1. Úvod
  2. /
  3. Karel Bařinka

Karel Bařinka

Obchodník 

 

E-mail: barinka@success.cz

Tel. č.: 603 899 997

Pár otázek pro Karla

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Zatím jsem na pozici obchodník. Celý život se rád učím novým věcem, a to není výjimkou ani v Business Success. Rychle pochytit něco nového a hned s tím do praxe zkoušet a zdokonalovat. To je to, co mě fakt baví.

 

Co ráda děláš ve svém volném čase?

Od mala mám rád vše kolem vody a lesa a také rád sportuji. Mám rád lyžování, plavání, kolo, tenis nebo dlouhé procházky s Twinem. A takové zajímavé sportování s rýčem na zahradě nebo rychlá chůze za travní sekačkou taky nejsou k zahození 🙂 Ale z těch „zahradních sportů“ mě nejvíce baví sklizeň čehokoliv.

 

Prozradíš nám něco o své rodině? 

Pocházím z moravského Slovácka z podhůří Bílých Karpat. Krajina zvlněných vinic u nás přechází do kopců a víno je nahrazeno slivovicí. Jsem už téměř třicet let šťastně ženatý, naši dva potomci už jsou samostatní, tak jsme si pro radost i pro starost pořídili australského ovčáka Twina.

 

Disciplína, pracovitost, správný selský rozum, to jsou atributy Karla. Mám rád jeho schopnost dotáhnout to, co se rozhodne dotáhnout. Obdivuji tu sílu.
 
Martin Staněk, trenér a konzultant

Karla poznám ako nášho dlhoročného zákazníka, ktorý viedol celú firmu a rád aplikoval získané know-how do praxe. Je to skúsený, chytrý, pracovitý človek a ja som veľmi rád, že sa k nám pridal. Tým sa rozhodol pomáhať nielen  jednej skupine, ale mnohým ďalším. So svojimi skúsenosťami, praxou a postojom má čo dať stovkám ľudí a firiem okolo neho.
 
Rastislav Zachar, majitel

Karel je neuvěřitelný v tom, že jakoukoliv informaci se dozví, tak si ji jde rychle vyzkoušet, zda funguje a je schopný ji ihned používat a pracovat s ní. Rychle se produkčně rozjel, má super čísla a držím pěsti, ať to takhle pokračuje dál 🙂
 
Petra Černá, asistentka obchodního oddělení

Příspěvky, rozhovory, videa