1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club

Podnikatelský klub

Pro podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

zjistit více     objednat

Exec Club

„Exec Club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o.

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“.

Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

Na krátké zhodnocení Exec Clubu se můžete podívat zde.

Co bych poradil/a sám/sama sobě před 10 lety?

 

Možná znáte ty začátky, kdy se pustíte do nového podnikání, nové práce, nové výzvy v životě. Člověk je plný nadšení a kráčí naplno vpřed za svým snem, s pocitem, že se dá vše překonat a zvládnout. Má chuť tvořit, měnit věci a nic není nemožné.

A pak přijde ta chvíle, kdy se vše změní. Bang! Situace, kdy díky nějaké chybě vznikne průšvih, který nás vrátí o kus zpět. A další a další… Vytrácí se to nadšení, to přesvědčení, že se sen stane skutečností. Vize se ztrácí více a více v mlze pochybností.

Některé situace, překážky nebo problémy si člověk nedokáže ani představit, dokud do nich nenarazí plnou parou a „nerozbije si o ně hlavu“.

A pak většinou přijde na řadu to známé povzdechnutí…škoda, že jsem tohle nevěděl/a dřív.

Naše další podnikatelské setkání je určeno tomuto tématu. Přednášející z řad našich klientů jsou úspěšní lidé, kteří se ve světě podnikání pohybují již pěknou řádku let. Mají za sebou skvělé výsledky, daří se jim naplňovat jejich sny. A podělí se s námi právě o situace, kterých by se v minulosti raději vyvarovali.

Těšíme se na vás na podnikatelském setkání 9. dubna 2024 v Praze!

Tým Business Success

 

Mám zájem o toto setkání

Ing. Marta Dudová, CMS – TOP s.r.o.

 

Téma přednášky: „Žena ve světě mužů“

Marta Dudová je jednatelkou ve firmě CMS – Conclusive Method of Solution, s.r.o. a CMS – TOP s.r.o., které zajišťují profesionální služby v oblasti ostrahy a ochrany majetku a osob, instalace a servisu slaboproudých systémů a náhradního plnění.

Společnost CMS – Conclusive Method of Solution, s.r.o. působí na trhu komerčních bezpečnostních služeb od roku 2000 a společnost CMS – TOP s.r.o. od roku 2011.

Marta Dudová je nesmírně sympatická a empatická žena, dokáže naslouchat a pochopit. Zároveň si jde jako šéf tvrdě za svým cílem. Se svým otcem, který firmu založil, tvoří silný tým, který se vzájemně respektuje a podporuje.

Životní motto Marty Dudové je: „Když něco chcete, celý vesmír se spikne, aby vám pomohl toho dosáhnout.“ Paulo Coelho

Ing. Petr Hejduk, Bobcat CZ, a.s.

 

Téma přednášky: „Per aspera ad astra“ /Přes překážky ke hvězdám/ Seneca

Petr Hejduk pracoval téměř  20 let  ve vedení společnosti, od počátku jako její výkonný ředitel a více než 12 let zastával pozici předsedy představenstva. Společnost je autorizovaným prodejcem smykem řízených kolových a pásových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů, hutnící a zahradní a komunální techniky, vysokozdvižných vozíků, příslušenství a  náhradních dílů značky Bobcat, které nacházejí svoje uplatnění prakticky ve všech oborech lidské činnosti  od stavebnictví, průmyslu, přes komunální sektor, zahradnictví, lesnictví až po záchranné složky.

Petr Hejduk je sympatický a rozhodný muž s mnoha životními a profesními zkušenostmi, které získal při budování firmy.  V současné době pracuje ve funkci předsedy dozorčí rady a kromě výkonu kontrolní činnosti podporuje a předává své zkušenosti „mladším“.

Životní motto Petra Hejduka je: „Buďte optimisté, mějte svůj sen, vizi, cíl,  za kterým jděte a neváhejte je realizovat, neboť nikdo vám v jeho uskutečnění nemůže zabránit, jen vy sami“.

Pavlína Bieliková, EURO NÁŘADÍ s.r.o.

 

Téma přednášky: „Život začíná tam, kde končí strach.“

Ryze česká společnost EURO NÁŘADÍ s.r.o. byla založena v březnu roku 2004. V současné době lze říci, že se záměr majitelům zdařil, a používané heslo „S NÁMI BEZ STAROSTÍ“ oceňuje více než 3 000 stálých a dlouhodobě spokojených zákazníků v celé České republice a na Slovensku.

Z důvodu neustálého rozšiřování sortimentu dle požadavků zákazníků, se firma v roce 2014 z doposud pronajímaných objektů natrvalo usídlila ve vlastním vybudovaném areálu se skladovými plochami o rozloze 6000 m2.

Pavlína Bieliková je velmi silná a odvážná žena. I když ví, že to nemusí být jednoduché, překonává překážky a vystupuje ze svých komfortních zón s grácií a úsměvem.

Životní motto Pavlíny Bielikové je: „Život začíná tam, kde končí strach.“.

Denisa Pelikánová a Ivo Jurman, skvělé duo z Business Success

 

Ivoš a Denis vás provedou celým podnikatelským setkáním. Ivoš jako skvělý moderátor a Denisa jako hlavní organizátor a „hlava“ celé akce.

Ivo v naší firmě působí jako trenér a konzultant již přes 15 let, takže nejen že umí skvěle přednášet, ale má velký přehled o tom, jaké otázky naše klienty zajímají. A nebojí se zeptat.

Denisa je šéfka celé organizace našeho Exec Clubu. Vybírá témata, hosty a ladí celé setkání tak, aby bylo inspirací a příjemnou záležitostí pro všechny účastníky.

Máte zájem podělit se s ostatními o své zkušenosti z řízení týmu, zlepšování vztahů na pracovišti nebo firemního života? Napište Denise (pelikanova@success.cz), budeme rádi za vaše náměty a postřehy. Pomáhají nám zlepšovat program Exec Clubů.

Motto: Exec Club bude!

Tým úžasných děvčat z Business Success

 

O hladký průběh Exec Clubu se stará celý tým krásných dam z naší firmy. Uvítají vás s úsměvem, pomohou najít správné místo, postarají se o občerstvení a zodpoví téměř jakýkoliv dotaz, který si na ně vymyslíte. Můžete je najít také u informačních stánků s publikacemi.

Vytvářejí skvělé zázemí a starají se o příjemnou atmosféru.

Na jaře se můžete potkat nejen s Petrou, Vendy, Martinou a Niky, ale i dalšími z našeho týmu.

 

Motto: S úsměvem jde všechno líp!

Cena

Cena za účastníka je 3 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd).

Začátek akce bude v 10 hod, předpokládaný konec 15 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese  marketing@success.cz

 

 

Přihlásit se na Exec Club

 

Aktuální termín a místo

Brno Hotel Atlantis

 

Brno Hotel Atlantis
2.10.2024 10:00
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Ing. Libor Kožoušek

Ing. Libor Kožoušek, VMS VISION, s.r.o.

Na Exec Club chodím, protože tam najdu partu podobně smýšlejících lidí, řeší se aktuální témata, která nás pálí, většinou máme možnost slyšet, jak se s nimi přednášející vyrovnali u sebe ve svých firmách, co se jim podařilo vice nebo méně. To jsou pro mne důležité informace a stojí za to udělat si čas.
Ing. Pavel Koňarik

Ing. Pavel Koňarik, AHORN CZ, s.r.o.

Super setkání, vždy se nabiji novou energií, získám nové tipy co bych ještě mohl zlepšit. Na semináři mě zaujalo, že pokud chci zjistit, co je pro podřízené důležité, tak je nejlepší se jich normálně zeptat a oni to řeknou. Dostal jsem spoustu dalších tipů a praktických rad jak vytvořit v týmu lepší spolupráci.
Tomáš Kiprov

Tomáš Kiprov, CZECH PROMOTION group, s.r.o.

Proč chodím na Exec Club? Je to vždy velmi inspirativní setkání úspěšných lidí, kteří na sobě a svých firmách neustále pracují a vylepšují je. Na těchto akcích mě velmi baví networking, kde má člověk možnost se blíže poznat s dalšími účastníky a propojit se s nimi.
Veronika Dobiášková

Veronika Dobiášková, FPO s.r.o.

Na Exec Club velmi ráda chodím, přináší mi velkou dávku informací, osobních pohledů, životních a pracovních zkušeností. Přináší mi obrovskou dávku inspirace, zkušeností, dokáže propojovat ty správné lidi. Vše tak nějak správně zapadá jako dílky puzzle. Po setkání se vždy cítím plná energie s touhou něco změnit. Je hodně inspirující a dokáže člověka opět posunout o krok dál. Skvěle také hodnotím celou organizaci akce, která je v BS obecně na špičkové úrovni.
Zuzana Čechlovská

Zuzana Čechlovská, CityZen s.r.o.

Vzdělávání zaměstnanců v daném oboru jsem vždy považovala za důležité, avšak po absolvování seminářů Business Success, kde úspěšní lídři příjemnou formou „radí“ jak vést byznys, tmelit vztahy a „nezbláznit se“, to považuji za nutnost! Díky.
Ing. Petr Čeliš

Ing. Petr Čeliš, Realsan Group SE

Na Exec Club se snažím jezdit pravidelně. Je to pro mne setkání lidí na stejné vlně, podobně smýšlejících, s podobnými problémy, které řeší se stejně zapáleným srdcem. Vždy zde najdu novou inspiraci a novou zkušenost a taky novou energii se do toho zase pustit a nevzdat to.
Petra Kaldová

Petra Kaldová, AZS 98 HOLDING s.r.o.

Exec Club je pro mě super akce, kde mohu nasát názory a hlavně řešení každodenních problémů dalších podnikatelů. Bez okolků sdělují, s čím se potýkají a jak se k řešení problémů ve firmě staví, jak to prochází u zaměstnanců nebo dodavatelů či zákazníků. Je to zkrátka skutečná akce se skutečnými lidmi, kteří řeší skutečné problémy. Nepotřebuji dělat své vlastní přešlapy, když se mohu poučit ze zkušenosti ostatních. Vždy je tam báječná atmosféra a řečníci, za kterými jsou vidět výsledky.
Ing. Vladislav Štetina

Ing. Vladislav Štetina, GEOTHERM Slovakia s.r.o.

Exec Club bol ako vždy fantastický! Toľko inšpirácie sa v dnešnej dobe v jednom sále a v jednom dni asi nikde nevyskytuje. Tým Bussiness Succes zorganizoval podujatie na mimoriadne vysokej úrovni. Každý detail pripravený, nič nechýbalo. Proste veľmi vysoká úroveň.
Ludvík Polnický

Ludvík Polnický, Plastpol, s.r.o.

Na Exec Club jsem byl podruhé a těšil jsem se na něj. Témata na něm a hlavně osobní svědectví různých podnikatelů ze všech možných oborů, jsou pro mne obohacením, inspirací a impulsem něco udělat, změnit k lepšímu. Sám najednou vidím, že problémy, které řeším, řeší všichni – i ti úspěšní, na které člověk s obdivem hledí. Slyšet autentické příběhy jejich začátků, pádů a vzestupů mne nabíjí. Je toho akorát, aby člověk načerpal a zpracoval, tedy program a průběh mohu jen pochválit. Povedená akce. Díky.
Josef Dvořák

Josef Dvořák, INEX LOGISTICS s.r.o.

EXEC CLUBY navštěvuji pravidelně již několik let. Oceňuji na nich především “živé“ příklady z praxe jednotlivých řečníků v roli manažerů nebo majitelů firem, které se v mnoha případech podobají situaci v naší společnosti. Získáváme tím návrhy a inspiraci s nalezením vhodného řešení těchto situací, což je pro nás nesmírně důležité a efektivnější, než řešit zdlouhavou cestu  tzv. “pokus-omyl“.
Ing. Marta Dudová

Ing. Marta Dudová, CMS - TOP s.r.o.

Exec Club vnímám jako příležitost potkat se s lidmi, kteří jsou na "stejné lodi" a řeší tudíž podobné pracovní a životní výzvy. Díky vzájemnému sdílení při EC vždy zjišťuji, že všude je něco a že když člověk skutečně chce, vše je řešitelné. Nemluvě o možných inspiracích z řešení druhých.
Lenka Valíčková

Lenka Valíčková, pošliRADOST s.r.o.

Za mě je to především inspirace a možnost osobně se setkat s lidmi, kteří to už někam dotáhli. Zajímá mě "mindset" ostatních, co jim pomáhá v překonávání výzev. Jaké byly jejich začátky, jak pracují se sebou, s lidmi. Co je jejich vnitřní motivace a hnací motor.
Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate CZ a.s.

Na setkání s kolegy podnikateli se vždy těším. Je to vzácná příležitost vystoupit ze shonu všedních dnů a načerpat novou energii a inspiraci v rámci přednášek. Řečníci byli velmi kvalitní a osobití, a jejich příběhy mne obohatily. Také neformální výměnu zkušeností v rámci odpoledního posezení velmi oceňuji. Celkové zázemí i průběh akce hodnotím na výbornou.
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Exec Club je pro mne ale místem, kde, během pár hodin, potkám desítky zajímavých, úspěšných manažerů. Mohu s nimi navázat kontakt, zeptat se na jejich názor, vyslechnout si si jejich inspirativní příběhy. Odcházím motivován, obohacen o zkušenosti z praxe, zkušenosti podpořené léty života. Nevím, co dostat víc. Exec Cluby jsou skvělé dny, na které vždy s pokorou vzpomínám.
Ing. Bohuslav Nevěřil

Ing. Bohuslav Nevěřil, TAGROS a.s.

V každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.
Alžběta Horáková

Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Výborné. Tyto akce a zkušenosti lidí, kteří nám dnes přednášeli mě udržují v tempu. Mám hned pár tipů, co zavést.
Vladislav Polášek

Vladislav Polášek, Karel Kaňák s.r.o.

Velmi děkuji za organizaci Exec Clubu (03/2019). Setkání bylo opět inspirativní a je moc fajn se setkávat, slyšet úspěšné a podobně smýšlející lidi.
Lucie Veverková

Lucie Veverková, PAS, s.r.o.

Příspěvky byly různorodé, zajímavé a daly mi námět k zamyšlení.

Partneři akce:

Máte zájem stát se partnerem Exec Clubu? Napište nám na pelikanova@success.cz!

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů.

 

Rezervujte si místo na Exec Clubu

Mám zájem o toto setkání