1. Úvod
  2. /
  3. Management

Funkční management

Jednoduché a funkční nástroje, které vám pomohou zlepšit vaši firmu a dosáhnout úspěchu

Odborné semináře

 

Na našich seminářích předáváme účastníkům tipy, rady a inspiraci tou nejjednodušší možnou formou. Vyhýbáme se cizím a nesrozumitelným výrazům a teorii vždy doplňujeme spoustou příkladů z pracovního i osobního života. Chceme, aby každý účastník odešel s funkčním řešením pro svůj problém, nebo alespoň s inspirací pro zlepšení situace.

Naši trenéři jsou praktiky v oblasti, kterou přednášejí. Každý z našich trenérů má ze své zkušenosti úspěšně ověřeno, že jím předávané know-how prakticky funguje a účastníci semináře jej mohou efektivně použít na zlepšení své práce a života.

Studijní kurzy

 

Studium kurzů je individuální způsob vzdělávání. Každý student vlastním tempem prochází teorii a provádí pod dozorem zkušeného supervizora praktická cvičení. Tak nachází řešení situací, které potřebuje zvládnout ve svém životě a v práci. Supervizor pomáhá všem studentům úspěšně zvládnout teorii, všechna cvičení a úkoly a projít tak úspěšně jejich kurzem.

Načerpejte znalosti, které Vám pomohou zlepšit vaše výsledky a zjednodušit vaši práci.

Individuální řešení

 

Služby a řešení sestavené a naplánované přesně podle Vašich konkrétních představ a cílů.

Praktické publikace

 

Hledáte inspiraci, ale nemáte čas jít na seminář? Nebo jen chcete mít po ruce příručku, do které se můžete kdykoliv podívat a najít tip nebo radu?

Vyberte si do své  knihovny jednu z našich publikací, které jsme sestavili na základě nejčastějších dotazů od našich klientů.

V naší nabídce najdete příručky a průvodce, které budete mít po ruce vždy, když je budete potřebovat.

Exec Club

 

„Exec Club“ je veřejný podnikatelský klub pořádaný firmou Business Success.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří hledají úspěšné postupy při vytváření a řízení firem a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.