1. Úvod
  2. /
  3. Martina Šmídová

Martina Šmídová

Administrativa Brno

 

E-mail: smidova@success.cz

Tel. č.: 731 492 017

Pár otázek pro Martinu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Moje práce obnáší domlouvání schůzek pro prodejce, domlouvání účastníků na přednášky a administrativu s tím spojenou. Baví mě to, že to není rutina.

 

Jakých pět věcí děláš v životě nejraději? 

Nemám vyloženě věci, které bych dělala nejraději nebo naopak. Někdy mě uklízení baví a někdy už to chci mít hotové, a to mě už uklízení nebaví. Nebo v práci, když domlouvám schůzky a jde mi to, tak mě to baví, ale pak mi to lidé neberou, tak to mě nebaví 🙂

Ale jinak ráda trávím čas s rodinou a kamarády někde na výletě, nebo klidně jen tak prací na zahradě, že jsme tam všichni…. Ale třeba jen tak ležet s knížkou mě nebaví – já totiž moc ráda nečtu. V životě ráda dělám spíš akční věci.

 

Co se ti v životě vyplácí, a co ne? 

Říkat pravdu a nedělat to, co bych nechtěla, ať dělají ostatní, to se vždy vyplatí.

 

Jakou sladkost máš nejradši? 

Sladké mám celkově moc ráda, až si někdy říkám, že škoda, že nejsem z těch, co moc ne. Ze zákusků nejvíce větrník a Tiramisu a ze sušenek Milu a Milenu.

 

Marťa je pro mě chodící ochota. Nikdy jsem od ní neslyšela, že něco nejde nebo že je nějaký problém. Je neustále dobře naladěná a usměvavá. Je to zkrátka pohodová holka a jsem ráda, že jsme v jednom týmu. 🙂

Melánie Bulová, personalistka

Martinko, jsi naše slunce firmy! Miluji na tobě tvou akčnost, rychlost, ochotu, kompetentnost, prostě jsi pro mně SuperWoman! Jsi skvělá, úžasná a vše děláš s úsměvem, jsem šťastná, že jsi tu s námi!

Dana Kudová, manažer regionu Morava

Marťa je úžasný příklad toho, jak to vypadá, když jde někdo „z A do B“ přímo. Tam není ani milisekunda, milipohyb nebo miliprodleva navíc. Je to takový parádní koncert v podání virtuóza 🙂 Navíc jsem snad Marťu ještě nezažila naštvanou, vlastně nevím, jestli se vůbec umí naštvat. Je skvělá v tom, jak si dokáže udržet dobrou náladu a produktivitu za všech okolností.

Vlasta Opelková, ředitelka firmy