1. Úvod
  2. /
  3. Marketing

Účinný marketing

Prostředky pro dosahování výsledků

Chcete se seznámit s tím, jak pracujeme?

Přijďte se inspirovat na seminář zdarma

Odborné semináře

 

Na našich seminářích předáváme účastníkům tipy, nástroje a inspiraci tou nejjednodušší formou, jak jen dokážeme. Vyhýbáme se cizím a nesrozumitelným výrazům tam, kde můžeme použít češtinu a teorii vždy doplňujeme spoustou příkladů z pracovního i osobního života. Chceme, aby každý účastník odešel s funkčním řešením pro svůj problém, nebo alespoň s inspirací pro zlepšení.

Naši trenéři jsou praktici v oblasti, kterou přednášejí na semináři. Každý z našich trenérů má na „vlastní kůži“ vyzkoušené, že to, co přednáší funguje a že to není pouhá teorie.

Studijní kurzy

 

Studium kurzů je individuální způsob vzdělávání. Účastník vlastním tempem pracuje s materiály, studuje teorii a zároveň pracuje na cvičeních, úkolech a sám si vytváří vlastní koncepty a příklady, které může použít ve svém životě nebo práci. Celou dobu je k dispozici supervizor, který pomáhá účastníkům najít řešení na aktuální problém a projít kurzem.

Nastudujte si znalosti, které vám pomohou vyřešit aktuální problém, pod vedením zkušeného supervizora.

Individuální řešení

 

Potřebujete představit základy marketingu a vysvětlit souvislosti mezi fungováním marketingu a obchodu vašemu týmu?

Chcete ve své firmě nastavit marketingové aktivity a nejste si jistí, kde začít?

Nejsme odborníci na SEO, tvorbu webu nebo podrobnou práci se sítěmi. Pokud ale nedostáváte z vašeho marketingu výsledky, jaké byste si představovali nebo s marketingem začínáte a potřebujete nastavit procesy nejen pro marketing, ale i pro ostatní části firmy, pak jsme pro vás ideální volba.

Praktické publikace

 

Hledáte inspiraci, ale nemáte čas jít na seminář? Nebo jen chcete mít po ruce příručku, kam se můžete kdykoliv podívat na tip nebo radu?

Vyberte si do své knihovny jednu z našich publikací, které jsme sestavili na základě nejčastějších dotazů od našich klientů.

V naší nabídce najdete příručky a průvodce, které budete mít po ruce vždy, když je budete potřebovat.