1. Úvod
  2. /
  3. Reference

Reference

10.902 proškolených firem

Mário Maral

Velmi inspirativní týden. Pochopil jsem mnoho věcí, které se mi staly v minulosti a pochopil jsem také proč. Našel jsem vnitřní klid a lidskost. Pochopil jsem, že komunikovat se dá i lidsky a ne vždy jen direktivně. Budu se snažit o to, abych si tyhle zkušenosti zachoval co nejvíce a co nejdelší dobu. Velké díky všem.

Mário Maral, Zberné suroviny Žilina a.s.

Mgr. Kateřina Habinová, MBA

Fantastická záležitost – aktivně, prožitkově jsem v nekonečných drilech pochopila spoustu souvislostí a získala několik hlubokých vhledů do oblastí, kde mi dlouhodobě něco nefungovalo. Skvělá věc pro odvážlivé, „otevřené“ hlavy, které se nebojí vystoupit mimo svou komfortní zónu.

Mgr. Kateřina Habinová, MBA, Atelier Habina s.r.o.

Karla Tesařová

Kurz byl naprosto úžasný. Děkuji moc svému supervizorovi Martinu Kepkovi a své koučce Silvě. Díky nim jsem zvládla překonat jeden ze svých velkých bloků, které mě už pár let trápí. Děkuji za mnoho zisků, které budu používat jak v osobním životě, tak i pracovním.

Karla Tesařová, PERFORMIA, spol. s r.o.

Vladislav Nadberežný

Rád navštěvuji akce a setkání pořádané Business Success. Vždy je záruka perfektní organizace, skvělá témata a vysoká odbornost prezentujících. Za mne mohu vřele doporučit a těším se na další setkání.

Vladislav Nadberežný

Veronika Dobiášková

Na Exec Club velmi ráda chodím, přináší mi velkou dávku informací, osobních pohledů, životních a pracovních zkušeností. Přináší mi obrovskou dávku inspirace, zkušeností, dokáže propojovat ty správné lidi. Vše tak nějak správně zapadá jako dílky puzzle. Po setkání se vždy cítím plná energie s touhou něco změnit. Je hodně inspirující a dokáže člověka opět posunout o krok dál. Skvěle také hodnotím celou organizaci akce, která je v BS obecně na špičkové úrovni.

Veronika Dobiášková, FPO s.r.o.

Veronika Dobiášková

Seminář Rychloškola komunikace doporučuji jako základní podhoubí pro klidnou a vědomou komunikaci. Seminář je veden na příkladech ze života a obohacen i praktickým cvičením. Ze semináře si odnáším především přestat ARGUMENTOVAT a vždy si uvědomit z jaké role komunikuji. Děkuji za přínosný kurz, který mi teď do komunikace přinesl větší klid.

Veronika Dobiášková, FPO s.r.o.

Jana Zimová

Seminář byl pro mě obrovským návodem a inspirací do dalšího života, jak pracovního, tak soukromého. Naučil mě, jak být k sobě vlídnější a co bylo hlavní, nebát si říci o pomoc. Podřízení i rodina změnu naprosto bez problémů přijali. Jedna věta byla pro mě naprosto zásadní, šéf už je sám o sobě práce a nemusí mít na starosti tisíc dalších úkolů, aby ukázal podřízeným, že je nenahraditelný. Šéf je šéf a jeho úlohou je vést tým podřízených a tomu se 100% věnovat. Od semináře se nebojím rozdávat úkoly svým podřízeným a mám čas na to se věnovat rozvoji týmu a hledat nová efektivní řešení pro naše klienty. 
Mám dostatek času naslouchat svým podřízeným. Váš seminář by měl povinně absolvovat každý šéf a každý majitel firmy 🙂

Jana Zimová, Jake&James Accounting s.r.o.

Zuzana Čechlovská

Vzdělávání zaměstnanců v daném oboru jsem vždy považovala za důležité, avšak po absolvování seminářů Business Success, kde úspěšní lídři příjemnou formou „radí“ jak vést byznys, tmelit vztahy a „nezbláznit se“, to považuji za nutnost! Díky.

Zuzana Čechlovská, CityZen s.r.o.

Ing. Petr Čeliš

Na Exec Club se snažím jezdit pravidelně. Je to pro mne setkání lidí na stejné vlně, podobně smýšlejících, s podobnými problémy, které řeší se stejně zapáleným srdcem. Vždy zde najdu novou inspiraci a novou zkušenost a taky novou energii se do toho zase pustit a nevzdat to.

Ing. Petr Čeliš, Realsan Group SE