Bohumil Kuba_

Obchodní zástupce, se kterým spolupracujeme

Jak ses dostal/a k práci v BS a v jak je to dlouho?

Ještě před tím, než jsem dostal nabídku od zakladatele BS Slovensko, jsem na sobě trochu zapracoval a trochu jsem se vzdělal v oblasti technologie, kterou dodáváme. Pak již nic nebránilo nabídku od Paľa přijmout. Bylo to v září v roce 1994.

Co Ti dodalo odvahu pustit se do vod neprobádaných?

Potřeboval jsem větší hru a něco, co má smysl. Chtěl jsem pomáhat a zároveń žít hodnotný život.

Co tě na tvé práci nejvíce baví a těší?

Pomoc klientům, výsledky a lidé, se kterými spolupracuji. Zkrátka je to „práce“, která mne naplňuje a vlastně to ani práce není. Mám stále volno a věnuji se svému koníčku.

Co považuješ za svůj největší úspěch?

V minulosti jsem neměl schopnosti komunikovat. Dokonce jsem se z komunikace stahoval a komunikoval jsem jen mezi úzkým okruhem lidí. Vystoupit před skupinou bylo pro mne vyloučené. No a já to zvládl a 14 let jsem přednášel. Překonal jsem něco, co mnoho „odborníků“ považuje za nemožné.

Jaké máš plány do budoucna, čeho chceš dosáhnout?

Tak osobně se chci ještě více vzdělat, abych mohl dělat práci efektivněji a hlavně chci naplnit základní účel BS v obrovské míře. Chci, aby technologie, kterou prezentujeme, byla ve všech firmách, organizacích. Aby byla „objevena“ a aplikována s podporou politických špiček. Takže chci svým příspěvkem dosáhnout vysoké a stabilní prosperity naší republiky.

Kontakt:

kuba@prg.success.cz

© 2000 - 2019 Business Success, spol. s r.o.