Reference

10.480 proškolených firem

Hynek Střelec

Kurz mi dal nový pohled na komunikaci s lidmi buď v pracovním, nebo osobním prostředí. Teď více do přenesení komunikace dávám záměr + se zaměřuji na to být zde a vnímat. Také jsem se naučil lidem pořád dívat do očí, což pomáhá ve vzájemné důvěře a respektu v komunikaci. Také mi zvýšil sebevědomí. Za mě osobně to byl super kurz a určitě jsem na něm nebyl naposledy.

Hynek Střelec, CADSERVIS, s.r.o.

Petra Kostelanská

Seminář mi hodně pomohl věci a situace, ve kterých se pohybuji, pojmenovat. Otevřel mi oči a dal spoustu užitečných rad a tipů, jak zvládat ne příliš hezké životní situace.
Jsem naprosto spokojená s množstvím a kvalitou informací, které jsem zde mohla získat. Z tohoto semináře budu velmi, velmi dlouho čerpat.

Petra Kostelanská, Studijní centrum BASIC

Ing. Pavel Frühauf

Kurz mi pomohl pochopit jednotlivé body obsahu klobouku, rozumím více jejich významu a chápu, proč v klobouku jsou. Už se těším, až budeme mít hotovou alespoň základní strukturu klobouků, další práce s nimi mě bude rozhodně naplňovat víc, než jejich tvorba.

Ing. Pavel Frühauf, Trinom s.r.o.

Mgr. Radim Roček, MBA

Seminář se mi velmi líbil, byl praktický, bylo vidět, že lektor neprezentuje teorii, ale že vše, o čem mluví, tak i používá v každodenním životě. Líbilo se mi i to, jak dokázal znalosti předat zajímavou formou a jak uváděl příklady z praxe. Byl jsem už na mnoha školeních, ale tohle je mezi těmi nejlepšími. Děkuji.

Mgr. Radim Roček, MBA, PHOENIX CONTACT, s. r. o.

Petr Opletal

Seminář mi ukázal, jak důležité je plánování a řízení tohoto plánování. Bez tohoto plánování jde ve firmě vlastně o „organizovaný chaos“ s nejistými nebo často nekontrolovanými výsledky.
Děkuji za další pěkný a kvalitní seminář.

Petr Opletal, MEDMORAVIA s.r.o.

Milan Šefčík

Odcházím opět nadšený.
Příklady jak komunikovat, jak se pochopit jako člověk, a jak pochopit ty, kteří jsou kolem nás. Uf, to je zajímavé poznání.
Během semináře jsem přemýšlel o sobě a říkal si, jak se změnit, jak změnit produkt, aby se pro firmu stále zlepšoval a já, my s ním.

Milan Šefčík, Karel Kaňák s.r.o.

Jiří Veselský

Po ukončení kurzu, v dopoledních hodinách, jsem vyrazil hned do práce navštívit své kolegy a začal úkoly řešit s dvojnásobným elánem – byl jsem a jsem pořád tzv. „na vlně“.
Po návratu do běžného pracovního procesu jsem si uvědomil, že konečně dokážu vyslechnout celý požadavek nejen mých kolegů a obchodních partnerů. (Pro vysvětlení: dříve, když za mnou přišli s prosbou o radu v nějakém projektu, vyslyšel jsem první požadavek, při druhém jsem už v hlavě řešil ten první a při třetím jsem byl ztracený a ani nevěděl co říkají). To už je pryč…A to hlavní je, že když zahájím komunikaci, vedu ji až do konce tak jak chci já…

Jiří Veselský, ExPLAN s.r.o.

Tomáš Pečinka

Po týdnu velice intenzivního tréninku sedáte do auta s obrovským rohlíkem na tváři, protože máte pocit, že život je strašně jednoduchý, jak v pracovním, tak i soukromém životě a máte pocit, že teď budete vše zvládat mnohem lépe a jednodušeji. Starosti, které vám připadaly neřešitelné, jsou najednou vlastně úplně banální a jednoduché.

Tomáš Pečinka, Steinhauser, s.r.o.