1. Úvod
  2. /
  3. Markéta Dreksová

Markéta Dreksová

Obchodník

 

E-mail: dreksova@success.cz

Tel. č.: 778 443 309

Pár otázek pro Markétu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

V Business Success jsem na pozici obchodníka a teď ještě i asistenta a nejvíce mě baví to, že se můžu dále vzdělávat a učit se nové věci.

 

Řekneš nám něco o své rodině?

Pocházím z Troubek u Přerova a do Prahy jsem se přestěhovala za přítelem. Mám 5 sourozenců a celý život jsem žila jen s mamkou.

 

Jak ráda trávíš svůj volný čas?

Ve volném čase ráda sportuji, čtu, jsem milovník čajů a dobré kávy. Taky ráda poslouchám hudbu, maluji a miluji přírodu.

 

Po dlouhé době vnímám, že náš tým získal skvělou obchodnici, která má talent, chuť bořit bariéry a skvělý účel. Je to pro Business Success obrovská naděje pro budoucnost a to nejen na pozicích v obchodu, ale i v oblasti přednášení nebo koučinku. Už dlouho jsem neměl tak silný pocit, že je budoucnost vyřešená. Proto udělám vše, co je v mých silách, aby Markéta co nejrychleji vše zvládla a nastoupila do našeho rychlíku.
 
Bohumil Kuba, trenér, konzultant a obchodník

Vendy je neuvěřitelná, jak dokáže být v klidu i pod tlakem. To není, že by se nedokázala naštvat, ale ona i naštvaná je v klidu a žádné drama okolo toho nedělá. Je ochotná, kdykoliv je potřeba, pomůže a ještě u toho má úsměv na tváři. A taky obdivuju její disciplínu ve cvičení a práci na sobě celkově.
 
Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Na Markétě se mi líbí, že je komunikativní, příjemná a přátelská. Má velký potenciál a rychle zapadla do našeho týmu.
 
Melánie Bulová, personalista

Příspěvky, rozhovory, videa