1. Úvod
  2. /
  3. Magdalena Servusová

Magdalena Servusová

Konzultant

 

E-mail: servusova@success.cz

Tel. č.: 736 509 219

Pár otázek pro Magdalenu

 

Jak jsi se dostala k obchodování?

Měla jsem období, kdy jsem potřebovala změnu, tak jsem hledala něco nového a naskytla se mi nabídka pracovat jako obchodník. Chtěla jsem na sobě pracovat a cítila jsem, že obchod je pro mě velká výzva, tak jsem se rozhodla do toho jít.

 

Co tě na obchodování nejvíc baví?

Nejvíc mě baví komunikace s lidmi, já totiž velmi ráda potkávám nové, zajímavé lidi.

Hodně mě baví obchodní strategie. Jak nastavit spolupráci tak, abych mohla klientovi co nejvíce vyjít vstříc? Jak to udělat, aby byl klient maximálně spokojený? Jak spolupráci nastavit, aby byla koncepční?

A samozřejmě také to, že to není rutina, právě naopak. Musím přemýšlet, jak si práci zorganizovat, aby vše klapalo. Práce v obchodě je velmi kreativní, člověk musí být neustále „na příjmu“, pozorně naslouchat klientům a najít nejvhodnější řešení na jejich trápení. Zároveň je to není jednoduché, protože správný obchodník musí za svého klienta také převzít zodpovědnost.

 

Co bys doporučila lidem, kteří přemýšlí o tom, že začnou obchodovat?

Ať se podívají na sebe, co mají v práci rádi. Pokud má člověk rád lidi, rád komunikuje a je pracovitý, tak ho od obchodu nemůže nic odradit. Musíte mít chuť dnes a denně komunikovat a seznamovat se s novými lidmi. Pokud toto alespoň trochu máte, tak na tom pracujte.

 

Magda je rodený obchodník. Je to pre ňu oblasť, kde je ako ryba vo vode, doslova sa s tým hrá. Akonáhle dá pozornosť na svojich klientov, veci sa dejú. A je to preto, že má k l’uďom vel’ké prirodzené porozumenie, rada s nimi komumikuje, rada im pomáha, rada je v ich priestore. To je po obchode druhá vec, ktorá se mi na nej páči. 
Rasťo Zachar, majitel firmy

Magda? To je fenomén. Neznám nikoho, kdo by jí překonal ve vytrvalosti a v myšlení ve velkém. Od prvního okamžiku v Business Success tak nějak věděla, že velké firmy a velké projekty je to, co chce. A to je to, co na ní obdivuji a ještě víc obdivuji její ochotu se pro druhé třeba i zničit a je to možná i žena snů mnoha „mužů“ – nezdolná, vytrvalá, obětavá, netuctová… Hraje zajímavé hry 🙂 Dnes si bez Magdy neumím naši firmu představit. Je to člověk, který se pro nás narodil, aby nás inspiroval. 
 
Bohumil Kuba, trenér a konzultant

Magdu mám moc ráda, je to elegantní dáma plná temperamentu a profík každým coulem. Obdivuji jí za to, jak umí neuvěřitelně lehce navazovat vztahy s ostatními a jak se stará o své klienty. A taky nezkazí žádnou srandu 🙂 
 
Melánie Bulová, personalistka