1. Úvod
  2. /
  3. Reference
  4. /
  5. Jiří Tomíček
Jiří Tomíček

Jiří Tomíček

CADservis, s.r.o.

Recenze na „Motivační seminář pro vedoucí pracovníky“

Na motivačním semináři pro vedoucí pracovníky jsem byl vícekrát a vždy to bylo jiné. Poprvé mi trvalo dost dlouho, než jsem se rozhodl, stálo to dost peněz a to navíc v době, kdy jsme byli malinká firmička bez větších příjmů.
Dnes jsem rád, že jsem na seminář šel, (teda že jsem byl přesvědčen naším konzultantem Ivo Jurmanem 🙂 ).
Díky tomu jsem získal základní znalosti o organizaci a vedení firmy a postupně se aplikováním těchto informací posunujeme z malé dvoučlenné firmy bez zisku k firmě zajímavé jak pro zákazníky, tak i pro naše pracovníky s pěkným obratem i ziskem, která má 17 členů týmu a každý rok bezpečně rosteme.
Díky informacím ze semináře je jednoduché přijímat a propouštět lidi, je jednoduché lidi organizovat, zacvičovat do práce, vést je a kontrolovat.

Jako člověk, který nemá žádné manažerské vzdělání jsem i díky tomuto semináři získal kvalitní vzdělání v oblasti řízení lidí a tato práce mě díky tomu baví 🙂

Po tomto semináři doporučuji ihned zavádět směrnice a domluvit si konzultace pro zavedení jednotlivých témat ze semináře. Samotnému se mi to blbě zavádělo díky tomu, že jsem byl prakticky na všech postech ve firmě.
Společně s konzultantem jsme udělali kus práce.

Diky Business Success a Ivo Jurmanovi za podporu.

Jiří Tomíček

Jednatel

CADservis, s.r.o.