1. Úvod
  2. /
  3. Pavel Ranc

Pavel Ranc

Trenér manažerských seminářů
Konzultant

Web: pavelranc.cz

E-mail: ranc@success.cz

Tel. č.: 608 530 765

Pár otázek pro Pavla

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Pomáhám klientům najít efektivní řešení situací, které je brzdí nebo omezují v jejich práci a v životě celkově. Co mne na tom baví nejvíc? Mám možnost růst společně s klienty, v naprosté většině jsou to obdivuhodní a moudří lidé, se kterými je radost spolupracovat. Na každém semináři, při každé konzultaci mám možnost se také sám inspirovat a to je skvělé. 

 

Jsi autorem většiny našich publikací a článků. Co si ale ty sám rád přečteš a kde čerpáš inspiraci?

Nejvíce inspirace je přímo v terénu, ve firmách našich klientů, v rozhovorech s nimi a jejich zaměstnanci. Z první ruky mám možnost vnímat, jaké jsou nejčastější oblasti, které hladký chod firem komplikují a v našich publikacích se těmto tématům věnuji.

 

Máš časově náročnější práci, ale i krásnou rodinu. Jaký je tvůj recept na životní balanc? 

Mám to štěstí, že mne moje práce baví a tak nepotřebuji moc „dobíjet baterky“ jinde. Moje rodina mne podporuje neuvěřitelným způsobem a já se snažím to vracet zpátky. Cítím pokoru a vděk za to, že můžeme být spolu.

 

Pavel je pro mne někdo, kdo posunuje věci v BS na novou, dávno postulovanou úroveň. Neskutečně vyrostl v úžasného člověka, kterému záleží na druhých a bez néj bycho nebyli tam, kde jsme. Je pro mne čest s ním pracovat!
 
Bohumil Kuba, trenér a konzultant

Pavla obdivuju za to, jak cokoliv do čeho se pustí, dělá na 150%. Naplno, se vším, co do toho může dát. Je úžasný profesionál a neustále pracuje na sobě i na svém okolí. Navíc je to skvělý člověk, kamarád a opora pro mě i pro BS.  

Vlasta Opelková, výkonná ředitelka

Pájo, ty jsi takový dříč, že je mi až někdy hamba, když se chci ulejvat 😀 To, co všechno stíháš, ještě s rodinou, to je neuvěřitelné – klobouk dolů. O to víc jsem pyšnější, že patříš do našeho plzeňského týmu a je mi velkou ctí s tebou pracovat.
 
Lenka Zůnová, produkční organizace