1. Úvod
  2. /
  3. Milena Vrbická

Milena Vrbická

Finanční manažerka

E-mail: vrbicka@success.cz

Tel. č.: 739 045 415

Pár otázek pro Milenu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Mým úkolem je postarat se o to, aby naše firma byla prosperující a životaschopná se spokojenými a spravedlivě ohodnocenými pracovníky. Zabezpečuji příjem a výdej finančních prostředků, udržuji finance v rovnováze, chráním majetek a rezervy. Zabezpečuji úplné a korektní účetnictví, zpracovávám finanční přehledy.

 

Jsi zapálená čtenářka. Jaká kniha tě v poslední době zaujala? 

Udělala jsem si radost a znovu se pustila do knih Andrzeje Pilipiuka. Doporučuji jeho sérii „Kroniky Jakuba Vandrovce“. Je to série příhod exorcisty amatéra Jakuba Vandrovce. Sice žije v zapadlé vesnici na východě, živí se vlastní pálenkou a vypadá jako starý pytlák, ale nedejte na zdání!

 

Jaká je tvá představa o ideální dovolené? 

Chci jet do Portugalska, navštívit Lisabon, Porto, památky v pohádkové Sintře a pobřeží Atlantiku. Koupat se, toulat se, jíst, pít a bavit se. Toto léto budu mít také hezký týden. Bude to spojení letní dovolené a kurzu malování v krásném prostředí brdských lesů. Kombinace sladkého volna a malování s vůní přírody v Brdech. Celý hotel včetně bazénu se slanou vodou budeme mít jenom pro sebe. 

 

Milču mám rád za to, jak na financích zvládá všechno sama. Je to náročné, mít na starosti celou jednu část firmy a nemít se s kým poradit. Kromě toho se mi na ní líbí její smysl pro humor. Vtípky, které dělá, jsou osvěžením firemních akcí. 

Pavel Ranc, trenér a konzultant

Mili je naprosto úžasná. I když se někdy zamračí, stejně tím nedokáže zakrýt, že má velké srdce. Obdivuju, jak dokáže zacházet s penězi a také její odvahu pustit se i do věcí, které jí třeba nejsou příjemné nebo jsou náročné. A také naprosto skvělý smysl pro humor. 

Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Mili je bezvadný člověk, vždy ochotná pomoci lidem kolem sebe, a to se mi na ní líbí. Je s ní sranda, má ráda divadlo a knihy, a to se mi na ní také líbí. Zjistila jsem, že je velmi houževnatá, a když se do něčeho pustí, tak to dělá tak dlouho, dokud to nedodělá tak, jak ona chce! Mili, jsi jednička 🙂 

Magdalena Servusová, obchodník