1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club
  4. /
  5. Poptávka Exec Club

Exec Club

1 denní podnikatelský klub

Přihláška na Exec Club

Cena: 3 000 Kč včetně DPH za jednoho účastníkaObjednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Veronika Dobiášková

Veronika Dobiášková, FPO s.r.o.

Na Exec Club velmi ráda chodím, přináší mi velkou dávku informací, osobních pohledů, životních a pracovních zkušeností. Přináší mi obrovskou dávku inspirace, zkušeností, dokáže propojovat ty správné lidi. Vše tak nějak správně zapadá jako dílky puzzle. Po setkání se vždy cítím plná energie s touhou něco změnit. Je hodně inspirující a dokáže člověka opět posunout o krok dál. Skvěle také hodnotím celou organizaci akce, která je v BS obecně na špičkové úrovni.
Ing. Petr Čeliš

Ing. Petr Čeliš, Realsan Group SE

Na Exec Club se snažím jezdit pravidelně. Je to pro mne setkání lidí na stejné vlně, podobně smýšlejících, s podobnými problémy, které řeší se stejně zapáleným srdcem. Vždy zde najdu novou inspiraci a novou zkušenost a taky novou energii se do toho zase pustit a nevzdat to.
Zuzana Čechlovská

Zuzana Čechlovská, CityZen s.r.o.

Vzdělávání zaměstnanců v daném oboru jsem vždy považovala za důležité, avšak po absolvování seminářů Business Success, kde úspěšní lídři příjemnou formou „radí“ jak vést byznys, tmelit vztahy a „nezbláznit se“, to považuji za nutnost! Díky.