1. Úvod
  2. /
  3. O nás
  4. /
  5. Melánie Bulová

Melánie Bulová

Personalista

 

Melánie Bulová nastoupila v roce 2011 na pozici recepční. Dnes má na starosti celý personál i příjem nových členů do týmu.

E-mail: bulova@success.cz

Tel. č.: 731 641 184

Pár otázek pro Melánii

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Moje práce obnáší především získávání, výběr, přijímání a adaptaci nových lidí v naší firmě a samozřejmě také starost o naše stálé zaměstnance. Nejvíc mě na mé práci baví její různorodost a to, že neustále potkávám nové lidi. Navíc vidět šikovného člověka, kterého jsem přijala do firmy, jak na sobě pracuje, neustále roste a práce ho baví, je ta nejlepší odměna.

 

V Business Success jsi dlouhá léta, v čem u sebe vidíš posun, v čem jsi „vyrostla“?

Zlepšila jsem svou komunikaci a dokážu být mnohem přímější, což je při práci s lidmi důležité. Také jsem získala mnohem větší jistotu. Ať už v řešení vzniklých situací, kdy jsem schopná rychle najít řešení, tak i ve výběru lidí. Myslím, že dokážu věci zvládat s větším odstupem a hned se nehroutím, když se mi něco nepovede.  Hodně věcí jsem se naučila i o personalistice, jsem schopná si sama navrhnout propagaci, vytvořit si letáček, dělám personální marketing, což bych si pár let zpátky určitě netroufla.

 

Jak to děláš, že se každý měsíc v nové časově jednotce a s nadšení vrháš do výběru personálu?

Zkrátka opravdu chci, aby se firmě dařilo a abychom ty nové lidi měli, protože děláme dobrou práci a přeju si, aby nás na to bylo víc. To, co mě hodně povzbuzuje, jsou naše pokroky a co všechno jsme již v rámci personálních aktivit udělali a děláme – a taky zpětná vazba od kandidátů na nás, naši komunikaci, jak na ně působíme atd. A samozřejmě reakce a posun našich klientů.

 

Mel je chodiace srdiečko, chytrý, čestný a pracovitý človek s parádnou rodinou. Som veľmi rád, že sme v jednom tíme.

Rasťo Zachar, majitel firmy

Mel obdivuji za to, jak je schopná zvládat všechny své posty. Prostě i když je maminka na plný úvazek, tak nějakým zázrakem dokázala udržet i personalistiku u nás a k tomu rozjíždí nové projekty, jak najít nové lidi. Má obrovské srdce, kam se vejde úplně celé Business Success a ještě spousta místa zbude 🙂

Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Mel je otevřený, příjemný člověk. Mám ráda, když jsou lidé čitelní, můžeme je poznat, na nic si nehrají. Mel taková je. Mám na ní taky ráda, že se nevzdává, že hledá různá řešení, neslyším od ní, že něco nejde… Dokáže lidi podpořit, potvrdit, je skromná a přitom tak velká (silou a energií). Je to člověk, kterého mám opravdu ráda 🙂

Denisa Pelikánová, vedoucí divize vztahů s veřejností