1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Jakub Zelina
Jakub Zelina

Jakub Zelina

BARTEN s.r.o. 

Recenze na „Neuvěřitelný seminář o prodeji“

Prodejních seminářů jsem před tímto (Neuvěřitelný seminář o prodeji) absolvoval několik. Problém byl v tom, že já jsem byl úplný začátečník a proti mně stál nějaký superman v prodeji. To, co mi vždy daný kouč říkal nebo co po mě v různých cvičeních chtěl, mi absolutně nedávalo smysl. Nedokázal jsem si to ani představit, že nějak takto v praxi budu komunikovat nebo reagovat.

Neuvěřitelný seminář jsem absolvoval poté, co jsem si vyslechl půldenní seminář zdarma „Jak zvýšit prodej“. Zde jsem se cca za 2 hodiny dozvěděl víc, než za několik dnů tréninku a školení u jiných společností/trenérů/lektorů. Prostě jsem se rozhodl, že toto musím slyšet celé až do konce, ať to stojí, co to stojí.

Přihlásil jsem se a první obavy přišly z časového harmonogramu 9-18 a to tři dny po sobě. Po prvním dni jsem zjistil, že den utekl jakoby nic. To podstatné bylo, že jsem díky lektorovi ani jednou neztratil pozornost, což jsem do té doby neznal. A tak to pokračovalo celé tři dny.

Od té doby já i mí kolegové neobtěžujeme zákazníky nudnou prezentací toho, co máme či umíme, ale naopak většinu času se snažíme naslouchat tomu, co potřebují, čeho se případně bojí a na to pak jednoduše reagujeme a pomáháme jim to vše řešit. Řekl bych, že POMOC je to top, co jsem si ze semináře odnesl, co teď předávám svým kolegům a za co nás zákazníci mají rádi a rádi s námi spolupracuji.

Co k tomu dodat, možná jen to, že finance, které nás tento seminář stál, máme už dávno zpět i s úroky!

Jakub Zelina

Obchodní ředitel & manažer kvality – Korozní inženýr

BARTEN s.r.o.