1. Úvod
  2. /
  3. Exec club

Podnikatelský klub 

Pro podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

zjistit více     objednat

Exec club

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o.

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“.

Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

Na krátké zhodnocení Exec clubu v roce 2020 se můžete podívat zde.

zají„PROTI PROUDU aneb jak si poradit s těžkou situací ve firmě“

 

Je běžnou součástí života, že se čas od času setkáváme s menšími či většími potížemi. Asi neexistuje obor nebo oblast, kde by se nikdy neobjevila situace, kterou je potřeba řešit a u které se šéf nebo majitel firmy zapotí.

Pro příklad nemusíme chodit daleko. Stačí si připomenout letošní jaro, kdy se objevila situace COVID-19. Málokdo věděl co se bude dít, hygienici a politici vydávali (a vydávají) nejrůznější prohlášení, opatření, zákazy. Zmatek, nejistota, nestabilita a strach lidí. To byla a někde ještě i dnes je reálná firemní situace.

Jak z toho ven? Existuje nějaký návod, postoj, doporučení, díky kterému se dá „přežít“ i těžká doba a nenechat se semlít okolnostmi, které nelze ovlivnit?

Přichystali jsme pro vás podnikatelské setkání s názvem „PROTI PROUDU“, kde přednášející z řad našich klientů budou mluvit právě o tom, co jim zafungovalo v těžké situaci, postavilo je na nohy a pomohlo jim rozjet se naplno navzdory všemu a všem.

 

Můžete se těšit na skvělou atmosféru, výborné občerstvení a možnost získat nové kontakty a inspiraci.

 

Těšíme se na Vás na dalším podnikatelském setkání, které proběhne 25. května v Praze a připravujeme pro Vás nové zajímavé téma! 

 

Tým Business Success

 

Jiří Tomíček, jednatel společnosti CADservis, s.r.o.,

která je distributorem programů ZWCAD a ZW3D, které jsou určeny pro návrh staveb, silnic, strojů a i pro obrábění, 3D tisk a obecně Průmysl 4.0 ve strojírenství a BIM ve stavebnictví. Tyto programy dnes dodávají jednotlivcům i obrovským korporacími a státním institucím v České a Slovenské republice.

Jeho příspěvek v rámci Exec clubu bude na téma „Jak jsme expandovali v rámci opatření Covid 19 “.

Jiří Tomíček podniká více než 18 let a za tu dobu překonal velká úskalí jak v obchodě, tak při řízení firmy. Jeho vytrvalost je obdivuhodná. Ve volném čase se naplno věnuje své rodině. Je hrdým otcem 4 dětí a společně s manželkou se ještě věnují karavaningu, dobrovolným hasičům a kostelnímu sboru.

Motto: Nenechte si sebrat svojí vizi a nedejte se odradit hned na startu.

Andrea Novotná, obchodní ředitelka společnosti DataLife a.s.,

která pro své klienty zajišťuje komplexní finanční služby. V jejím portfoliu je správa investic, zprostředkování hypoték a pojistných produktů. Na trhu působí již 15 let. Snaží se o to, aby klienti měli své finance pevně v rukou a tím jim přinést do života stabilitu, klid a bezpečí.

Andrea Novotná je silná a schopná osobnost, nebojí se pojmenovat pravdu, byť to může být nepříjemné a neoptimální situace řeší okamžitě. Je to velice energická žena, která svým optimistickým přístupem dokáže strhnout jednotlivce i celou skupinu. Vystudovala práva, ale již po 3. ročníku věděla, že se jim nikdy nebude věnovat. Přesto tuto skutečnost vnímá jako cennou pro svůj život.

Ve finanční oblasti působí 20 let a za tu dobu se od daňového poradenství přes pozici manažerky v pojišťovně dostala až do společnosti DataLife, kde nyní působí jako obchodní ředitelka. O své práci říká, že je nesmírně zajímavá, baví ji na ní především komunikace s kolegy a možnost využívat nabité zkušenosti k rozvoji firmy.

Na Exec clubu se můžete těšit na téma „Jak zavést do firmy zásadní změny“.

Motto: Nic není nemožné.

Stanislav a Barbora Machovi, jednatelé společnosti Tepelná čerpadla Mach, s.r.o.,

 

která vyvíjí, vyrábí, instaluje a servisuje tepelná čerpadla vlastní značky MACH. Účelem společnosti Tepelná čerpadla Mach je úspora energií jejím zákazníkům pomocí ekologicky šetrných zdrojů.

Stanislav Mach podniká se svojí manželkou více než 25 let. Oba jsou úžasně akční a produktivní na všech frontách, vybudovali krásnou firmu, pomáhají svému okolí a jsou aktivně zapojení do dění ve svém regionu. Čestnost a férové jednání nejsou pro manžele Machovy jen prázdná slova jak v podnikání, tak v osobním životě.

Na Exec clubu vystoupí manželé Machovi společně na téma „I proti proudu se dá plout“.

Motto: Buď odvážný, jednej eticky, pracuj a úspěch se dostaví.

Tomáš Urbánek, jednatel společnosti Pletiva Dobrý a Urbánek, s.r.o.,

 

která je leaderem na trhu s ploty a pletivy v Česku i na Slovensku. Zabývá se prodejem širokého sortimentu oplocení, rozvozem i montáží plotů na klíč. Za rok 2019 zrealizovala 450 montáží na klíč a vyřídila 26 000 objednávek. Letos očekává nárůst o 60%.

Jeho příspěvek v rámci Exec Clubu bude na téma „Jak si udržuji kontrolu ve firmě a vedu ji k prosperitě za minimum svého času?“.

Tomáš Urbánek podniká více než 12 let a vytvořil už 4 úspěšné firmy. Je šťastný manžel a rodič 2 dětí. Ve volném čase se věnuje osobnímu rozvoji a stal se lektorem, aby mohl pomáhat druhým, žít stabilní a šťastný život.

Motto: Pokud chceš vybudovat velkou firmu, vybuduj nejprve sebe.

Cena

Cena za účastníka je 2 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd).

Začátek akce bude v 10 hod, předpokládaný konec 15 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese  marketing@success.cz

 

 

Přihlásit se na Exec club

 

Aktuální termín a místo

Praha konferenční prostory Columna

 

Praha konferenční prostory Columna
25.5.2021 10:00
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Bohuslav Nevěřil

Bohuslav Nevěřil, Tagros a.s.

V každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.
Alžběta Horáková

Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Výborné. Tyto akce a zkušenosti lidí, kteří nám dnes přednášeli mě udržují v tempu. Mám hned pár tipů, co zavést.
Vladislav Polášek

Vladislav Polášek, Karel Kaňák s.r.o.

Velmi děkuji za organizaci Exec Clubu (03/2019). Setkání bylo opět inspirativní a je moc fajn se setkávat, slyšet úspěšné a podobně smýšlející lidi.
Lucie Veverková

Lucie Veverková, PAS, s.r.o.

Příspěvky byly různorodé, zajímavé a daly mi námět k zamyšlení.

 

 

 

PARTNEŘI AKCE

 

 

 

 

Máte zájem stát se partnerem Exec clubu? Napište nám na pelikanova@success.cz!

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů.

 

Rezervujte si místo na Exec Clubu

Mám zájem o toto setkání