Extraligový prodejce

Průvodce úspěšného manažera

Míváte náročné zákazníky? Rozhoduje kvalita vašich obchodních jednání o tom, zda vaše zakázky budou ziskové či půjdete do ztráty a potíží při jejich realizaci?

Tato publikace obsahuje tipy a praktické návody jak lépe zvládat obchodní jednání a poradit si se situacemi, kdy zákazníci tlačí prodejce do slev a dalších ústupků. 

Lidé, kteří fungují v oblasti obchodu jsou velmi často ti nejdůležitější, kteří přináší do firmy energii v podobě objednávek. Tito lidé jsou v první linii, jsou odmítáni, vystaveni někdy i posměchu a hloupým vtipům, a přesto stále mají odvahu jít a oslovovat cizí lidi. Oni jsou těmi lidmi, bez kterých žádná společnost nepřežije, a přitom máme tendenci jejich práci neustále podceňovat. 

V této publikaci chceme právě těmto lidem usnadnit jejich náročnou práci a pomoci jim zužitkovat více z obchodního potenciálu, se kterým pracují. 

V publikaci „Extraligový prodejce“ se dozvíte:

  • Co je nejsilnější prodejní zbraní?
  • Jak posilovat vztahy se zákazníky?
  • Podle čeho se zákazník rozhoduje?
  • Jak odlišit produkty a služby od konkurenčních?
  • Jak si můžete udržet kontrolu nad obchodním rozhovorem?
  • Jak rozpoznat potenciál obchodních případů?
  • Jak vyřešit námitky zákazníka a uzavřít obchod?
  • jak na sobě můžete pracovat a zlepšovat své obchodní dovednosti?
  • a mnoho dalšího…
  • Celkem na vás čeká 26 kapitol praktických rad a triků, kterými zvýšíte váš prodej.

Autor publikace

Pavel Ranc

Trenér a konzultant firmy Business Success,
spol. s r.o.

Pořiďte si průvodce vedením

Cena publikace „Extraligový prodejce“ je 690 Kč včetně DPH.

Publikaci si můžete zakoupit na našich pobočkách v Praze, Brně nebo Plzni. Přejete-li si ji zaslat na dobírku, bude k ceně připočítáno ještě poštovné a balné v hodnotě 115 Kč.

Objednávka publikace

Kontaktujte přímo svého konzultanta nebo nás na telefonním čísle +420 242 447 624. Brožuru si můžete objednat také na dobírku, vyplňte prosím následující formulář. 

Objednávky se řídí obchodními podmínkami pro objednávky publikací a publikaci můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí - zaplacenou částku vám vrátíme zpět.

Co říkají naši klienti

Dominika Pašková

Dominika Pašková, Perfect World s.r.o.

Myslím, že obecně jsou Vaše publikace skvělým nástrojem k tomu, jak si pravidelně připomínat funkční zásady, které se každý účastník může dozvědět na seminářích. Díky publikacím je možné si vše znovu projít, třeba i více pochopit a hlavně začít opravdu používat.