1. Úvod
  2. /
  3. Petra Černá

Petra Černá

Administrativa Brno

 

E-mail: cerna@brn.success.cz

Tel. č.: 736 509 206

Pár otázek pro Petru

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Děkuji za pochvalu naší pobočky. :o)) V řízení se mě jednoznačně vyplácí individuální řízení lidí, samozřejmě jsou věci, které v týmu řeším plošně, ale pokud mám dobře vyřešit potřeby mých lidí, musím je nejdříve pochopit a to jde jen individuálním přístupem. Dále se mě opravdu hodně vyplácí tým udržet na „vlně úspěchu“, prostě z té vlny nespadnout, vždy je větší práce skupinu či jednotlivce „nakopnout“ na vlnu úspěchu, než ho jej na ní jen přidržovat. A každý člen týmu má úspěšné akce někde jinde a jsme opět u individuálního řízení.

 

V Business Success jsi dlouhá léta, v čem u sebe vidíš posun?

Tak posun u sebe za ty roky vidím veliký. Jak co se týká komunikace, budování vztahů, tak i co se týká kompetencí v pracovních věcech. Když člověk pracuje v naší firmě, tak neustále pracuje i sám na sobě, a to je jedna z věcí, která se mi moc líbí.  Absolvujeme naše školení i my všichni a tak se po každém semináři snažím něco použít a vidět, zda mi to funguje nebo ne a pak s tím dále pracovat v osobním i pracovním životě.  A musím říct, že to vždycky funguje, když to člověk použije tak, jak má 🙂

 

Co ti dokáže udělat opravdu velkou radost? 

Největší radost mi udělá, když vidím, že se lidem kolem mě daří, jsou šťastní a spokojení. A když k tomu přispěju aspoň nějak trošku i já, tak to je největší radost.  A jinak mi dělá radost jakákoli maličkost. Třeba naposledy, když jsme měly s holkami z administrativy kvalifikaci a vytvořila jsem si krásné náušnice, tak jsem z nich měla radost.

 

 

 

Péťa mi x krát zachránila krk. Je ochotná pomoci, neuvěřitelně rychle se učí a je šikovná. Petru jsem nikdy neviděl neupravenou nebo nevkusně oblečenou. Naopak Peti to vždy sluší. Petra neprezentuje svou práci a kdyby ji prezentovala, tak by to zabralo hodně času, protože je za ní vidět opravdu hodně práce.
 
Martin Staněk, konzultant a trenér

Peťka je totálne stabilný terminál v našom priestore. Jednoducho ona JE na mieste, JE k dispozícii, človek sa naozaj vie spoľahnúť, je to skrátka skutočný pevný bod. Plus je s ňou aj kopec srandy.

 
Rastislav Zachar, majitel firmy

Peťu si moc vážím za její aktivitu, ochotu a úsměv. Práce s ní jde s úsměvem, když má některá z nás nějaký nápad, tak se podpoříme a udržení nadšení je pro úspěšnou realizaci. Skvěle se chytla v personalistice a organizace přednášek a záměru nad schůzky je prostě skvělá! Jen tak dál Peti, jsi sluníčko.

 
Dana Kudová, vedoucí brněnské pobočky