1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club

Podnikatelský klub 

Pro podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

zjistit více     objednat

Exec Club

„Exec Club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o.

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“.

Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

Na krátké zhodnocení Exec Clubu v roce 2020 se můžete podívat zde.

STABILITA TÝMU VS. NEJISTÁ DOBA – KDO VYHRAJE?

 

Poslední 3 roky „stojí za to“. V některých oblastech je v důsledku nejistoty ve společnosti situace vyhrocená. Na mnoho lidí doléhá dlouhodobý stres dříve z Covidu, nyní z vysokých nákladů, těžko říct, co ještě přijde. A nechat své obavy a stres „doma“ a soustředit se na svou práci je čím dál těžší.

Peníze byly důležité vždy, ale dnes se pomalu dostává spousta lidí do situace, kdy jim hrozí skutečný nedostatek financí na pokrytí základních výdajů jich samotných a jejich rodin. Samozřejmě, že svou nejistotu i finanční nespokojenost přenášejí do týmu a do firmy, kde pracují. Jenže co když si další zvyšování mzdy firma dovolit nemůže?

Co dalšího se dá udělat pro stabilitu týmu a pocit bezpečí jeho členů?

Co zajišťuje firmě budoucnost v této velice nestabilní době? A má vůbec smysl řešit budoucnost, i když není úplně jisté co bude zítra?

Co přesně se vyplácí firmám z různých oborů při stabilizaci týmu? Jakým způsobem lze zvýšit jistotu zaměstnanců, že jsou ve správné firmě ? Co šéfové dělají, aby snížili obavy svých zaměstnanců z budoucnosti? To vše bude náplní dalšího setkání Exec Clubu, tentokrát v Praze.

Těšíme se na vás na dalším podnikatelském setkání, které proběhne 25. dubna 2023 v Praze! 

 

Tým Business Success

 

Mám zájem o toto setkání

Eva Svobodová, MBA, AMSP ČR – Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky

Eva Svobodová je členkou představenstva a generální ředitelkou celé asociace. Známá osobnost ve světě podnikání, úžasná žena, vždy pevná, pracovitá a velmi ochotná předávat jakékoliv prospěšné zkušenosti.

AMSP ČR byla založena v r. 2001 jako politicky nezávislý subjekt, který je hlavním a stabilním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, a který se z velké části podílí na posílení a rozvoji podnikatelské infrastruktury v České republice.

Stejně tak, jako je asociace majákem ve světě podnikání, je Eva Svobodová stabilním bodem pro svou organizaci a svůj tým.
S velkým přehledem toho, co se děje v oblasti podnikání a na základě svých zkušeností, má rozhodně co nabídnout.

Celoživotní motto paní Svobodové je „Řeči nemají cenu, důležité jsou výsledky“.

Vystoupí s příspěvkem: „V krizi není čas na přešlapy – jak se z toho nezbláznit.“

Renata Králová, obchodní a marketingová ředitelka Království tianDe

Renata Králová zastupuje evropskou společnost pro zdraví a krásu tianDe, jejíž produkty čerpají sílu bylin Altaje a Tibetu a je vyráběná podle principů tradiční čínské medicíny.

Renata Králová se za neuvěřitelné dva roky vypracovala na světově největšího lídra s 60.000 zákazníky a ročním obratem 1 mld Kč.

Zároveň se svým manželem řídí eshop – Království tianDe, který je největším evropským eshopem s touto kosmetikou.

Návod na úspěšné podnikání vydala nedávno i knižně.

Osobně se řídí podle “patera”: neodkládat práci, nevymlouvat se, každý den tvrdě pracovat, nic nevzdávat a být laskavá.

Tato výjimečná žena vystoupí s příspěvkem: „Jak uspět tam, kde ostatní tvrdí, že to nejde.“

 

 

Denisa Pelikánová a Ivo Jurman, skvělé duo z Business Success

 

Ivoš a Denis vás provedou celým podnikatelským setkáním. Ivoš jako skvělý moderátor a Denisa jako hlavní organizátor a „hlava“ celé akce.

Ivo v naší firmě působí jako trenér a konzultant již přes 15 let, takže nejen že umí skvěle přednášet, ale má velký přehled o tom, jaké otázky naše klienty zajímají. A nebojí se zeptat.

Denisa je šéfka celé organizace našeho Exec Clubu. Vybírá témata, hosty a ladí celé setkání tak, aby bylo inspirací a příjemnou záležitostí pro všechny účastníky.

Máte zájem podělit se s ostatními o své zkušenosti z řízení týmu, zlepšování vztahů na pracovišti nebo firemního života? Napište Denise (pelikanova@success.cz), budeme rádi za vaše náměty a postřehy. Pomáhají nám zlepšovat program Exec Clubů.

Motto: Exec Club bude!

Tým úžasných děvčat z Business Success

 

O hladký průběh Exec Clubu se stará celý tým krásných dam z naší firmy. Uvítají vás s úsměvem, pomohou najít správné místo, postarají se o občerstvení a zodpoví téměř jakýkoliv dotaz, který si na ně vymyslíte. Můžete je najít také u informačních stánků s publikacemi.

Vytvářejí skvělé zázemí a starají se o příjemnou atmosféru.

Na jaře se můžete potkat nejen s Petrou, Vendy, Martinou a Niky, ale i dalšími z našeho týmu.

 

Motto: S úsměvem jde všechno líp!

Cena

Cena za účastníka je 3 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd).

Začátek akce bude v 10 hod, předpokládaný konec 15 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese  marketing@success.cz

 

 

Přihlásit se na Exec Club

 

Aktuální termín a místo

OÁZA Říčany, s.r.o.

 

OÁZA Říčany, s.r.o.
25.4.2023 10:00
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Ing. Marta Dudová

Ing. Marta Dudová, CMS - TOP s.r.o.

Exec Club vnímám jako příležitost potkat se s lidmi, kteří jsou na "stejné lodi" a řeší tudíž podobné pracovní a životní výzvy. Díky vzájemnému sdílení při EC vždy zjišťuji, že všude je něco a že když člověk skutečně chce, vše je řešitelné. Nemluvě o možných inspiracích z řešení druhých.
Lenka Valíčková

Lenka Valíčková, pošliRADOST s.r.o.

Za mě je to především inspirace a možnost osobně se setkat s lidmi, kteří to už někam dotáhli. Zajímá mě "mindset" ostatních, co jim pomáhá v překonávání výzev. Jaké byly jejich začátky, jak pracují se sebou, s lidmi. Co je jejich vnitřní motivace a hnací motor.
Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate CZ a.s.

Na setkání s kolegy podnikateli se vždy těším. Je to vzácná příležitost vystoupit ze shonu všedních dnů a načerpat novou energii a inspiraci v rámci přednášek. Řečníci byli velmi kvalitní a osobití, a jejich příběhy mne obohatily. Také neformální výměnu zkušeností v rámci odpoledního posezení velmi oceňuji. Celkové zázemí i průběh akce hodnotím na výbornou.
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Exec Club je pro mne ale místem, kde, během pár hodin, potkám desítky zajímavých, úspěšných manažerů. Mohu s nimi navázat kontakt, zeptat se na jejich názor, vyslechnout si si jejich inspirativní příběhy. Odcházím motivován, obohacen o zkušenosti z praxe, zkušenosti podpořené léty života. Nevím, co dostat víc. Exec Cluby jsou skvělé dny, na které vždy s pokorou vzpomínám.
Ing. Bohuslav Nevěřil

Ing. Bohuslav Nevěřil, TAGROS a.s.

V každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.
Alžběta Horáková

Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Výborné. Tyto akce a zkušenosti lidí, kteří nám dnes přednášeli mě udržují v tempu. Mám hned pár tipů, co zavést.
Vladislav Polášek

Vladislav Polášek, Karel Kaňák s.r.o.

Velmi děkuji za organizaci Exec Clubu (03/2019). Setkání bylo opět inspirativní a je moc fajn se setkávat, slyšet úspěšné a podobně smýšlející lidi.
Lucie Veverková

Lucie Veverková, PAS, s.r.o.

Příspěvky byly různorodé, zajímavé a daly mi námět k zamyšlení.

Partneři akce:

Máte zájem stát se partnerem Exec Clubu? Napište nám na pelikanova@success.cz!

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů.

 

Rezervujte si místo na Exec Clubu

Mám zájem o toto setkání