1. Úvod
  2. /
  3. Jana Guráňová

Jana Guráňová

Konzultant

 

E-mail: guranova@success.cz

Tel. č.: 731 492 015

Pár otázek pro Janu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Nejvíce mě baví, že můžu být prospěšná tam, kde je třeba. Ráda komunikuji s lidmi a cestuji. Také mám radost, že se neustále vzdělávám a tím se posunuji dopředu.

 

Jaký je tvůj ideální den (ne pracovní) a jaký sen by sis chtěla v nejbližší době splnit? 

Ideální den je pro mě, že vstanu dobře vyspaná, dáme si dobrou kávu a snídani a vyrazíme někam ven. Do přírody na pěší výlet, nebo jezdit na kole. Je pěkné počasí a potkáváme samé usměvavé lidi. Poznáme kus naší krásné krajiny, nebo se podíváme na pěkná místa, někde si dáme něco dobrého a třeba i vychutnáme místní speciality. Prostě fajn den strávený s lidmi, které mám ráda.

Dodat pěkný seminář u mého klienta.

 

Co je podle tebe nejlehčí a nejtěžší na práci trenéra? 

Nejlehčí je, že člověk povídá a povídá a lidé ho poslouchají, a ještě navíc mu za to platí 😊 A to je zároveň i nejtěžší, protože to musí dávat smysl, musí to lidem něco dát a musí to chtít aplikovat. A to je velká zodpovědnost. Udržet si přehled a mít oči otevřené.

 

Prišla k nám nenápadná trocha vykulená blondínka, ktorá sa postupne stala pekným čertom, ktorý sa s tým moc nemaže. Na Janke sa mi veľmi páčí, ako sa do vecí zakusne, ako zvládá všetky kondície, ktoré sa jej postavia do cesty, ako sa nevzdáva a kráča dopredu, nech sa deje, čo sa deje, až do konečného víťazstva. 

Rasťo Zachar, majitel firmy

Janči si vážím za to, jak se dokáže rozhodnout a pak si jít za svým 🙂 Má výdrž a vytrvalost a když něco chce, tak ji překážky nezastaví. Je veselá, kamarádská a ochotná pomáhat, prostě člověk, se kterým klidně vyrazíte i na dovču a víte, že se budete dobře bavit a každý den bude „sluníčkový“. Navíc na sobě Janča maká… pořád se snaží posunout sebe, své hranice, svou produkci… prostě jede. 

Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Na Janči si moc vážím její bojovnosti, že se nevzdává a má jasno, kam jde a co chce. Mám na ní moc ráda její úsměv a pohodu, její elegance je motivující a jsem moc ráda, že je mezi námi, rozhodně nás obohatila! 

Dana Kudová, manažer pro region Morava