1. Úvod
  2. /
  3. Reference

Reference

10.480 proškolených firem

Lucie Křetinská

Velmi intenzivní a náročný kurz, který proniká do hloubky, díky níž můžeme udělat neskutečné pokroky a naučit se mnohému, co chceme. Jsem velmi velmi spokojená a velmi kladně hodnotím práci supervizora i asistenta. Profesionální práce, empatičtí. Děkuji.

Lucie Křetinská

Martin Zahálka

Tento kurz, jako všechny ostatní od BS, hodnotím nejlépe jak mohu. Zatím nejlepší a největší zkušenost, jako jsem si z tohoto kurzu mohl odnést, za to mnohokrát DĚKUJI! Toto mi můžete dát jen vy. Dvěma slovy spokojenost a nadšení.

Martin Zahálka, Keramika Soukup a.s.

Petra Langová

Kurz Jak sepsat klobouky mě naučil vytvářet popis pracovního místa. Díky tomu jak jsem psala jednotlivé klobouky, jsem si zárověň uvědomila, co nám ve firmě chybí. Jaké činnosti děláme, aniž bychom měli nějak definované, jak je dělat. Tohle určitě využiju a chybějící postupy sepíšeme. Celý kurz je hodně intenzivní, ale zároveň logicky složený, takže mě provedl velice jednoduše na konec. Odvážím si také 3 klobouky, které ještě doladíme a můžeme hned použít.

Petra Langová, Clipsan s.r.o.

Jana Drápalová

Líbila se mi celá organizace, témata přednášek. Kurz jsem absolvovala potřetí a opět jsem v sobě objevila oblasti, na kterých chci popracovat: být tady a teď, záměr, zájem o druhého. Mít toho druhého rád a objevit u druhého to, co lze obdivovat.

Jana Drápalová, JD ROZHLASY s. r. o.