1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club

Podnikatelský klub 

Pro podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

zjistit více     objednat

Exec Club

„Exec Club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o.

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“.

Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

Na krátké zhodnocení Exec Clubu v roce 2020 se můžete podívat zde.

„KDYŽ NENÍ NA RŮŽÍCH USTLÁNO“

 

Současná doba není pro drtivou většinu firem a jednotlivců příliš „růžová“.

Ještě jsme se ani nevzpamatovali z Covidu a již nás začal trápit konflikt na východě. K přetrvávajícímu nedostatku zaměstnanců se přidal strmý nárůst cen, nejistota ohledně dodávek energií a materiálů a mnoho dalších nepříjemností. O tom všem slyšíme ze všech stran.

Co však neslyšíme, jak si s tím poradit. Je to na každém z nás. I proto se může hodit inspirace od těch, kteří se staví k současné situaci čelem a dělají maximum, aby jejich byznys a zaměstnanci vše zvládli co nejlépe.

  • Co je opravdu nezbytné udělat?
  • Kde škrtat a do čeho investovat?
  • Kde se může firma zefektivnit?
  • Jakou roli hraje v této době organizace firmy a atmosféra v týmu?
  • Kde brát každodenní chuť tuto situaci zvládat?

Možná, že si pokládáte podobné otázky. Chcete-li se dozvědět, jak současnou dobu zvládají v jiných firmách, chcete-li získat významnou dávku pozitivní energie a dobré nálady, přijďte na další setkání Exec Clubu na téma „Když není na růžích ustláno“.

 

Těšíme se na vás na dalším podnikatelském setkání, které proběhne 7. září v Brně! 

 

Tým Business Success

Stanislav Sehnal, MBA, KAMPOS, s.r.o.

Pan Sehnal oficiálně založil společnost v roce 1998 a Kampos je firma založená na příběhu jedné rodiny.

Firma Kampos zásobuje součástkami výrobce automobilů, mikroskopů i domácích spotřebičů, vyrábí kabelové svazky, kabely pro elektronové mikroskopy, generátory i automaty na kávu.

Pan Sehnal má velké srdce. Nejenže pod jeho rukama vyrostla krásná firma, vedle které založil další společnosti, také vybudoval skvělý tým lidí a jeho prioritou je se o tyto své lidi dobře postarat.

Firma se také angažuje v pomoci nejslabším, dětem, seniorům a handicapovaným lidem a sama pořádá a účastní se různých podpůrných aktivit.

Pan Sehnal vystoupí s příspěvkem Můj tým, jak (si) pomáháme.

 

Mgr. Kateřina Habinová, MBA, Atelier Habina, s.r.o.

Kateřina je výkonnou ředitelkou a spolumajitelkou autorského architektonického atelieru, řídí tým architektů a stavebních inženýrů.

Domy Atelieru Habina vyrůstají ze svého prostředí a místa, volná krajina či složitá městská proluka je jejich kořenovým systémem i hlavním zdrojem energie. Synergie místa a stavby je vlastně tím hlavním, co svým klientům přinášejí. Věří v úspornou řeč krásné moderní architektury, a proto tak často pracují s tradičními materiály. Ve stavbách zanechávají osobitý rukopis.

Stejně osobitá je i Kateřina, která pro změnu svůj rukopis zanechává ve fungování firmy. Věří, že věci mají mít svůj smysl a řád, a ráda vše posouvá kupředu. A když se do něčeho opře, tak to opravdu lítá. I proto firma pod jejím velením zaštiťuje spoustu aktivit v oblasti osobnostního růstu.

Ve svém příspěvku Kateřina zhodnotí, Jak se kreativní firma poprala s potřebou zavedení systému.

 

Ing. Peter Dobeš, BRICOL-M s.r.o.

Firma Bricol je na trhu již přes 20 let a vlastní největší obchod se sklem a uzávěry v České a Slovenské republice a nejrozsáhlejší sortiment obalového a dárkového skla pro různé domácí i průmyslové využití.

O panu Dobešovi je známo, že si dokáže plnit své sny. Postavil si krásný Ranch 13, s ubytováním a opravdu bohatým vyžitím.

Pan Dobeš již v minulosti na Exec Clubu vystupoval a pro jeho popularitu a zájem jsme ho o to požádali znovu. Je o něm totiž také známo, že má ve své firmě skvěle nastavený odměňovací a motivační systém.

A právě toto téma, jak se v průzkumech ukázalo, zajímá právě vás.
Také chcete vědět, jak pan Dobeš odmněňuje a motivuje své zaměstnance? Přijďte se podívat na jeho příspěvek s názvem Na růžích se stele dobře, ale něco za něco.

Denisa Pelikánová a Ivo Jurman, skvělé duo z Business Success

 

Ivoš a Denis vás provedou celým podnikatelským setkáním. Ivoš jako skvělý moderátor a Denisa jako hlavní organizátor a „hlava“ celé akce.

Ivo v naší firmě působí jako trenér a konzultant již přes 15 let, takže nejen že umí skvěle přednášet, ale má velký přehled o tom, jaké otázky naše klienty zajímají. A nebojí se zeptat.

Denisa je šéfka celé organizace našeho Exec Clubu. Vybírá témata, hosty a ladí celé setkání tak, aby bylo inspirací a příjemnou záležitostí pro všechny účastníky.

Máte zájem podělit se s ostatními o své zkušenosti z řízení týmu, zlepšování vztahů na pracovišti nebo firemního života? Napište Denise (pelikanova@success.cz), budeme rádi za vaše náměty a postřehy. Pomáhají nám zlepšovat program Exec Clubů.

Motto: Exec Club bude!

Tým úžasných děvčat z Business Success

 

O hladký průběh Exec Clubu se stará celý tým krásných dam z naší firmy. Uvítají vás s úsměvem, pomohou najít správné místo, postarají se o občerstvení a zodpoví téměř jakýkoliv dotaz, který si na ně vymyslíte. Můžete je najít také u informačních stánků s publikacemi.

Vytvářejí skvělé zázemí a starají se o příjemnou atmosféru.

Na jaře se můžete potkat nejen s Petrou, Vendy, Martinou a Niky, ale i dalšími z našeho týmu.

 

Motto: S úsměvem jde všechno líp!

Cena

Cena za účastníka je 3 000,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd).

Začátek akce bude v 10 hod, předpokládaný konec 15 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese  marketing@success.cz

 

 

Přihlásit se na Exec Club

 

Aktuální termín a místo

OÁZA Říčany, s.r.o.

 

OÁZA Říčany, s.r.o.
25.4.2023 10:00
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Ing. Marta Dudová

Ing. Marta Dudová, CMS - TOP s.r.o.

Exec Club vnímám jako příležitost potkat se s lidmi, kteří jsou na "stejné lodi" a řeší tudíž podobné pracovní a životní výzvy. Díky vzájemnému sdílení při EC vždy zjišťuji, že všude je něco a že když člověk skutečně chce, vše je řešitelné. Nemluvě o možných inspiracích z řešení druhých.
Lenka Valíčková

Lenka Valíčková, pošliRADOST s.r.o.

Za mě je to především inspirace a možnost osobně se setkat s lidmi, kteří to už někam dotáhli. Zajímá mě "mindset" ostatních, co jim pomáhá v překonávání výzev. Jaké byly jejich začátky, jak pracují se sebou, s lidmi. Co je jejich vnitřní motivace a hnací motor.
Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate CZ a.s.

Na setkání s kolegy podnikateli se vždy těším. Je to vzácná příležitost vystoupit ze shonu všedních dnů a načerpat novou energii a inspiraci v rámci přednášek. Řečníci byli velmi kvalitní a osobití, a jejich příběhy mne obohatily. Také neformální výměnu zkušeností v rámci odpoledního posezení velmi oceňuji. Celkové zázemí i průběh akce hodnotím na výbornou.
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Exec Club je pro mne ale místem, kde, během pár hodin, potkám desítky zajímavých, úspěšných manažerů. Mohu s nimi navázat kontakt, zeptat se na jejich názor, vyslechnout si si jejich inspirativní příběhy. Odcházím motivován, obohacen o zkušenosti z praxe, zkušenosti podpořené léty života. Nevím, co dostat víc. Exec Cluby jsou skvělé dny, na které vždy s pokorou vzpomínám.
Karel Bařinka

Karel Bařinka, AHORN CZ, s.r.o.

Exec Club je pro mě velmi vítanou příležitostí setkávat se s úspěšnými lidmi podobného smýšlení, jako mám sám. Už jenom stát v předsálí u kávy a poslouchat nové informace z různých oblastí trhu je přínos převyšující vstupní vklad. Pravdivé a nepřikrášlené životní příběhy úspěšných podnikatelů a manažerů jsou pro mě osobně velkou inspirací. A to vše je vždy zarámováno precizní organizací celé akce ze strany Business Success a vědomím, že většina účastníků se ráda podělí o novinky, návody nebo kompetentně zodpoví dotazy.
Ing. Bohuslav Nevěřil

Ing. Bohuslav Nevěřil, TAGROS a.s.

V každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.
Alžběta Horáková

Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Výborné. Tyto akce a zkušenosti lidí, kteří nám dnes přednášeli mě udržují v tempu. Mám hned pár tipů, co zavést.
Vladislav Polášek

Vladislav Polášek, Karel Kaňák s.r.o.

Velmi děkuji za organizaci Exec Clubu (03/2019). Setkání bylo opět inspirativní a je moc fajn se setkávat, slyšet úspěšné a podobně smýšlející lidi.
Lucie Veverková

Lucie Veverková, PAS, s.r.o.

Příspěvky byly různorodé, zajímavé a daly mi námět k zamyšlení.

Partneři akce:

Máte zájem stát se partnerem Exec Clubu? Napište nám na pelikanova@success.cz!

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů.

 

Rezervujte si místo na Exec Clubu

Mám zájem o toto setkání