1. Úvod
  2. /
  3. Reference

Reference

10.480 proškolených firem

Renata Klimentová

Seminář a následný, velmi intenzivní, studijní kurz pro mne byly naprosto plnohodnotným strávením času. Způsob vedení semináře i kurzu je z mého pohledu ideální – velmi konkrétní, věcný, intenzivní a odrážející aktuální trendy v marketingu a navíc v příjemném prostředí s perfektním zázemím.

Renata Klimentová, Iveco Truck Centrum s.r.o.

Seija Zachová

Kurz je velmi praktický, člověk si hodně věcí vyzkouší na své konkrétní produkty, což je super. Zavedu komunikaci víc na kolegy, se kterými moc do styku nepřicházím. Zaměřit se na tvorbu propagace (víc do detailu řešit co pošlu, co kde napíšu apod.).

Seija Zachová, 24U s.r.o.

Egon Heckel ml.

Kurz byl velmi intenzivní. Několik prvních dní jsem s úkoly kurzu dost bojoval. Poté jsem změnil své vnitřní nastavení a úkoly se staly jednoduchými. Díky kurzu jsem se dokázal posunout ve spoustě věcech. S průběhem kurzu jsem byl celkově velmi spokojen.

Egon Heckel ml., AGM servis s.r.o.

Barbora Berková

Jsem z kurzu nadšená. Získala jsem mnoho cenných informací a poznatků o komunikaci své i všech ostatních. Pokud to bude možné, určitě budu ráda pokračovat v seberozvoji tímto směrem. Věřím, že mi tento kurz pomůže lépe zvládat každodenní komunikaci v práci, ale i v rodině. Děkuji za to!

Barbora Berková, PERFORMIA, spol. s r.o.