1. Úvod
  2. /
  3. Sales Club

Sales Club

„Sales club“ je akce pro obchodníky a vedoucí obchodu pořádaná za podpory Business Success, spol. s r.o. Milujeme obchod! Obchod děláme, obchod školíme, obchodem žijeme.

Naše filozofie je, že obchod je o pomoci a produkt nebo služba, kterou obchodník prodává musí klientovi přinést užitek. Pozice obchodníka je náročná, ale krásná. Když je obchodník opravdu dobrý ve své práci, může pomoci hodně lidem tím, že jim díky svých produktům a službám zjednoduší práci či život celkově. A my bychom chtěli, aby všichni obchodníci v České republice byli opravdu kvalitní.

A proto jsme se rozhodli oblast obchodu podpořit tímto klubem. Je to místo, kde si obchodníci a vedoucí obchodu předávají své zkušenosti a navzájem se inspirují. Mohou také navázat zajímavé kontakty a rozšířit síť svých “známých”.

JAK ZÍSKAT NOVÉ KLIENTY?

 

To je téma, které je aktuální pro většinu firem, vedoucích obchodu i obchodníků. Samozřejmě je zásadní také udržet stávající klienty a vztahy s nimi budovat. Ovšem bez aktivní akvizice se dnes obejde jen málo kdo.

A právě kolem tohoto tématu se bude točit setkání našeho obchodnického klubu.

Martin Staněk lektor Business Success, spol. s r.o. svou přednášku zaměří na téma vytváření vztahů a cest k rozšíření obchodních příležitostí.

Zaměří se mimo jiné na otázky:

  • Jak mohu efektivně získat odporučení od stávající zákazníka?
  • Jak zajistit to, aby si zákazník udržel vůči našemu produktu věrnost?
  • Jaké atraktivní „otevírače dveří“ můžete u vašich potenciálních klientů použít?

 

Roman Bartolšic z firmy SolverTech s.r.o. se s účastníky podělí jeho úspěšné postupy, jak získat nové klienty. Projde technologie, které používají a jakým způsobem jim funguje proces získávání zákazníků v SolverTechu. Jak využít online prostor pro propagaci. Jak expandovat na nový trh, jak najít nové kontakty a jak je zprocesovat. Jak komunikovat se zákazníky, zejména těmi korporátními.

Akci zakončíme panelovou diskuzí, kde bude možné se obou přednášejících na cokoliv zeptat a rozvířit tak diskuzi na témata, která vás budou zajímat.

Těšíme se na vás v úterý 26. března 2024 v Praze.

 

Mám zájem o toto setkání

Roman Bartolšic, Chief of staff ve firmě SolverTech s.r.o.

 

Roman Bartolšic je manažer s bohatými zkušenostmi v B2B obchodu, projektovém řízení a marketingu. Působí jako Chieff of staff ve společnosti SolverTech s.r.o., kde se podílí na vedení obchodu, hiringu, strategickém plánování a rozvoji firmy.

Solvertech je IT společnost dodávající software pro plánování dopravy lídrům na českém trhu, působí ale i v zahraničí, kde Roman rozjížděl pobočku v Polsku.

Má také zkušenosti z předchozích rolí, včetně předsednictví dozorčí rady a účasti v představenstvu velkých městských brněnských firem nebo organizace politické kampaně do Eurovoleb.

Martin Staněk, obchodník, konzultant a trenér Business Success

 

Martin se od roku 1995 aktivně věnuje prodeji a vedení prodejních týmů.

Má zkušenosti jak s prodejem firmám (B2B), tak i koncovým zákazníkům (B2C). Je konzultant a trenér prodejních dovedností. Z vlastní praxe ví, že v oblasti prodeje je stále větší tlak na cenu a někdy se může zdát, že zákazníka zajímají pouze slevy.

Martin je součástí týmu Business Success od roku 2005. Na své práci má rád právě propojení praxe obchodníka s praxí lektora. Baví ho nejenom naslouchat, což je podstata obchodování, ale i mluvit k lidem, a hlavně jim říkat smysluplné věci, které jsou podpořeny jeho osobní zkušeností.

Na akci Sales Club je Martin v roli hlavního přispěvatele a přednášejícího.

Cena

Cena za účastníka je 500,- Kč včetně DPH (občerstvení je zahrnuto v ceně).

Začátek akce bude v 9:30 hod, předpokládaný konec 12:30 hod.

Přihlásit se můžete pomocí tlačítka níže nebo na e-mailové adrese salesclub@success.cz

 

Aktuální termín a místo

Pobočka Praha

 

Pobočka Praha
26.3.2024 09:30
vybrat