1. Úvod
  2. /
  3. Sales Club

Sales Club

„Sales club“ je akce pro obchodníky a vedoucí obchodu pořádaná za podpory Business Success, spol. s r.o. Milujeme obchod! Obchod děláme, obchod školíme, obchodem žijeme.

Naše filozofie je, že obchod je o pomoci a produkt nebo služba, kterou obchodník prodává musí klientovi přinést užitek. Pozice obchodníka je náročná, ale krásná. Když je obchodník opravdu dobrý ve své práci, může pomoci hodně lidem tím, že jim díky svých produktům a službám zjednoduší práci či život celkově. A my bychom chtěli, aby všichni obchodníci v České republice byli opravdu kvalitní.

A proto jsme se rozhodli oblast obchodu podpořit tímto klubem. Je to místo, kde si obchodníci a vedoucí obchodu předávají své zkušenosti a navzájem se inspirují. Mohou také navázat zajímavé kontakty a rozšířit síť svých “známých”.

Téma: „Jak udržet stávající klienty?“

 

Získávání nových klientů je proces, který je pro firmy i obchodníky poměrně náročný. Stojí to nejen energii a čas. A proto je důležité se o získané klienty starat a udělat maximum pro to, aby spolupráce byla pokud možno dlouhodobá. Je totiž poměrně nákladné, když o stávající klienty přicházíme.

Další obchodnické setkání se bude věnovat tomu, jak si stávající klienty udržet.

 

Martin Staněk se ve své přednášce bude věnovat tématu, jak udržet zákazníky, aby je „nepřebrala“ konkurence.

Trh je v mnoha oblastech už rozdělen a vznikají nové firmy. Hlavní zdroj získání zákazníka je ve schopnosti „přebrat“ zákazníka konkurenci.
Problém je v tom, že to stejné dělá konkurence i vám.
Podobně to funguje i ve vztahu k firmě, aby nám dobré lidi nepřetáhla konkurence a podobně to funguje i doma, aby nepřišel nějaký jiný dodavatel.

Existuje velice dobrá prevence, která dokáže snížit % zákazníku, které nám „vezme“ konkurence. 
Tuto a jiné problematiky budeme probírat, můžete se těšit na další praktické informace.

Václav Větrovec, majitel společnosti VETOS group s.r.o.

 

Společnost VETOS group založil pan Větrovec v roce 1996 jako malé truhlářství a od té doby ušla celá společnost obrovský kus cesty. 

„Naší filozofií je dodávat výrobky i služby té nejvyšší kvality, a proto do našeho sortimentu patří výrobky v kategorii extra třídy. Nejsme ochotni se smířit s průměrnou kvalitou výrobků a služeb, nepřijímáme polovičaté výsledky. Měníme i ty nejnáročnější plány architektů, projektantů a stavebních mistrů v realitu.“

Pan Větrovec se s námi podělí o vlastní zkušenosti a to, co jim ve firmě VETOS group funguje a díky čemu se jim daří udržovat stávající klienty.

Martin Staněk, obchodník, konzultant a trenér Business Success

 

Martin se od roku 1995 aktivně věnuje prodeji a vedení prodejních týmů.

Má zkušenosti jak s prodejem firmám (B2B), tak i koncovým zákazníkům (B2C). Je konzultant a trenér prodejních dovedností. Z vlastní praxe ví, že v oblasti prodeje je stále větší tlak na cenu a někdy se může zdát, že zákazníka zajímají pouze slevy.

Martin je součástí týmu Business Success od roku 2005. Na své práci má rád právě propojení praxe obchodníka s praxí lektora. Baví ho nejenom naslouchat, což je podstata obchodování, ale i mluvit k lidem, a hlavně jim říkat smysluplné věci, které jsou podpořeny jeho osobní zkušeností.

Na akci Sales Club je Martin v roli hlavního přispěvatele a přednášejícího.

Cena

Cena za účastníka je 500,- Kč včetně DPH (občerstvení je zahrnuto v ceně).

Začátek akce bude v 9:30 hod, předpokládaný konec 12:30 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese salesclub@success.cz

 

Aktuální termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
25.7.2024
vybrat