1. Úvod
  2. /
  3. Lenka Zůnová

Lenka Zůnová

Produkční organizace
Administrativa Plzeň

E-mail: zunova@success.cz

Tel. č.: 736 509 205

 

Pár otázek pro Lenku

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Mám na starosti technické zajištění seminářů a konzultací od A do Z. Dále se starám o kvalifikace našich zaměstnanců a dohlížím, aby plnili své kvalifikační plány. Baví mě všechno ale úplně nejradši na své práci mám to, že je hodně pestrá, nemám čas se nudit a občas je to i dost akční.

 

Neustále tě vidíme v pohybu a produktivní, kde čerpáš chuť a energii? 

Nejspíš je to tím, že dělám to, co mě baví a co má smysl Taky mám kolem sebe skvělé lidi, na které se jde zlobit vždycky jen chvilku 🙂 a hlavně já potřebuji být pořád v pohybu. Jak mě něco zastaví (třeba když ve vlaku nejde wi-fi a zrovna mi nefungují data, protože tam není signál!!), tak jsem protivná jak stará bába. A pak samozřejmě vitamíny a hlídat si dostatečný spánek, to je pro mě hodně důležité. 

 

Všichni víme, že dobře vaříš a pečeš. Opravdu tě to baví a co je tvoje nejoblíbenější jídlo? 

Opravdu mě to baví, já u toho relaxuji. Ale taky je pravda, že mě to baví jen, když se mi to povede, a hlavně, když to strávníkům chutná. Nejoblíbenější je pizza, ale musí být dobrá, tenké, křupavé těsto a tak… Takže doufám, že se mi někdy podaří dostat do Itálie a ochutnat tu jejich. 

 

Leničku mám moc ráda a vážím si na ní, jak pro firmu dýchá. Je starostlivá, pečující a absolutní puntičkářka. Nikdy nic nedělá jenom napůl a i od ostatních chce úplný produkt a umí ho krásně vyžadovat :). Je to vlastně silná ženská, která zvládá mít tu naší bandu pod kontrolou. A že to občas není vůbec jednoduché. Umí si zachovat chladnou hlavu a skvěle vaří a peče. 

Vendy Korbelová, marketingový specialista

Lenka je neskutečný dříč, poctivec a vytrvalec v jedné osobě. Vážím si na ní toho, že s ní můžu řešit všechno možné a ona se mnou taky řeší všechno možné. A když toho má někdy dost a nejen pracovně, tak je stále ochotná se zajímat a podporovat a směrovat a inspirovat. Prostě, mám ji rád, i když to tak někdy nevypadá 🙂

Martin Kepka, konzultant

Lenka je pracovitá, spolehlivá, důsledná, myslí na druhé víc než na sebe, svědomitá, je s ní legrace. Je to ten typ ženy, které si vážím za jejich starostlivost, má krásné oči a vlasy a skvěle peče a dělá super palačinky!!! Mohla bych takto pokračovat ještě dlouho, Lenka má velké srdce a spousty kladných vlastností. Mám tě ráda Leni. 

Denisa Pelikánová, vedoucí divize vztahů s veřejností