1. Úvod
  2. /
  3. Prodej

Vyšší prodej

Techniky pro snadné zvýšení výsledků

Chcete se seznámit s tím, jak pracujeme?

Přijďte se inspirovat na seminář zdarma

Odborné semináře

 

Na našich seminářích předáváme účastníkům tipy, nástroje a inspiraci tou nejjednodušší formou, jak jen dokážeme. Vyhýbáme se cizím a nesrozumitelným výrazům tam, kde můžeme použít češtinu a teorii vždy doplňujeme spoustou příkladů z pracovního i osobního života. Chceme, aby každý účastník odešel s funkčním řešením pro svůj problém, nebo alespoň s inspirací pro zlepšení.

Naši trenéři jsou praktici v oblasti, kterou přednášejí na semináři. Každý z našich trenérů má na „vlastní kůži“ vyzkoušené, že to, co přednáší funguje a že to není pouhá teorie.

Studijní kurzy

 

Studium kurzů je individuální způsob vzdělávání. Účastník vlastním tempem pracuje s materiály, studuje teorii a zároveň pracuje na cvičeních, úkolech a sám si vytváří vlastní koncepty a příklady, které může použít ve svém životě nebo práci. Celou dobu je k dispozici supervizor, který pomáhá účastníkům najít řešení na aktuální problém a projít kurzem.

Nastudujte si znalosti, které vám pomohou vyřešit aktuální problém, pod vedením zkušeného supervizora.

Individuální řešení

 

Potřebujete zvýšit výsledky vašeho obchodního týmu nebo zefektivnit jeho fungování?

Chcete zanalyzovat práci vašich obchodníků a najít jejich silné a slabé stránky?

Potřebujete proškolit obchodníky ve zvládání konkrétních situací, se kterými se nejčastěji u klientů potýkají, jako je zvládání námitek klienta, tlak na slevu, řešení reklamací nebo třeba telefonování na studené kontakty? Dokážeme vám připravit školení nebo program přímo na míru vašemu obchodu.

Praktické publikace

 

Hledáte inspiraci, ale nemáte čas jít na seminář? Nebo jen chcete mít po ruce příručku, kam se můžete kdykoliv podívat na tip nebo radu?

Vyberte si do své  knihovny jednu z našich publikací, které jsme sestavili na základě nejčastějších dotazů od našich klientů.

V naší nabídce najdete příručky a průvodce, které budete mít po ruce vždy, když je budete potřebovat.

Sales Club

 

„Sales club“ je akce pro obchodníky a vedoucí obchodu pořádaná za podpory Business Success, spol. s r.o. Milujeme obchod! Obchod děláme, obchod školíme, obchodem žijeme.

A proto jsme se rozhodli oblast obchodu podpořit tímto klubem. Je to místo, kde si obchodníci a vedoucí obchodu předávají své zkušenosti a navzájem se inspirují. Mohou také navázat zajímavé kontakty a rozšířit síť svých “známých”.

Více o Sales Clubu