1. Úvod
  2. /
  3. Grilovačka v Business Success

Grilovačka v Business Success

K létu neodmyslitelně patří i grilování

Tentokrát vás nezveme na seminář nebo workshop, ale na jednu parádní, letní, neformální akci! Grilování k létu neodmyslitelně patří, neznáme nikoho, kdo by si v létě rád nevychutnal steak na grilu nebo dobré pití.

A proto jsme se rozhodli pro naše klienty, známé a přátele uspořádat jedno fajn odpoledne, kde se můžeme společně potkat, popovídat, co je nového a užít si skvělou a uvolněnou atmosféru, dobrou náladu, výborné jídlo a pití a také nějakou tu zábavu. Krásné setkání máme před sebou, potkáme se i s vámi?

Ve spolupráci s firmou PROSPECTEA jsme si pro vás připravili soutěž Šťavnatý zlom o nejlepší titulní stranu firemního časopisu. Budeme rádi, když nám pomůžete nejen ohodnotit všechny titulky, ale také se do soutěže zapojíte s tou vlastní. Stačí, když nám na e-mail marketing@success.cz pošlete vámi vybranou titulní stranu vašeho firemního časopisu.

Kdy? 5. srpna 2024 od 16:00 hod

Udělejte si v pondělí 5. srpna v odpoledních hodinách na chvíli čas a přijďte si s námi vychutnat dobré jídlo. Startujeme v 16:00 hod, ale dorazit můžete klidně i později. Rádi vás uvidíme, byť jen na chvilku.

Kde? Na pobočce Business Success v Praze

Máme velkou a krásnou zahradu, jako dělanou k akcím a k posezení. A kdyby nám náhodou počasí nepřálo, ve vnitřních prostorách máme také dost místa.

Co s sebou? Pouze dobrou náladu

Nic speciálního s sebou nepotřebujete, kromě dobré nálady 🙂 Jídlo, pití i zábavu zajistíme my. Jenom nám dejte vědět, že dorazíte, ať vám zarezervujeme steak na grilu!

Dorazíte si s námi užít grilovačku?

Abychom pro vás měli flákotu masa a vychlazené pití, prosíme o potvrzení účasti 🙂

11 + 8 =