Podnikatelský klub 

Pro podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se chtějí vzájemně setkávat a sdílet mezi sebou své zkušenosti.

zjistit více     objednat

Exec club

„Exec club“ je podnikatelský klub pořádaný za podpory Business Success, spol. s r.o.

Slovo „Exec“ je zkratka anglického slova „executive“, což znamená v překladu „vedoucí nebo výkonný pracovník“.

Slovo „Club“ je anglický výraz pro české slovo klub, jehož význam je „organizace, spolek pro rozvíjení společenských styků“.

Posláním tohoto klubu je sdružovat všechny podnikatele a vedoucí pracovníky z celé České republiky, kteří se snaží hledat úspěšné postupy při vytváření a řízení organizací a kteří se chtějí pravidelně setkávat a vzájemně si předávat zkušenosti získané při aplikaci manažerských nástrojů a postupů ve svých podnikatelských aktivitách.

„JAK SE JAKO ŠÉF UDRŽET V KONDICI?“

 

„Proč zase já? Proč to mám řešit zase já? Pořád něco! Už toho mám dost! Ať už je víkend!“ Už Vám někdy proběhla hlavou podobná myšlenka?

Pozice vedoucího pracovníka s sebou přináší nejen řadu benefitů a výhod, ale také velkou tíhu zodpovědnosti a potřebu zvládat situace, které nejsou vždy příjemné. Ať už je to tlak ze strany stávajících zaměstnanců na mzdy a pracovní podmínky, vysoké nároky uchazečů o zaměstnání, odchod klíčového klienta nebo spolupracovníka. O obavách z dalšího vývoje trhu ani nemluvě. Není divu, že po pracovním týdnu plném stresu, je vidina volného víkendu velice vítaná. Stačí však volný víkend na získání nové síly pro další hektický pracovní týden? Kde má šéf neustále brát chuť řešit vše, co život ve firmě přináší?

 

Role šéfa je často spojená s řadou stresových situací. A je to právě šéf, kdo by se měl dlouhodobě udržovat v dobré kondici. Jak ve fyzické, tak v mentální. Proto se tomuto tématu budeme věnovat v rámci dalšího setkání našeho Exec Clubu.

Přijďte si vyslechnout, co dělají pro dlouhodobé udržení vlastní motivace šéfové jiných firem. Jak zvládají někdy až krizové situace ve svém podnikání. Co jim pomáhá překonat problémy a kde „dobíjí“ baterky.

 

Můžete se těšit na skvělou atmosféru, výborné občerstvení a možnost získat nové kontakty a inspiraci.

Těšíme se na Vás!

Tým Business Success

 

Jiří Soukup ml.,výkonný ředitel společnosti Keramika Soukup a.s.,

která patří mezi lídry trhu v oblasti nákupu a prodeje obkladů a dlažeb. Služby společnosti zahrnují v současné době i zpracování grafického návrhu podle představ zákazníka a možnosti zajistit celou realizaci na klíč. Společnost má 24 zastoupení v České republice a 3 pobočky na Slovensku.

Jiří Soukup ml., se s účastníky klubového setkání podělí o své zkušenosti v rámci příspěvku: „Je potřeba využít příležitostí“.

Jirka pracuje ve společnosti již 16 let, 4 roky na pozici výkonného ředitele. Vedení firmy převzal od svého otce, který firmu v roce 1992 založil. Pokračuje tak v tradici rodinné firmy. Má rád práci s lidmi a baví ho organizování. Za dobu co firmu řídí, provedl její úspěšnou reorganizaci.

Volný čas tráví především s rodinou. Rád se učí od úspěšných lidí ve svém okolí.

Motto: Pravda je to, co funguje.

Milan Drozen, zakladatel, spolumajitel a kreativní guru komunikační agentury CZECH PROMOTION group s.r.o.,

jejíž průkopnický přístup a zaměření na chytrá řešení od roku 2006 doslova mění reklamní trh. Jeden z největších průkopníků pragmatického marketingu v České Republice.

Silný důraz na efektivitu reklamy si přinesl už z rádia Bonton, kde dříve působil jako marketingový ředitel. Právě tam se začaly psát kreativní dějiny značky Alza.cz, která svou „success story“ vystihuje podstatu Milanova celoživotního snažení – tvořit z malých značek ty velké.

Dnes se Milan zabývá strategickým rozvojem firmy a rozšiřováním portfolia služeb, čímž naplňuje touhu klientů po zastřešeném a hlavně funkčním marketingu. Velkou část své pozornosti věnuje personalistice, neboť jak s oblibou říká, lidé jsou klíč.

I na sobě neustále pracuje a rozvíjí se, protože kdo chce obstát v rychle se měnícím světě, musí mít vždy nový recept na úspěch. Nejen o něm bude Milan mluvit ve svém příspěvku v rámci Exec Clubu s názvem: „Tak se to dělá, není argument… “.

Motto: Když si něco vezmete do hlavy, tak to dokážete.

Petra Kaldová, ředitelka a jednatelka společnosti AZS RECYKLACE ODPADU s.r.o.,

která se více než 15let specializuje na recyklaci stavebního a demoličního odpadu. Posláním společnosti je pomocí drcení a třídění stavebního a demoličního odpadu, vyrábět druhotný stavební materiál vysoké kvality. Tím pomáhá šetřit přírodní surovinové zdroje a podporuje fungování oběhového hospodářství a recyklace v České republice. V západních Čechách provozuje firma  7 recyklačních center, dále po jednom ve Středočeském kraji, Karlovarském kraji a dvě má v kraji Ústeckém.

V rámci Exec Clubu vystoupí Petra s příspěvkem na téma : „Potíže mi změnily život k lepšímu“.

Petra pracuje ve společnosti od jejího založení. Prošla různými administrativními posty a v roce 2014 převzala vedení firmy po svém otci. Dlouhodobě usiluje o prosazení a podporu recyklace stavebního a demoličního odpadu, protože tuto otázku nevnímá jen jako business, ale především jako poslání, které pomůže obcím, firmám, lidem i přírodě. Je uznávanou autoritou v oblasti recyklací stavebních materiálů a za svojí činnost získala řadu ocenění od Ministerstva průmyslu a obchodu i dalších organizací.

Volný čas tráví se svojí dospívající dcerou Leontýnou a sleduje kroky svých dospělých dětí Aničky a Zdeňka. Pravidelně pracuje na svém osobnostním rozvoji, ráda cvičí a udržuje si svojí fyzickou kondici. Doma se věnuje své zahrádce a pejskovi z útulku, aby i tam všichni žili v krásném prostředí.

Motto: Nikdy si nedávej malé cíle!

Cena

Cena za účastníka je 1 500,- Kč včetně DPH (cena obsahuje občerstvení a oběd).

Začátek akce bude v 10 hod, předpokládaný konec 15 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese  marketing@success.cz

 

 

Přihlásit se na Exec club

 

Aktuální termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
30.7.2020 10:00
vybrat

 

 

Co říkají naši klienti

Bohuslav Nevěřil

Bohuslav Nevěřil, Tagros a.s.

V každém vystoupení, v každém tom příběhu jsem našel kus svého života, něco co potkalo i mne i naši firmu. A zároveň jednoduchý návod jak strasti překonat, jak problémy řešit. A aniž bych měl pocit, že to někdo z přednášejících měl v popisu práce, tak jsem odjížděl s celou kupou myšlenek co dělat trochu jinak, na co se zaměřit a na co „vykašlat“ a taky si odvážel docela velkou dávku elánu do další práce. A přitom hlavní cíl, který jsem měl „jen si odpočinout“ byl naplněn kupodivu také.
Alžběta Horáková

Alžběta Horáková, VETOS dveře a zárubně, s.r.o.

Výborné. Tyto akce a zkušenosti lidí, kteří nám dnes přednášeli mě udržují v tempu. Mám hned pár tipů, co zavést.
Vladislav Polášek

Vladislav Polášek, Karel Kaňák s.r.o.

Velmi děkuji za organizaci Exec Clubu (03/2019). Setkání bylo opět inspirativní a je moc fajn se setkávat, slyšet úspěšné a podobně smýšlející lidi.
Lucie Veverková

Lucie Veverková, PAS, s.r.o.

Příspěvky byly různorodé, zajímavé a daly mi námět k zamyšlení.

Přijďte si poslechnout skutečné příběhy, tipy a zkušenosti našich klientů.

 

Rezervujte si místo na Exec Clubu

Mám zájem o toto setkání