1. Úvod
  2. /
  3. Reference

Reference

10.902 proškolených firem

Jiří Veselský

Člověk si sám myslí, že vlastně ani není možné, ani reálné, zavést statistiky ve své firmě, že systém je jiný než v ostatních firmách. Opět se potvrdilo, že BS (Business Success) má opravdové odborníky, kteří umí pomoci a vysvětlí vše do detailu a najednou vidíte, že to vše jde i jinak… super a lépe.

Jiří Veselský, ExPlan s.r.o.

Ing. Ondřej Světlík

Workshop „Jak na studené kontakty“ beru jako velmi přínosný. Jednak oceňuji možnost osobního přístupu díky velmi úzké skupince účastníků a jednak i schopnost lektora podat téma s návazností na praxi a adaptací na jednotlivé profese a situace. Celý koncept workshopu byl dobře nastaven a hned po návratu do práce jsem se snažil poznatky aplikovat.

Ing. Ondřej Světlík, DELUXEA a.s.

Lucie Uřičářová

Odnesla jsem si ze semináře důležité poznatky. Konkrétně jsem si odnesla více citu a projevení porozumění volajícímu, větší empatii, nepoužívat slova, která obsahují „ne“ (např. nechcete, nepotřebujete, atd.) a další možnosti, jak zvládnout i třeba „nepříjemného volajícího“. Líbilo se mi i to, že jsme zde byli 4, tudíž to bylo více takové intimní a lepší.

Lucie Uřičářová, GUMEX, spol. s r.o.

Kateřina Hronová

Upřímně jsem od semináře zdarma nic moc extra neočekávala, o to více mě ale mile celý jeho obsah i průběh překvapil. Obsahem by se dal nazvat jako „ Stručný vhled do základů marketingu“ – obsahově byl velmi zajímavý a v průběhu zazněly cenné myšlenky.

Kateřina Hronová, LIFOCOLOR s.r.o.

Petra Roseová

Seminář mi pomohl poodhalit, co se může skrývat za chováním lidí, důvody jejich jednání. Dále vzájemné působení pracovníků na pracovišti, jak je motivovat a jak s nimi komunikovat.

Dozvěděla jsem se zajímavé typy v komunikaci nejen v práci, ale i v osobním životě. Děkuji.

Petra Roseová, AVIS TRADE s.r.o.

Ota Křinecký

Díky semináři „Jsem dobrý šéf“ od Business Success jsem získal nový pohled na vedení týmu a získal jsem konkrétní nástroje, které mohu použít k posílení produktivity a spokojenosti mého týmu. Rozhodně doporučuji tento seminář všem kolegům a manažerům, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v řízení a vytvořit pozitivní pracovní prostředí pro své podřízené.

Ota Křinecký, HTP s.r.o.

Jana Koláčková

Za sebe mohu říct, že aplikování alespoň části informací mi pomohlo lépe zvládat některé situace. Po kurzu se soustředím nejvíce na porozumění a správné potvrzení druhé strany. Zároveň je pro mě výzvou utříbení vlastních myšlenek, abych byla schopna komunikovat pouze jednu myšlenku. Velmi se těším na moment, kdy si plně osvojím všechny získané informace a zapracuji je sebevědomě a s lehkostí do vlastní komunikace.

Jana Koláčková, Accelapps s.r.o.

Mgr. Zuzana Otrubová

Seminář v Business Success byl pro mě pracovně i osobně velmi užitečný. Vynikající a přitom nejsložitější na semináři asi byla jeho intenzita. Informací je za tři dny tolik, že je uvádím do praxe už měsíc a rozhodně mám ze semináře ještě pořád dost podnětů, na kterých budu dál pracovat. Ideální je podle mého názoru posloupnost a srozumitelnost předávaných poznatků, jejich vzájemná provázanost a logika a funkční systém práce, který jsem si ze semináře odnesla. Děkuju Busines Success za spoustu nápadů pro realizaci funkčního řešení vedení firmy.

Mgr. Zuzana Otrubová, PANTER, spol. s r.o.