1. Úvod
  2. /
  3. O nás
  4. /
  5. Martin Kepka

Martin Kepka

Konzultant
Trenér komunikačních kurzů

Pár otázek pro Martina

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Pomáhám lidem ve firmách k lepším výsledkům v tom​,​ co dělají a rovněž k rovnováze mezi ​jejich ​prací a soukromým životem. Vím, že informace, které našim klientům předáváme, vedou k úspěchu.​ ​Moje práce spočívá v tom, abych společně s nimi našel cestu, jak naše know-how použít v jejich firmě a v oboru, ve kterém podnikají.

Na mé práci mě nejvíce baví, když klient udělá změnu v životě, která mu umožní být lepší, úspěšnější a daří se mu lépe řídit firmu a užívat si života.

 

Co se ti v životě vyplácí a co naopak nevyplácí? 

Rozhodně se mi vyplácí dobrá příprava na vše, co dělám. Ať už je to konzultace nebo komunikační kurz, prezentace u klienta, jednání s klientem, nějaký příspěvek na meeting atd. Co se mi určitě vyplácí, je pozorování a ptaní se, než si udělám vlastní závěr. Co se mi nevyplácí… Když si nechávám líbit něco, co se mi nelíbí, prostě neřeknu svůj názor nebo dělám něco, co nechci. Tohle není cesta k radosti ze života.

 

Kde se vidíš za 5 let ve firmě, máš vizi přednášet semináře? 

Kde se vidím za 5 let ? No, chci být takový „univerzální voják“, který dovede jak obchod přinést, tak potom zajistit, že se ke klientovi dostanou informace, které nakonec použije a bude se mu dařit lépe a lépe. Tím, že jsem se stal lektorem komunikačního kurzu, tak zjišťuju, že to takhle může fungovat. Obchodník, konzultant, trenér… A potom zase konzultant a obchodník… Vidím, jak se ty 3 role doplňují a to je super. Co budu dál trénovat ? Asi to, co mě bude bavit a dávat mi osobně smysl. Budu to chtít já sám. Potom je asi jedno, co přesně to bude. Určitě je mi téma jak obchod, tak řízení lidí blízké. V obou disciplínách mám bohatou praxi, takže je to nyní hlavně o tom rozhodnutí.

 

Mártyho si vážim za jeho veľké a dobré srdce. To je jeho operačný základ, ktorý je mu blízky a ktorý je pre život ľudí okolo neho veľmi cenný. Plus Márty je človek, ktorý na sebe vytrvalo pracuje, drží si svoje ciele pred očami a je radosť pozerať, ako sa k nim neustále približuje. Je mi cťou pane…
Rasťo Zachar, majitel firmy

Márty, ty jsi neuvěřitelný bojovník a dříč a smekám, jaký kus cesty jsi už zvládl a kam se posouváš. Jsi pro spoustu lidí, včetně mě, obrovským vzorem a důkazem toho, že když se chce, tak to prostě jde. A ještě je s tebou sranda a nezkazíš žádnou legraci! Jsem pyšná na to, že s tebou můžu být v jednom týmu 🙂
Lenka Zůnová, vedoucí divizi dodávání a služeb

Márty má můj obdiv za to, jak neskutečně na sobě zapracoval. Má výdrž a dokáže překonat sám sebe. Hodně vyrostl jako konzultant a trenér a vyzařuje z něj jistota a kompetence.
Vlasta Opelková, výkonná ředitelka