1. Úvod
  2. /
  3. Videoreference

Videoreference

Reference na spolupráci s Business Success

 

5 klientů se podělilo o zkušenosti s naší firmou, o to, co jim spolupráce s Business Success dává a co se jim s námi podařilo ve firmě zvládnout. 

Czech Promotion

 

Czech Promotion. Parta fajn lidí a taky banda odborníků. Zabývají se tvorbou marketingové a komunikační strategie a vytváří kreativní řešení pro své zákazníky na míru. S firmou Business Success spolupracují od roku 2010. Podívejte se, co jim spolupráce přináší a co se jim podařilo zlepšit. 

AZS 98

 

AZS 98 je stavební firma, která je na trhu od roku 2000. Zajišťují veškerou stavební činnost od zemních prací, přes demolice až po autodopravu. S firmou Business Success začali spolupracovat v roce 2002 a od té doby se jim podařilo zvládnout a vylepšit spoustu věcí. Jakých? To si poslechněte ve videoreferenci od majitelky AZS 98 Petry Kaldové. 

Podnikatelský Express – Business Success

 

Co jako firma děláme a v čem pomáháme klientům? Podívejte se na krátké video zpracované Podnikatelským Expressem. 

Klaus Timber a.s.

 

Firma Klaus Timber a.s. je největší výrobce palet v České republice. Vyváží palety do celého světa, garantují flexibilitu, profesionální přístup i kontrolu kvality všech svých produktů. ISO 9001, IPPC, PEFC. Zboží přepravují vlastními kamiony a charakterizuje je rychlost a spolehlivost. Podívejte se, jak Marcel Klaus majitel společnosti hodnotí spolupráci s Business Success.