1. Úvod
  2. /
  3. Kariéra
  4. /
  5. OBCHODNÍK

Hledáte novou příležitost
a baví vás obchod?

Nehledáme pouze obchodníka, hledáme někoho,
kdo bude partnerem pro naše klienty.

Úspěšný obchodník

Pozice obchodníka je u nás velmi důležitá.

Obchodník je pevný bod pro naše klienty, zajišťuje, aby spolupráce probíhala s co největším přínosem pro klienta. Zároveň je to startovní pozice pro kariérní růst na konzultanta či trenéra našich seminářů.

Jak vypadá den obchodníka u nás vám ukáže Magdalena Servusová.

  • Vidíte se v terénu u klientů a baví vás to?
  • Už jste někdy něco prodal/a a měl/a jste z toho opravdu radost?
  • Máte ambice stát se konzultantem či trenérem seminářů?

Přidejte se do našeho týmu!

Těšíme se na člověka, který je vytrvalý a nenechá se odradit náročnějším začátkem na této pozici. Takovému můžeme slíbit, že pokud vytrvá, stane se velmi kompetentním a zodpovědným člověkem, který bude schopen pomoci téměř jakékoliv firmě a lidem v ní. Bude součástí našeho týmu, ve kterém se lidé navzájem podporují a kde funguje otevřená komunikace.

Chcete vědět více o této pozici a zjistit, jestli byste se do našeho týmu hodil/a?

Napište Melánii na personalista@success.cz

Jak probíhá výběrové řízení?

Pošlete nám životopis

Obdržíte odkaz na 3 osobnostní dotazníky

Dostanete od nás zpětnou vazbu

Přijdete k nám na osobní pohovor

Absolvujete náš ukázkový seminář

Pustíte se do obchodování 🙂

Kdo u nás pracuje jako obchodník?

Martin Staněk, obchodník, trenér

Práce obchodníka v Business Success je zatím nejzajímavější práce, kterou jsem kdy měl. Potkávám velice zajímavé lidi každý den a to je hodně příběhů a zajímavých informací. Když potom těmto lidem nějak pomůžete a vidíte, že ta pomoc byla užitečná, tak to je motivace, která vydrží opravdu dlouhodobě. 

Magdalena Servusová, obchodník

Práce obchodníka a konzultanta mi dala ve všech směrech mého života hodně, protože je to krásná práce s lidmi, se kterými budujete nejen pracovní, ale mnohdy i přátelské vztahy, pomáháte jim zlepšit nejen pracovní, ale i osobní život, vidíte výsledek v podobě spokojeného zákazníka a to mě naplňuje. A prostředí, ve kterém pracuji mi v tom urputně pomáhá, protože jsou tam skvělí a vstřícní lidé, přátelská atmosféra a otevřená komunikace.  

Jana Kubová, obchodník

Práci v Business success mám ráda, protože se neustále potkávám s úspěšnými lidmi, kteří jsou pro mě inspirací. Vidím, co funguje a nebo naopak nefunguje. Mohu nakouknout „pod pokličku“ firem z mnoha odvětví a dozvědět se, jak se vyrábí různé věci nebo dělají služby. Stále si rozšiřuji obzory a tím se i já posouvám dopředu. A když mi klient řekne, že se mu lépe dýchá a žije lepší život, tak vím, že ta práce za to stála.

Zaujala Vás pozice obchodníka?

Přidejte se k nám a pomozte nám v naší práci.
Nechceme nic menšího než to, aby firmy našich klientů prosperovaly, lidé v nich měli vynikající pracovní podmínky a život je těšil alespoň tak jako nás.

Napište Melánii! 

personalista@success.cz