1. Úvod
  2. /
  3. Exec Club
  4. /
  5. Poptávka Exec Club

Exec Club

1 denní podnikatelský klub

Přihláška na Exec Club

Cena: 3 000 Kč včetně DPH za jednoho účastníkaObjednávky seminářů a kurzů se řídí obchodními podmínkami pro objednávku a uzavření kupní smlouvy.

Co říkají naši klienti

Lenka Valíčková

Lenka Valíčková, pošliRADOST s.r.o.

Za mě je to především inspirace a možnost osobně se setkat s lidmi, kteří to už někam dotáhli. Zajímá mě "mindset" ostatních, co jim pomáhá v překonávání výzev. Jaké byly jejich začátky, jak pracují se sebou, s lidmi. Co je jejich vnitřní motivace a hnací motor.
Ing. Marta Dudová

Ing. Marta Dudová, CMS - TOP s.r.o.

Exec Club vnímám jako příležitost potkat se s lidmi, kteří jsou na "stejné lodi" a řeší tudíž podobné pracovní a životní výzvy. Díky vzájemnému sdílení při EC vždy zjišťuji, že všude je něco a že když člověk skutečně chce, vše je řešitelné. Nemluvě o možných inspiracích z řešení druhých.
Libor Toul

Libor Toul, Golden Gate CZ a.s.

Na setkání s kolegy podnikateli se vždy těším. Je to vzácná příležitost vystoupit ze shonu všedních dnů a načerpat novou energii a inspiraci v rámci přednášek. Řečníci byli velmi kvalitní a osobití, a jejich příběhy mne obohatily. Také neformální výměnu zkušeností v rámci odpoledního posezení velmi oceňuji. Celkové zázemí i průběh akce hodnotím na výbornou.