1. Úvod
  2. /
  3. Nikola Svášková

Nikola Svášková

Administrativa Praha

 

 

E-mail: svaskova@success.cz

Tel. č.: 731 193 237

Pár otázek pro Nikolu

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Má práce spočívá v technické přípravě seminářů a dalších akcí na pobočce v Praze. To znamená přípravu materiálů, občerstvení atd.. na tyto akce, dále zasílání pozvánek, pravidel a kontakt klientů pro ověření účasti nebo kvůli domluvě detailů na akce konající se mimo Business Success. Nedílnou součástí mé práce je také administrativa k těmto akcím. A samozřejmě mívám i asistence na seminářích, tak jako mí kolegové.
 
Moje práce mě celkově hodně baví. Je to jiné než předešlé zkušenosti, jsem moc ráda, že můžu být součástí týmu tak skvělých lidí a setkávat se s dalšími lidmi (klienty), kteří na sobě chtějí neustále pracovat.

 

Jsi pozitivní člověk, jak se udržuješ v dobré náladě? Co ti udělá radost?

Obyčejně mi udělá radost každá „blbost“ :). Ráda se procházím a fotím, miluju přírodu, vůni lesa, sluneční paprsky procházející listím, nebo hudbu. Když mě něco „sundá“, je potřeba těžší kalibr, třeba hromada čokolády nebo se zničit u cvičení. To je zaručený lék na všechno. Pokud ani to nezabere, tak je potřeba se trochu pohrabat sama v sobě, najít příčinu a pak to zmizí samo.

 

Co je pro tebe v životě to nejdůležitější? 

V životě jsou pro mě nejdůležitější, a vlastně vždycky byly, mezilidské vztahy. Musím ale říct, že si to postupem času uvědomuji víc a víc.

 

Nky je skvělá holka. Mám na ní ráda, že s ní člověk ví, na čem je, je taková přímá. A je to trochu držka, ale v dobrém :). Má můj obdiv za to, jak na sobě maká (studium a posilovna) a chce být lepší, a že je ochotná tomu obětovat energii a čas. Jsem ráda, že ji ve firmě máme 🙂

Melánie Bulová, personalistka

Niky je bezva holka. Co se mi na ní hned od počátku líbilo, byla její bezprostřednost a její integrita, že se zkrátka za sebe umí postavit a říká věci narovinu. Je pracovitá, usměvavá, chce se posouvat jako člověk, takže na sobě pracuje, a v neposlední řadě je to velmi hezká dívka a sportovkyně. A taky super kolegyně! 

Magdalena Servusová, obchodník

Na Niky obdivuju, jak umí vzít za práci. Prostě když je potřeba, tak mákne. A hotovo. Žádné řeči a žádné výmluvy. Taky neztrácí smysl pro humor a umí si ho udržet, i když je do tuhého. Niky je prostě parťák, který to jen tak nevzdává, ani když zrovna na cestu slunce nesvítí. 

Vlasta Opelková, ředitelka firmy