Konference Jak být šťastný v práci i v soukromí?

2 denní konference

Poptávka/přihláška

Cena: 21 900 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate

Jsem nadšený, tuto energii jsem opravdu potřeboval, protože mám před sebou obrovskou výzvu nastavit ve firmě tu správnou strukturu a procesy. DĚKUJI MOC 🙂
Kamil Juřík

Kamil Juřík, accelapps s.r.o.

Za 3 dny jsem se naučil víc, než za uplynulé 3 roky. Na seminář jsem šel z pozice úspěšného manažera s několikaletou praxí na vedoucích pozicích. Přesto jsem nedokázal zodpovědět ani tak jednoduché otázky, jako „Kdo je to vedoucí pracovník?“, „Jak opravdu správně delegovat?“ či „Jak pracovníky dlouhodobě motivovat?“ Odešel jsem s hlavou plnou užitečných informací a chutí je začít aplikovat. Nadšený a motivovaný.
Josef Andratschke

Josef Andratschke, COM Electric s.r.o.

Seminář moc příjemně překvapil. Šel jsem sem s úplně jiným očekáváním stylu „pro firmu je třeba pracovat 28 hod. denně a umřít za ni“. Ve výsledku se mi velmi líbil a dal mi mnoho cenných informací a pomohl problémy pojmenovat a ukázal cestu ven.