1. Úvod
  2. /
  3. Vlasta Opelková

Vlasta Opelková

Výkonná ředitelka

 

Pár otázek pro Vlastu

 

Co obnáší tvá práce výkonné ředitelky a co tě na ní nejvíc baví?

Moje práce je hodně o organizování. Řízení lidí a zdrojů. Dalo by se říct, že děj se co děj, mám za úkol způsobit, že se firmě bude dařit, bude růst a bude jedničkou na trhu. Baví mě na tom ta pestrost. Jistě, jsou určité rutinní záležitosti, ale k tomu je každý den něco nového, jiného. Je to práce s lidmi a to znamená, že se neustále něco děje a nikdy není nuda:-) A je skvělé, když se člověk po měsíci, roce ohlédne a vidí, kam jsme se posunuli, co vše se nám povedlo.

 

V Business Success jsi dlouhá léta, v čem u sebe vidíš posun, v čem jsi „vyrostla“?

Tak skvělé na tom je, že vlastně ještě stále rostu:-) To je úžasné na práci ve firmě, která se vzděláváním a „růstem lidí“ živí. Mám před sebou další možnosti a cesty, je stále kam se posouvat, rozhodně mi nehrozí, že bych se zastavila nebo začala stagnovat. Moje práce to prostě nedovoluje. Když s ohlédnu, určitě jsem se posunula v mnoha oblastech“ v komunikaci, zvládání situací, plánování a organizovaní. Když to shrnu, řekla bych, že díky Business Success dneska zvládám spoustu věcí s lehkostí a přehledem o kterém jsem si před lety mohla nechat jenom zdát:-)

 

Neustále tě vidíme v pohybu a produktivní, kde čerpáš chuť a energii? 

V první řadě mám okolo sebe skvělé lidi. V první řadě tým Business Success a v druhé řadě naše klienty. Ona ta energie nemá moc kde utíkat, protože se pohybuji v prostředí, kde jsou lidé ochotní spolupracovat, kde chtějí pracovat na sobě, zlepšovat se, zlepšovat své okolí…to samo o sobě dobíjí baterky. A pak když vidím, že se daří, že dokážeme pomoci, zlepšit alespoň malý kousek světa:-) Stačí si přečíst zpětné vazby našich klientů – to je prostě balzám na duši.

 

Vlastu si vážim hlavne za jej výdrž. Je to človek, ktorý neuteká z boja, a to je v mojich očiach jedna z nej najväčších predností.
 
Rasťo Zachar, majitel firmy

Vlasta je pro mě vzor nevýslovné kompetentnosti a elegance – asi to zní trochu divně, ale je vážně neuvěřitelné, s jakou grácií se dokáže se vším, co k ní přichází, „poprat“.  Ten, kdo ji zažil nejen jako šéfku, ale i jako supervizorku nebo koučku, určitě ví 🙂 A za co si jí vážím dvojnásob je, že se nebojí nechat člověka spálit si prsty, a tím i ze všech kolem sebe dělá kompetentnější a ještě skvělejší lidi. Díky za to Vlasti.

Lenka Zůnová, produkční organizace

Vlasty si celkově vážím za to, jaká je. Je to neuvěřitelně kompetentní žena. Za tu dobu, co ji znám, se obrovsky posunula. V práci je jako šéf férová, dokáže z lidí dostat to nejlepší a umí dát ostatním prostor (i když dělají chyby :)), což není vždy jednoduché a má vizi a ví, co chce. To, co na ní mám mimo jiné ráda je, že myslí na ostatní a ráda pomáhá. Je to loajální přítel a moc fajn ženská. No zkrátka jí mám ráda! 🙂
 
Melánie Bulová, personalistka