Jak hodnotit a odměňovat zaměstnance?

1-2 denní kurz, kde získáte návod na to jak spravedlivě hodnotit zaměstnance

Poptávka/přihláška

Cena: 14 950 Kč bez DPH za jednoho účastníka

Máte-li zájem o další informace, vyplňte, prosím, následující formulář. Údaje označené * jsou povinné.
Náš obchodní zástupce se s Vámi v rychlosti spojí a pomůže Vám s dokončením objednávky.Objednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Jakub Zelina

Jakub Zelina, BARTEN s.r.o.

Kurz mi otevřel oči hlavně v tom, že pokud chci od zaměstnanců produkci, je třeba ji odměnit, a to hlavně tak, aby zaměstnanci přesně znali pravidla odměňování. Řečeno z opačného úhlu pohledu – poučka "odměň produkci a dostaneš produkci", pro mě byla zlomová a asi největším přínosem celého kurzu. Díky supervizorovi za úžasné provedení celou problematikou odměňování a já se již nemůžu dočkat uvedení do praxe, které se nezadržitelně blíží! 🙂
Soňa Tůmová

Soňa Tůmová, Baumüller Brno, s.r.o.

Jedním slovem skvělé. Ze začátku je to vždy pro mě těžké, protože je to práce nejvíce na sobě a o to větší radost pak z toho na konci mám. Tento kurz mi hodně otevřel oči. Udělám revizi popisů pracovních pozic (ověřím správné nadefinování produktu).
Jiří Veselský

Jiří Veselský, ExPlan s.r.o.

Člověk si sám myslí, že vlastně ani není možné, ani reálné, zavést statistiky ve své firmě, že systém je jiný než v ostatních firmách. Opět se potvrdilo, že BS (Business Success) má opravdové odborníky, kteří umí pomoci a vysvětlí vše do detailu a najednou vidíte, že to vše jde i jinak... super a lépe.