1. Úvod
  2. /
  3. Ivona Raurová

Ivona Raurová

Konzultant

 

E-mail: raurova@success.cz 

Tel. č.: 777 668 351

Pár otázek pro Ivonu

 

Co se ti v životě vyplácí a co naopak nevyplácí? 

Absolutně se mi nevyplatilo porušit svoje zásady. Byť se zdálo, že dočasná výjimka bude ku prospěchu věci, a ten, koho se to týkalo, byl nesmírně potěšen, tak je pravda, co říkáš na semináři – vděčnost je položka, která stárne nejrychleji. Vyplácí se mi mít okruh velmi dobrých kamarádů, protože sdílený problém se dělí a sdílená radost se násobí. A vyplácí se mi bez ohledu na okamžitou ztrátu dělat dlouhodobě dobré věci a stát si za svými názory.

 

Čím si nejvíce „dobíjíš baterky“?

Hudebně – pustím si Rangers. To je taky hudba, která vznikla „s lehkostí“, protože se v kapele sešly hlasy, které k sobě ladily a spolu dohromady vytvářely harmonii. Když to člověk poslouchá, tak se zdá, že je to neuvěřitelná brnkačka. A jinak podle nálady chodím „čumět na živly“, jak tomu říkali moji spolužáci. Na dívání se do plamenů je málo příležitostí, protože na sídlišti se špatně zapaluje oheň. Voda je v pohodě, protože Svitava i Svratka mají kolem Brna dost zajímavých jezů. Kvůli šutrům stačí vylézt na protější kopec Hády do lomu, a kvůli mrakům vlastně taky – je odtud fajn výhled. A letos jsou pěkné mraky.

 

Poděl se s námi s informacemi o hudební skupině, které jsi členkou. Jaký máte repertoár? 

Tak repertoár je „všechno, co jsme někdy slyšeli a dokážeme si na to vzpomenout“. Občas má velký úspěch „když to dokážete zazpívat, tak my to zahrajeme“.  A teď vážně – v našem zpěvníku je aktuálně asi 70 vlastních písní – a na dalších se pracuje. A v tom koncertním (kde je ten známější repertoár) je směs asi tak 130 písniček (Rangers, Pacifik, Nezmaři, Tučný, Matuška, Ryvola, Žalman, Čechomor … – prostě co se nám líbilo nebo co lidi často chtějí zahrát). A pak máme nespornou výhodu, že kapelník je blázen, a má doma v notách sbírku asi 10.000 písní, a kam sáhne, to zahraje. Zbytek kapely jsou „sluchaři“, takže když někdo hraje, oni se přidají.

 

Na Ivče sa mi páči jej kľud, vyspelosť a stabilita, s akou kráča v živote dopredu a rieši situácie, ktoré treba. Plus je to naozaj dobrý, otvorený a rovný človek, mám ju veľmi rád. 

Rasťo Zachar, majitel firmy

Ivon je velký srdcař. Záleží jí na tom, co dělá a má obrovskou ochotu pomáhat. Má taky skvělý smysl pro humor… a klobouk dolů před tím, co všechno organizačně zvládá s kapelou! To už chce sakra schopnosti a hlavně výdrž 🙂 

Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Ivču chci potvrdit za její všeobecný přehled, mohu se s ní bavit na všechna možná témata a ona o všem něco ví a nebo mě je schopná na nějaký zdroj informací odkázat. Má krásný vztah k dětem a je neuvěřitelná bojovnice. Je prostě matka/žena všeho schopná a nic ji nezastaví. 

Dana Kudová, manažer pro region Morava