1. Úvod
  2. /
  3. Denisa Pelikánová

Denisa Pelikánová

Kontrola kvality

Ředitelka divize vztahů s veřejností

E-mail: pelikanova@success.cz

Tel. č.: 723 909 897

Pár otázek pro Denisu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Má práce obnáší plánování a organizaci kvalifikací a studia našich zaměstnanců, následnou kontrolu plnění těchto plánů, zajišťování inspekcí našich služeb a následné zajištění náprav případných chyb a nedostatků. Největší radost mi dělá, když vidím někoho, poté co si něco nastudoval nebo se naučil, přijít s dobrými výsledky a přináší mu to radost, a je úplně jedno jestli se to týká práce nebo soukromého života. To je na této práci prostě úžasné.

 

Co ti v poslední době udělalo v práci opravdu velkou radost? Co se povedlo?

Mám velkou radost z referencí a referenčních dopisů. Má první myšlenka byla „Koho oslovit? A jak? A kde začít? A teď? V této době? Půjde to vůbec?“ Jenže právě teď, v této době, je to víc důležité než kdy jindy. Víc komunikací, víc PR, víc referencí. Rozhodla jsem se a reference se začaly doslova sypat samy. Ne že bych s tím neměla vůbec co do činění. Ale je pravda, že jsem se rozhodla, podnikla k tomu některé kroky, udělala out-flow, komunikaci na rozdělané cykly a světe div se, klienti psali pozitivní e-maily a děkovné dopisy víc než kdy předtím. Možná si v této době víc uvědomují přínosy naší spolupráce, možná měli víc času, možná zabrala opětovná komunikace, ale byly to také reference, které posílali přímo svým obchodníkům.

 

Co nejraději děláš ve volném čase? 

Volného času moc nemám, ale daří se mi užívat si ho.  Mám ráda výlety, lidi, přírodu, zábavu. Cokoliv, co se týká jídla a pití (a chutná to dobře), filmy, ale i odpočinek a klid s knihou, hlavně v zimě.

 

Denisu obdivuju za její odhodlání, záměr a ochotu překonávat vlastní hranice. Je jeden z mála lidí, pro kterého „nejde“ neexistuje. Navíc z ničeho nedělá drama a s obrovským pochopením (ale přitom dost narovinu) řeší i situace, ze kterých by jiný člověk utekl nebo to vzdal. Denis, jsi prostě skvělá, můžu se na tebe spolehnout jak v práci tak i v osobním životě a mám tě moc ráda!
Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Na Denisce si vážím její vytrvalosti v dosažení cíle, ochoty na sobě makat, jejího nadšení pro věc a zabrání prostoru. A v neposlední řadě její krásy a elegance – vždy je krásně oblečená a hezky nám nasazuje vysokou příčku standardu oblékání, chování a produkce! Díky moc Denisko.
Dana Kudová, manažer regionu Morava

Denisky si vážím za to, že je tak úžasná a skvělá v tom, že mluví otevřeně. Dbá na to, abychom se všichni cítili dobře a pokud cítí nějaký nesoulad, tak ho hned řeší. Má úžasný pozorovací talent a hned pozná, že něco není v pořádku. Dokáže podpořit, povzbudit, ale i pokárat, a za to si jí moc vážím. Je úžasná kamarádka a skvělá bytost, která se stará o to, aby vše bylo tak jak má být. A věru to není někdy lehký úkol. 😉
Jana Guráňová, obchodník a konzultant