ztrácí vaše energie? Je to opravdu jen o dodržování správné životosprávy, dobrém spánku nebo na to má zásadní vliv něco jiného? Iva Rajsiglová se s námi podělila o své pocity ze semináře, jakou měla představu, co jí to dalo a v čem to pomohlo jí a mohlo by pomoci i dalším lidem.

 

Ivo Tarkowski o semináři Vyšší liga managementu

Ivo Tarkowski pracuje ve společnosti SEMAG, spol. s r.o. na pozici výkonného ředitele. Na semináři Vyšší liga managementu získal návod na to, jak řešit problémy ve firmě správně a systémově. Co dalšího mu seminář přinesl a jaké další plány má?

 

Rudolf Pustějovský o semináři Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace?

Komunikaci ve svém životě využívá opravdu každý. Je jedno, na které pozici ve firmě pracujete, jestli jste majitel, manažer nebo řadový pracovník. Bez dobré komunikace má každý z nás těžší život. Rudolf Pustějovský se s námi podělil o své dojmy ze semináře Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace?, co se mu na semináři líbilo a co se mu podařilo zlepšit. 

 

Samuel Zheng o Motivačním semináři pro střední management

Samuel Zheng z firmy Perfect World s.r.o. se s námi podělil o to, co se mu na Motivačním semináři pro střední management líbilo a co mu informace ze semináře pomohly vyřešit. Občas přemýšlíme, kde je ta hranice, jestli někoho propustit/nepropustit. A přesně s touhle situací jsme Samuelovi pomohli.

 

Kateřina Adamíková o kurzu Jak zlepšit své podnikání pomocí komunikace

Komunikaci potřebujeme ke svému životu každý, ať už v práci nebo v soukromí. Kateřina Adamíková z Nadačního fondu Kryštůfek se s námi podělila o to, proč se rozhodla zúčastnit právě tohoto kurzu a v jakých konkrétních situacích ji nejvíce pomohl. 

 

Markéta Gillernová o semináři Kam se ztrácí má energie

Občas se s tím setkáváme asi všichni, že máme pocit, že nám tak nějak „dochází šťáva“. Markéta Gillernová se rozpovídala o semináři, který se právě tímto tématem zabývá, co díky informacím z něj změnila a jak se dál vyvíjel její život. 

 

Jakub Zelina o spolupráci s Business Success

Jakub Zelina z firmy BARTEN s.r.o. spolupracuje s naší firmou už několik let. On i řada jeho spolupracovníků mají za sebou několik seminářů a tréninků. V čem konkrétně vidí přínos ve vzdělávání a které situace jsme mu díky tomu pomohli vyřešit? To se dozvíte právě v této videoreferenci. 

 

Martin Jankovský o spolupráci s Business Success

Martin Jankovský z firmy JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o. se pohybuje v podnikání přes desítku let. Za tu dobu si prošel různými vzdělávacími programy, školeními, atd. V čem konkrétně vidí přínos s firmou Business Success a v čem se podle něj liší od ostatních vzdělávacích společností? Více ve videoreferenci zde. 

 

TAURUM finance s.r.o.

Ty nejcennější reference občas vzniknou naprosto neplánovaně, aniž bychom na tom měli jakékoliv přičinění. O to více nás těší, že klienti dokáží ocenit práci, kterou děláme a hlavně, že jsou sami odhodláni na svém podnikání něco změnit, posunout ho dopředu k ještě větší prosperitě. Na pana Štěpánka z firmy TAURUM finance s.r.o. jsme moc pyšní! 

 

Speciální akce u Petera Dobeše

Podívejte se na videoreferenci z úžasné akce, která proběhla u našeho klienta Petera Dobeše z firmy Bricol na jeho ranči. Dýchne na vás atmosféra, jako byste byli přímo na místě s námi. Kromě prohlídky firmy Bricol nás čekala i přednáška od Petera Dobeše o tom, jak do své firmy aplikoval odměňovací systém z našich seminářů. A spousta klientů se rozpovídalo, jak se jim akce líbila a co pro ně bylo přínosem.

 

COBAP s.r.o.

Firma COBAP s.r.o. je připravena zajistit vám kompletní zpracování projektu od počáteční myšlenky přes jeho stoprocentní realizaci až po záruční a pozáruční servis. Zakládáme si na řízení projektu bez zbytečných a zdlouhavých mezičlánků. Prokurista Jaroslav Plíšek zhodnotil jednu věc, kterou získal díky spolupráci s Business Success a už si bez ní fungování firmy neumí představit.

 

Okna&Company, s.r.o.

Firma Okna&Company, s.r.o. se pohybuje na českém trhu už více jak 20 let. Kvalita nabízených služeb je zaručena vysokou úrovní odborných znalostí pracovníků společnosti a jejich mnohaletými zkušenostmi získanými především účastí na prestižních akcích v daném oboru činnosti. Matěj Hůlka se s námi podělil o to, co mu vzdělávání a spolupráce s Business Success přinesla. 

 

Reference na spolupráci s Business Success

 

Několik klientů se podělilo o zkušenosti s naší firmou, o to, co jim spolupráce s Business Success dává a co se jim s námi podařilo ve firmě zvládnout.

Czech Promotion

 

Czech Promotion. Parta fajn lidí a taky banda odborníků. Zabývají se tvorbou marketingové a komunikační strategie a vytváří kreativní řešení pro své zákazníky na míru. S firmou Business Success spolupracují od roku 2010. Podívejte se, co jim spolupráce přináší a co se jim podařilo zlepšit. 

AZS 98

 

AZS 98 je stavební firma, která je na trhu od roku 2000. Zajišťují veškerou stavební činnost od zemních prací, přes demolice až po autodopravu. S firmou Business Success začali spolupracovat v roce 2002 a od té doby se jim podařilo zvládnout a vylepšit spoustu věcí. Jakých? To si poslechněte ve videoreferenci od majitelky AZS 98 Petry Kaldové. 

Podnikatelský Express – Business Success

 

Co jako firma děláme a v čem pomáháme klientům? Podívejte se na krátké video zpracované Podnikatelským Expressem. 

Klaus Timber a.s.

 

Firma Klaus Timber a.s. je největší výrobce palet v České republice. Vyváží palety do celého světa, garantují flexibilitu, profesionální přístup i kontrolu kvality všech svých produktů. ISO 9001, IPPC, PEFC. Zboží přepravují vlastními kamiony a charakterizuje je rychlost a spolehlivost. Podívejte se, jak Marcel Klaus majitel společnosti hodnotí spolupráci s Business Success.