1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club

Podnikatelský klub

Pro podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

zjistit více     objednat

Exec Club

„Exec Club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o.

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“.

Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

Na krátké zhodnocení Exec Clubu se můžete podívat zde.

ZKRATKY, SLEPÉ ULIČKY A CESTY, KTERÉ FUNGUJÍ

 

Jakou cestou se dát, aby se člověk neztratil? Jak si vybrat ten správný směr pro sebe, pro svůj tým, pro svou firmu? A co když padne špatné rozhodnutí a z nádherné, suché dálnice vedoucí přímo k cíli se stane slepá ulička?

Právě to bude hlavní téma našeho podzimního Exec Clubu. A celé se to bude točit okolo výběru té správné cesty. Můžete se těšit na zajímavé přednášející, kteří mají odvahu vyprávět příběh nejen těch skvělých a funkčních cest, ale i těch přešlapů a zkratek, které se ne vždy tak úplně osvědčily.

A kdo se s vámi podělí o své zkušenosti tentokrát? Krátké představení najdete v medailoncích níže.

 

Těšíme se na vás na podnikatelském setkání 3. října 2023 v Brně!

 

Tým Business Success

 

Mám zájem o toto setkání

Monika Kundrátová, Apex Central Europe, s.r.o. 

 

Téma přednášky: „VĚŘÍM V TO, CO DĚLÁME“

Monika Kundrátová je manažerka obchodního týmu a obchodník pro VIP klientelu firmy Apex Central Europe, s.r.o., která zajišťuje jednoduchý a úsporný servis v oblasti čištění, hygieny a údržby.

Účelem firmy je, aby klienti využili skutečných výhod týkajících se čistšího, zdravějšího a bezpečnějšího pracovního prostředí a veřejných prostor.

Monika Kundrátová patří mezi nejlepší obchodníky a pro své schopnosti dostala již po velmi krátké době ve firmě nabídku pozice manažera obchodu. Podle ní se její úspěch zakládá hlavně na tom, že věří ve své produkty a zná je. My však víme, že nemalou roli hraje také síla její osobnosti.

Životní motto Moniky Kundrátové je: „Vše, co do vesmíru vysíláš, to se ti realitou stane.“

Ing. Miroslav Jakubec, SERVIS CLIMAX a.s.

 

Téma přednášky: „PŘEŠLAPY, KTERÉ MI POMOHLY“

Majitel firmy Servis Climax Miroslav Jakubec vybudoval od nuly miliardovou firmu na stínící techniku. Prožil si doslova americký sen, kdy jeho začátky nebyly vůbec jednoduché.

V současnosti Climax znají po celém světě a jeho výrobek se dostal například až k papežovi.

V roce 1992 Miroslav Jakubec založil svou firmu a dal tak práci prvním zaměstnancům. Dnes je Climax jednou z největších firem v Evropě, vyrábějících venkovní i vnitřní stínění. Její roční obrat je 1,6 mld. Kč, vyváží do více než 30 zemí světa a zaměstnává přes 600 zaměstnanců.

Za úspěchem Climaxu stojí podle Miroslava Jakubce poctivá každodenní práce a chuť učit se novým věcem: „Nechodíme do práce proto, abychom vydělávali velké peníze, ale proto, že nás baví tvořit a pomáhat lidem kolem sebe.“

Roman Studený, ZOFI fasády s.r.o. a ZOFITHERM solution s.r.o.

 

Téma přednášky: „KLÍČEM JE VYTRVALOST A NEVZDAT TO“

Majitel firem ZOFI fasády s.r.o. a ZOFITHERM solution s.r.o. Roman Studený začal podnikat v roce 2003 jako OSVČ, zednictví a stavební práce. Za uplynulých 20 let se z běžné malé regionální stavební firmy vyprofiloval na specialistu v oboru zateplení fasád bytových a komerčních staveb s působností Olomouc, Brno, Praha.

Zákazníkům nabízí poradenství, prodej fasádních materiálů, projekční práce a vyřízení dotace Nová zelená úsporám, kompletní realizaci zateplení domu a od roku 2023 realizuje fasády s vlastními fasádními materiály pod značkou ZOFITHERM.

V roce 2004 měla jeho firma obrat 1 mil Kč, v roce 2022 se dostala na obrat 95 mil Kč. V současnosti zaměstnává 50 spolupracovníků.

Za úspěchem ZOFI fasád stojí podle Romana Studeného: „Vytrvalá poctivá práce, neustálé reinvestování zisků firmy do jejího rozvoje, skvělí spolupracovníci a chuť jít stále dopředu a nevzdat to.“

Denisa Pelikánová a Ivo Jurman, skvělé duo z Business Success

 

Ivoš a Denis vás provedou celým podnikatelským setkáním. Ivoš jako skvělý moderátor a Denisa jako hlavní organizátor a „hlava“ celé akce.

Ivo v naší firmě působí jako trenér a konzultant již přes 15 let, takže nejen že umí skvěle přednášet, ale má velký přehled o tom, jaké otázky naše klienty zajímají. A nebojí se zeptat.

Denisa je šéfka celé organizace našeho Exec Clubu. Vybírá témata, hosty a ladí celé setkání tak, aby bylo inspirací a příjemnou záležitostí pro všechny účastníky.

Máte zájem podělit se s ostatními o své zkušenosti z řízení týmu, zlepšování vztahů na pracovišti nebo firemního života? Napište Denise (pelikanova@success.cz), budeme rádi za vaše náměty a postřehy. Pomáhají nám zlepšovat program Exec Clubů.

Motto: Exec Club bude!

Tým úžasných děvčat z Business Success

 

O hladký průběh Exec Clubu se stará celý tým krásných dam z naší firmy. Uvítají vás s úsměvem, pomohou najít správné místo, postarají se o občerstvení a zodpoví téměř jakýkoliv dotaz, který si na ně vymyslíte. Můžete je najít také u informačních stánků s publikacemi.

Vytvářejí skvělé zázemí a starají se o příjemnou atmosféru.

Na jaře se můžete potkat nejen s Petrou, Vendy, Martinou a Niky, ale i dalšími z našeho týmu.

 

Motto: S úsměvem jde všechno líp!

Cena

Cena za účastníka je 3 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd).

Začátek akce bude v 10 hod, předpokládaný konec 15 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese  marketing@success.cz

 

 

Přihlásit se na Exec Club

 

Aktuální termín a místo

Brno Hotel Atlantis

 

Brno Hotel Atlantis
3.10.2023 10:00
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Veronika Dobiášková

Veronika Dobiášková, FPO s.r.o.

Na Exec Club velmi ráda chodím, přináší mi velkou dávku informací, osobních pohledů, životních a pracovních zkušeností. Přináší mi obrovskou dávku inspirace, zkušeností, dokáže propojovat ty správné lidi. Vše tak nějak správně zapadá jako dílky puzzle. Po setkání se vždy cítím plná energie s touhou něco změnit. Je hodně inspirující a dokáže člověka opět posunout o krok dál. Skvěle také hodnotím celou organizaci akce, která je v BS obecně na špičkové úrovni.
Zuzana Čechlovská

Zuzana Čechlovská, CityZen s.r.o.

Vzdělávání zaměstnanců v daném oboru jsem vždy považovala za důležité, avšak po absolvování seminářů Business Success, kde úspěšní lídři příjemnou formou „radí“ jak vést byznys, tmelit vztahy a „nezbláznit se“, to považuji za nutnost! Díky.
Ing. Petr Čeliš

Ing. Petr Čeliš, Realsan Group SE

Na Exec Club se snažím jezdit pravidelně. Je to pro mne setkání lidí na stejné vlně, podobně smýšlejících, s podobnými problémy, které řeší se stejně zapáleným srdcem. Vždy zde najdu novou inspiraci a novou zkušenost a taky novou energii se do toho zase pustit a nevzdat to.
Petra Kaldová

Petra Kaldová, AZS 98 HOLDING s.r.o.

Exec Club je pro mě super akce, kde mohu nasát názory a hlavně řešení každodenních problémů dalších podnikatelů. Bez okolků sdělují, s čím se potýkají a jak se k řešení problémů ve firmě staví, jak to prochází u zaměstnanců nebo dodavatelů či zákazníků. Je to zkrátka skutečná akce se skutečnými lidmi, kteří řeší skutečné problémy. Nepotřebuji dělat své vlastní přešlapy, když se mohu poučit ze zkušenosti ostatních. Vždy je tam báječná atmosféra a řečníci, za kterými jsou vidět výsledky.
Ing. Vladislav Štetina

Ing. Vladislav Štetina, GEOTHERM Slovakia s.r.o.

Exec Club bol ako vždy fantastický! Toľko inšpirácie sa v dnešnej dobe v jednom sále a v jednom dni asi nikde nevyskytuje. Tým Bussiness Succes zorganizoval podujatie na mimoriadne vysokej úrovni. Každý detail pripravený, nič nechýbalo. Proste veľmi vysoká úroveň.
Ludvík Polnický

Ludvík Polnický, Plastpol, s.r.o.

Na Exec Club jsem byl podruhé a těšil jsem se na něj. Témata na něm a hlavně osobní svědectví různých podnikatelů ze všech možných oborů, jsou pro mne obohacením, inspirací a impulsem něco udělat, změnit k lepšímu. Sám najednou vidím, že problémy, které řeším, řeší všichni – i ti úspěšní, na které člověk s obdivem hledí. Slyšet autentické příběhy jejich začátků, pádů a vzestupů mne nabíjí. Je toho akorát, aby člověk načerpal a zpracoval, tedy program a průběh mohu jen pochválit. Povedená akce. Díky.
Josef Dvořák

Josef Dvořák, INEX LOGISTICS s.r.o.

EXEC CLUBY navštěvuji pravidelně již několik let. Oceňuji na nich především “živé“ příklady z praxe jednotlivých řečníků v roli manažerů nebo majitelů firem, které se v mnoha případech podobají situaci v naší společnosti. Získáváme tím návrhy a inspiraci s nalezením vhodného řešení těchto situací, což je pro nás nesmírně důležité a efektivnější, než řešit zdlouhavou cestu  tzv. “pokus-omyl“.
Ing. Marta Dudová

Ing. Marta Dudová, CMS - TOP s.r.o.

Exec Club vnímám jako příležitost potkat se s lidmi, kteří jsou na "stejné lodi" a řeší tudíž podobné pracovní a životní výzvy. Díky vzájemnému sdílení při EC vždy zjišťuji, že všude je něco a že když člověk skutečně chce, vše je řešitelné. Nemluvě o možných inspiracích z řešení druhých.
Lenka Valíčková

Lenka Valíčková, pošliRADOST s.r.o.

Za mě je to především inspirace a možnost osobně se setkat s lidmi, kteří to už někam dotáhli. Zajímá mě "mindset" ostatních, co jim pomáhá v překonávání výzev. Jaké byly jejich začátky, jak pracují se sebou, s lidmi. Co je jejich vnitřní motivace a hnací motor.
Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate CZ a.s.

Na setkání s kolegy podnikateli se vždy těším. Je to vzácná příležitost vystoupit ze shonu všedních dnů a načerpat novou energii a inspiraci v rámci přednášek. Řečníci byli velmi kvalitní a osobití, a jejich příběhy mne obohatily. Také neformální výměnu zkušeností v rámci odpoledního posezení velmi oceňuji. Celkové zázemí i průběh akce hodnotím na výbornou.
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Exec Club je pro mne ale místem, kde, během pár hodin, potkám desítky zajímavých, úspěšných manažerů. Mohu s nimi navázat kontakt, zeptat se na jejich názor, vyslechnout si si jejich inspirativní příběhy. Odcházím motivován, obohacen o zkušenosti z praxe, zkušenosti podpořené léty života. Nevím, co dostat víc. Exec Cluby jsou skvělé dny, na které vždy s pokorou vzpomínám.
Ing. Bohuslav Nevěřil

Ing. Bohuslav Nevěřil, TAGROS a.s.

V každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.
Alžběta Horáková

Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Výborné. Tyto akce a zkušenosti lidí, kteří nám dnes přednášeli mě udržují v tempu. Mám hned pár tipů, co zavést.
Vladislav Polášek

Vladislav Polášek, Karel Kaňák s.r.o.

Velmi děkuji za organizaci Exec Clubu (03/2019). Setkání bylo opět inspirativní a je moc fajn se setkávat, slyšet úspěšné a podobně smýšlející lidi.
Lucie Veverková

Lucie Veverková, PAS, s.r.o.

Příspěvky byly různorodé, zajímavé a daly mi námět k zamyšlení.

Partneři akce:

Máte zájem stát se partnerem Exec Clubu? Napište nám na pelikanova@success.cz!

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů.

 

Rezervujte si místo na Exec Clubu

Mám zájem o toto setkání