1. Úvod
  2. /
  3. Sabina Ondráčková

Sabina Ondráčková

Obchodník

 

E-mail: ondrackova@success.cz

Tel. č.: 603 192 942

Pár otázek pro Sabču

 

Co obnáší tvá práce a co tě na ní nejvíc baví?

Nastoupila jsem na pozici Obchodník, na které jsem od října 2022. Má práce obnáší především setkávání se s klienty, a zjišťování, čemu čelí ve svém pracovním a mnohdy i soukromém životě. Baví mě, když se naskytne příležitost k jejich růstu a zlepšení momentální situace. Pozitivní zpětná vazba je to, co mě na této práci nabíjí nejvíce.

 

Prozradíš nám něco o své rodině?

Jsem „Jihomoravák“, narodila jsem se ve Valticích. Na Jižní Moravě mám stále většinu své rodiny, kterou se snažím pravidelně navštěvovat. Studovala jsem na Severní Moravě (Karviná), absolvovala jsem půl roku Erasmus v Antverpách – Belgie a studia dál pokračovala na Baťovce ve Zlíně. Potom jsem žila cca 5 let v Praze a nyní žiju 3. rokem v Liberci. Jsem takový „kočovník“, ale do Liberce jsem se zamilovala a ráda bych tam zůstala.

 

Co ráda děláš ve volném čase?

Ráda chodím do přírody, takže jednoznačně turistika. Amatérsky fotím, opět přírodu a cokoliv v ní vidím. Zbožňuji vodopády a různé vodní scenerie. V zimě lyžuju. Zajímám se o historii a ráda se toulám po hradech. A potom od každého trochu. Občas trochu maluju a ráda si něco zajímavého přečtu nebo mrknu na seriál na Netflixu. Taky nepohrdnu skupinovými sporty, třeba volejbal. 

 

Po dlouhé době vnímám, že náš tým získal skvělou obchodnici, která má talent, chuť bořit bariéry a skvělý účel. Je to pro Business Success obrovská naděje pro budoucnost a to nejen na pozicích v obchodu, ale i v oblasti přednášení nebo koučinku. Už dlouho jsem neměl tak silný pocit, že je budoucnost vyřešená. Proto udělám vše, co je v mých silách, aby Sabina co nejrychleji vše zvládla a nastoupila do našeho rychlíku.
 
Bohumil Kuba, trenér, konzultant a obchodník

Sabča je velmi příjemná a přirozená. Obdivuju na ní, že když si něco vytyčí, jde si za tím a i když přijdou překážky, tak je prostě zdolá. Rychle se učí, je chytrá a v práci velmi efektivní.
 
Melánie Bulová, personalista

Na Sabině se mi líbí, jak jde do věcí po hlavě bez zbytečných řečí. Začátky obchodníka v BS nejsou pro lehké váhy a ona určitě mezi lehké váhy nepatří. Kromě toho se mi líbí její smysl pro srandu, umí ladit plynule mezi pitominkama IQ 65 až po jemný anglický humor:)
 
Pavel Ranc, trenér a konzultant

Příspěvky, rozhovory, videa